Treść opublikowana przez barthek11
-
Lampy przednie/tylnie A4 B5
ogólnie też się czaiłem na takie dymione do avanta- ... ale tak się zastanawiam - jakim cudem te lampy mają homologacje europejską jak nie mają w sobie odblasków ? oczywiście na niektórych aukcjach nawet dodają odblaski do przylepienia na zderzak- ale jak same lampy mogą być dopuszczone - ?
-
Tuba i wzmak bose
O.k-w takim razie -jeśli użytkownicy systemu bose w b5 twierdzą,że nie warto bawić się w przerabianie- to ja jednak zostanę przy tej nokii...ogólnie gra fajnie- ale poprostu ten bass mógłby być głębszy:whistling:
-
kolorowe oznaczenia na sprężynach
O.k- dzięki za info,-
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
Coś ci zdechło w bagażniku ,że tyle choinek zapachowych tam wisi? co do butli to jesteś chyba jednym z niewielu,którzy doszli do takich wniosków jak Ty przecież przy montażu w kolo nie zmniejszasz pojemności-a przewożone kolo zapasowe w razie czego możesz wyciągnąć -w przeciwieństwie do butli
-
kolorowe oznaczenia na sprężynach
Obecnie jeżdże na zawieszeniu 1BA- ,ogólnie w zakrętach buja jak na okręcie (amortyzatory sprawne) z tego co dojrzałem to z tyłu są sprężyny z 3 kropkami niebieskimi i 1 zieloną, natomiast z przodu sprężyny z 1 kreską bialą i 2 pomarańczowymi- W związku z tym- mam pytanie czy z tyłu i z przodu powinny być takie same oznaczenia na tych sprężynach ?- pytam bo przód wyraznie wyżej stoi niż tył i niewiem czy tył jest wychuśtany czy poprostu są pozakładane inne sprężyny z przodu i inne z tyłu
-
Tuba i wzmak bose
Podpinam się pod pytanie...Ogólnie ta nokia nie gra zle- ale ciekawe czy po wymianie samej skrzyni na bose- bylaby jakaś zauwazalna różnica? Czy raczej szkoda zachodu ?
-
[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
fajny silnik- , ale auto ogólnie zostało skrzywdzone-( szczególnie z tyłu)...czułbym się dziwnie jadąc tym audi
-
Pisk przy zmianie na 5 bieg VW Touran
tzn. o skrzyni biegów nic nie pisałeś,że była robiona ...tak czy siak na twoim miejscu złożyłbym reklamacje w serwisie -
-
Pisk przy zmianie na 5 bieg VW Touran
wg. mnie łożysko 5 biegu zaczyna się odzywać
-
stukanie w zakręcie ale nie przegub
U mnie jak skrzypiało przy skrętach to okazało się ,że osłona lewego drążka jest pęknięta-trochę syfu nalecialo i dlatego skrzypialo na tym jabłku- jednak po przedmuchaniu ,nasmarowaniu i zalożeniu nowej oslony jest cisza,
-
schowek na okulary
dzięki kolego za odp.- w takim razie pozbędę się tej rączki z podsufitki (której zresztą raczej się nie używa) i poszukam takiego schowka jak pokazałeś- może jakiś tańszy znajdę
- Ceramizer
-
gdzie tankujecie LPG
ja już dłuższy czas tankuje tylko na shellu i nie narzekam ... - kiedyś tankowałem na BP -, ale po tym jak mnie oskarżyli o kradzież paliwa to wypiełem na nich tyłek
-
Podświetlenie pokręteł nawiewu A4 1995 r.
normalnie łapiesz za pokrętło i ciągniesz tak mocno aż ci wyskoczy ( musisz ściągnąć 3 pokrętła) odkręcić 2 śrubki - ukryte pod lewym i prawym pokrętłem - , a potem musisz odkręcić 4 śrubki (na rogach) otworu na radio-, i ściągasz ten cały plastk
-
Luźna tarcza.
heh-dzięki za info- , kurde a ja sie zastanawiałem po co to czarne gówienko z gwintem w bagazniku
-
Luźna tarcza.
dobre pytanie ... sam sobie takie zadałem przy zmianie kół-, ale wiercić to mi się zbytnio nie chciało pomimo tego ,że faktycznie jest to trochę denerwujące... jak nie można za pierwszym razem trafić w dziurkę-
-
zestaw do 1.8t
no to mnie uspokoiłeś ...dzięki za odp.
