Treść opublikowana przez barthek11
-
Wymiana opon 2 czy 1 ?
tak- i zawsze rób to w serwisie Audi po co ma wymieniać parę jak potrzebuje tylko jednej opony - niech poszuka sobie opony z podobną głębokością bieżnika i będzie o.k-... - bo niby jak odczuć różnicę w jeździe gdy bieżnik będzie różny o 1-2 mm...
-
Mój zielony metalik świeżo po zakupie
Od 2001 były białe podświetlanie zegarów z tego co widziałem z tego co kojarze to raczej od lipca 99-, tak czy siak co za różnica jaki kolor:wink:
-
Mój zielony metalik świeżo po zakupie
fajny rok 2000 a zegary jeszcze czerwone ?
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
Zobacz wątek w Battalionie odnośnie wykazu modyfikacji b5
-
Używane amortyzatory. Czy będa pasować ?
Napewno nie pójdzie-,zresztą to ta sama klasa wagowa
-
Jaki kolor feli?
Popaćkałbym na złoty
-
Ori Dokładka z Cupry do B5
Wg. mnie zamiast orginalnej dokladki -lepiej byloby zalozyć od cordoby i walnąć w kolor -,bo ta od cupry razem z seryjną dokladką to jakoś mi się nie widzą
-
Przełączanie na gaz - późno
Mi też przełącza sie po ok. 3 km i musze podjechać do gazowników aby obniżyli temp. przejścia - bo wg. klimatronika przerzuca na gaz po przekroczeniu 55 stopni-,
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
jeśli nie lubisz przepłacać to Tungsram-, dobrze świecą
-
Czy będa pasowac felgi.
tak
-
podświetlane klamki zewnetrzne
heh-, +1 do lansu, tak jak świecące spryskiwacze wg. mnie jedna dioda która robi delikatną poświatę wygląda o.k- ale po co robić z auta jeżdżącą choinkę to niewiem
-
Podczas otwierania drzwi kierowcy odskoczyła listwa na drzwiach
zawsze można spróbować dobrze podgrzać listwe opalarką i przycisnąć czymś ciężkim do ostygnięcia- to nic nie kosztuje-,
-
Nagłosnienie Bose.
na początku też myślałem o zmianie nokii na bose-, na szczęście zanim to zrobiłem kolega kupił b5 z tym system- i powiem ,że dla takiej różnicy to się nie opłaca nic przerabiać...
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
tylko że takich gamoni co podginają pływak jest w Polsce naprawdę sporo ale jakoś jeszcze nikomu nic nie wybuchło-...
-
Pokrowce czy obszycie tapicerki?
A nie lepiej kupić inny komplet a swój sprzedać?
-
zadrapany lakier
O.k- czyli podsumowując - pasta jest kiepska bo ma dziwny opis:wink:
-
zadrapany lakier
ciekawe podejście - nie używałem ale nie polecam
-
Głosniki 160mm
wszystko masz ładnie napisane w dziale Warsztat...
-
zadrapany lakier
do usuwania rys szczerze polecam paste Efface Rayures - Abel Auto , na punkcie rys jestem przeczulony- więc ta pasta jeździ w schowku oczywiście wszystko przy założeniu,że twoje rysy nie są do podkładu...
-
Zwykłe a4 b5
nom... ale po co ci ten wielki mamut ?
-
Chromowana listwa klapy bagażnika
nie
-
Nie typowa ciekawostka nie spala calego gazu
a butle masz zamontowaną wielozaworem w stronę zderzaka ?
-
Malowanie zacisków, problem z znalezieniem koloru
kolego ja tam w poprzednich autach używałem hammerite i było o.k-, a ponieważ nie mają fioletowego to ... kup małą puszkę czerwonej i niebieskiej potem wymieszaj i otrzymasz fioletowy:decayed:
-
Subwoofer ori
Szczerze to też mnie to zastanawialo...więc podpinam się pod pytanie:wink: ogolnie zle to ta nokia nie gra ale gdyby mozna bylo coś zmienić na plus to byloby fajnie...
-
Co się bardziej opłaca? Malowanie punktowe czy malowanie całego elementu?
Ale sie spinacie:facepalm: wg. mnie absolutnie nie można w 100% ocenić po tych zdjęciach czy to podkład czy nie- ...ostatnio jak mi pies przejechal pazurami to tez wyrazne biale rysy na czarnym lakierze mialem ,które oczywiście zeszly po malej polerce:whistling: