Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barthek11

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barthek11

  1. ogólnie też się czaiłem na takie dymione do avanta- ... ale tak się zastanawiam - jakim cudem te lampy mają homologacje europejską jak nie mają w sobie odblasków ? oczywiście na niektórych aukcjach nawet dodają odblaski do przylepienia na zderzak- ale jak same lampy mogą być dopuszczone - ?
  2. O.k-w takim razie -jeśli użytkownicy systemu bose w b5 twierdzą,że nie warto bawić się w przerabianie- to ja jednak zostanę przy tej nokii...ogólnie gra fajnie- ale poprostu ten bass mógłby być głębszy:whistling:
  3. O.k- dzięki za info,-
  4. Coś ci zdechło w bagażniku ,że tyle choinek zapachowych tam wisi? co do butli to jesteś chyba jednym z niewielu,którzy doszli do takich wniosków jak Ty przecież przy montażu w kolo nie zmniejszasz pojemności-a przewożone kolo zapasowe w razie czego możesz wyciągnąć -w przeciwieństwie do butli
  5. Obecnie jeżdże na zawieszeniu 1BA- ,ogólnie w zakrętach buja jak na okręcie (amortyzatory sprawne) z tego co dojrzałem to z tyłu są sprężyny z 3 kropkami niebieskimi i 1 zieloną, natomiast z przodu sprężyny z 1 kreską bialą i 2 pomarańczowymi- W związku z tym- mam pytanie czy z tyłu i z przodu powinny być takie same oznaczenia na tych sprężynach ?- pytam bo przód wyraznie wyżej stoi niż tył i niewiem czy tył jest wychuśtany czy poprostu są pozakładane inne sprężyny z przodu i inne z tyłu
  6. Podpinam się pod pytanie...Ogólnie ta nokia nie gra zle- ale ciekawe czy po wymianie samej skrzyni na bose- bylaby jakaś zauwazalna różnica? Czy raczej szkoda zachodu ?
  7. fajny silnik- , ale auto ogólnie zostało skrzywdzone-( szczególnie z tyłu)...czułbym się dziwnie jadąc tym audi
  8. tzn. o skrzyni biegów nic nie pisałeś,że była robiona ...tak czy siak na twoim miejscu złożyłbym reklamacje w serwisie -
  9. wg. mnie łożysko 5 biegu zaczyna się odzywać
  10. U mnie jak skrzypiało przy skrętach to okazało się ,że osłona lewego drążka jest pęknięta-trochę syfu nalecialo i dlatego skrzypialo na tym jabłku- jednak po przedmuchaniu ,nasmarowaniu i zalożeniu nowej oslony jest cisza,
  11. dzięki kolego za odp.- w takim razie pozbędę się tej rączki z podsufitki (której zresztą raczej się nie używa) i poszukam takiego schowka jak pokazałeś- może jakiś tańszy znajdę
  12. barthek11 odpowiedział(a) na miron123 temat w 1.9TDI
    wlałem kiedyś to do toyoty celici - zrobiłem jakieś 50 tyś km (zanim sprzedałem ) i nic się nie zepsuło- a czy się coś poprawiło- to niewiem
  13. ja już dłuższy czas tankuje tylko na shellu i nie narzekam ... - kiedyś tankowałem na BP -, ale po tym jak mnie oskarżyli o kradzież paliwa to wypiełem na nich tyłek
  14. normalnie łapiesz za pokrętło i ciągniesz tak mocno aż ci wyskoczy ( musisz ściągnąć 3 pokrętła) odkręcić 2 śrubki - ukryte pod lewym i prawym pokrętłem - , a potem musisz odkręcić 4 śrubki (na rogach) otworu na radio-, i ściągasz ten cały plastk
  15. barthek11 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Układ Jezdny
    heh-dzięki za info- , kurde a ja sie zastanawiałem po co to czarne gówienko z gwintem w bagazniku
  16. barthek11 odpowiedział(a) na Emejcz temat w Układ Jezdny
    dobre pytanie ... sam sobie takie zadałem przy zmianie kół-, ale wiercić to mi się zbytnio nie chciało pomimo tego ,że faktycznie jest to trochę denerwujące... jak nie można za pierwszym razem trafić w dziurkę-
  17. no to mnie uspokoiłeś ...dzięki za odp.
  18. mam do Was pytanie- czy jak podniosę moc na ok. 180 km to te graty o których tu pisałem dadzą radę? znalazłem w necie , że wtryski i reduktor jest do 190km- i stąd pytanie czy te 10 km zapasu nie będzie za mało?
  19. Chłopaki w którym miejscu w b5 był schowek na okulary ?-, strasznie drzaźni mnie jego brak więc chciałbym takowy dokupić... w chwili obecnej na Alledrogo znalazłem takie cuś : Uchwyt schowek na okulary Audi A4 B5 1.9 TDI 8E0 (3809429985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale gdzie to niby było orginalnie umocowane ? nikt nie wie?
  20. tzn. z tyłu przełącznik jest taki jak z przodu (chyba 3 pozycyjny tj. 0-środek-1) tylko zastanawia mnie czy ta tylnia lampka powinna reagować na otwarcie drzwi przednich-
  21. kurcze- nie chcę zakładać kolejnego tematu pod tytułem lampki podsufitki-, podepnę się więc pod temat- bo mam pytanie odnośnie lampki podsufitki- tzn. czy tylna lampka (nad tylnym siedzeniem) powinna się zapalać przy otwieraniu przednich drzwi razem z przednią lampką podsufitki ? bo ta z tyłu zapala mi się tylko z guzików (tzn. nie reaguje na otwieranie żadnych drzwi-nawet tylnich) te czujniki przy drzwiach są sprawne bo przy nie zamkniętych wyskakuje ,,komunikat" na FISIE
  22. hehe- tak,tak... trzeba wspierać koncerny oponiarskie i zakłady wulkanizacyjne ... szczególnie w naszej strefie klimatycznej w której to częściej jest chlapa-ciapa niż biało- ,wedlug testów czociażby niemieckiego ADAC- DOBRA wielosezonówka nie jest gorsza od budżetowej opony zimowej na śniegu a jest lepsza na mokrym z uwagi na cechy opony letniej (lepsze odprowadzanie wody) więc myślę, że dla przeciętnego (myślącego) kierowcy dobrą wielosezonówke można polecić-no ale jak ktoś jest hardcorem-i w zimie na śniegu jezdzi z takimi samymi prędkościami jak w lecie to niech zainwestuje w najdroższą zimówkę ale nawet ta mu nie pomoże jak rozsądku zabraknie..._ obecnie mam kumho solus vier- i polecam...
  23. yhm... faktycznie kolorek zacny dziwne ,że ktoś wybrał licznik z dodatkowymi zegarami- , a zapomniał o pełnym FISie:kwasny: czujnik temp. nad climatronikiem całkowicie zalepiłeś folią ?
  24. to fakt - w naszym pięknym kraju znowu normalnym ludkom zrobili pod górkę z tą rejestracją SAM-ów (na szczęście ja zdążyłem jeszcze na starych zasadach) teraz aby zdobyć świadectwo homologacji będzie trzeba wydać sporo dodatkowej kasy i stracić dużo czasu-więc wątpliwe aby Kowalski sam chciał coś jeszcze zbudować- bo to się poprostu przestało opłacać...oczywiście jest na to sposób o którym wspomniałeś ale na twoim miejscu nie gadałbym o tym głośno (tym bardziej na forum). P.S wątpie abyś TERAZ po zmianach znalazł za kilka stówek przyczepkę z papierami-
  25. albo twoi znajomi lubią cię denerwować, albo są oporni na wiedzę krótko, zwięźle i na temat...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.