-
zestaw do 1.8t
mam do Was pytanie- czy jak podniosę moc na ok. 180 km to te graty o których tu pisałem dadzą radę? znalazłem w necie , że wtryski i reduktor jest do 190km- i stąd pytanie czy te 10 km zapasu nie będzie za mało?
-
schowek na okulary
Chłopaki w którym miejscu w b5 był schowek na okulary ?-, strasznie drzaźni mnie jego brak więc chciałbym takowy dokupić... w chwili obecnej na Alledrogo znalazłem takie cuś : Uchwyt schowek na okulary Audi A4 B5 1.9 TDI 8E0 (3809429985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale gdzie to niby było orginalnie umocowane ? nikt nie wie?
-
lampka podsufitki
tzn. z tyłu przełącznik jest taki jak z przodu (chyba 3 pozycyjny tj. 0-środek-1) tylko zastanawia mnie czy ta tylnia lampka powinna reagować na otwarcie drzwi przednich-
-
lampka podsufitki
kurcze- nie chcę zakładać kolejnego tematu pod tytułem lampki podsufitki-, podepnę się więc pod temat- bo mam pytanie odnośnie lampki podsufitki- tzn. czy tylna lampka (nad tylnym siedzeniem) powinna się zapalać przy otwieraniu przednich drzwi razem z przednią lampką podsufitki ? bo ta z tyłu zapala mi się tylko z guzików (tzn. nie reaguje na otwieranie żadnych drzwi-nawet tylnich) te czujniki przy drzwiach są sprawne bo przy nie zamkniętych wyskakuje ,,komunikat" na FISIE
-
opony całoroczne
hehe- tak,tak... trzeba wspierać koncerny oponiarskie i zakłady wulkanizacyjne ... szczególnie w naszej strefie klimatycznej w której to częściej jest chlapa-ciapa niż biało- ,wedlug testów czociażby niemieckiego ADAC- DOBRA wielosezonówka nie jest gorsza od budżetowej opony zimowej na śniegu a jest lepsza na mokrym z uwagi na cechy opony letniej (lepsze odprowadzanie wody) więc myślę, że dla przeciętnego (myślącego) kierowcy dobrą wielosezonówke można polecić-no ale jak ktoś jest hardcorem-i w zimie na śniegu jezdzi z takimi samymi prędkościami jak w lecie to niech zainwestuje w najdroższą zimówkę ale nawet ta mu nie pomoże jak rozsądku zabraknie..._ obecnie mam kumho solus vier- i polecam...
-
[B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG
yhm... faktycznie kolorek zacny dziwne ,że ktoś wybrał licznik z dodatkowymi zegarami- , a zapomniał o pełnym FISie:kwasny: czujnik temp. nad climatronikiem całkowicie zalepiłeś folią ?
-
Rejestracja przyczepki SAM
to fakt - w naszym pięknym kraju znowu normalnym ludkom zrobili pod górkę z tą rejestracją SAM-ów (na szczęście ja zdążyłem jeszcze na starych zasadach) teraz aby zdobyć świadectwo homologacji będzie trzeba wydać sporo dodatkowej kasy i stracić dużo czasu-więc wątpliwe aby Kowalski sam chciał coś jeszcze zbudować- bo to się poprostu przestało opłacać...oczywiście jest na to sposób o którym wspomniałeś ale na twoim miejscu nie gadałbym o tym głośno (tym bardziej na forum). P.S wątpie abyś TERAZ po zmianach znalazł za kilka stówek przyczepkę z papierami-
-
Gaśnica-legalizacja
albo twoi znajomi lubią cię denerwować, albo są oporni na wiedzę krótko, zwięźle i na temat...