Treść opublikowana przez Maniu.
-
[B5 ADR] by maniu
Maskę lift już mam zaklepaną, błotniki są, jeszcze zderzak polift, chociaż eSowy też by robił robotę Jak dobrze wypłacą to będziemy myśleć. ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- Lewa podłużnica jest pęknięta, na 100% szkoda całkowita. Zobaczymy na ile wycenią i ile dostanę, a później decyzja co dalej.
-
[B5 ADR] by maniu
Jeszcze miałem błotniki poliftowe ładować, ale na szczęście jeszcze kurier nie dotarł..to by dopiero była strata...już od dawna miałem taki plan z lampami, może po tym zdarzeniu się w końcu uda go zrealizować, dzięki wielkie, przyda się
-
[B5 ADR] by maniu
Chyba nie, dzisiaj albo jutro mechanik ma podjechać to będziemy oglądać co trzeba wymienić. Fura zostaje, zobaczymy ile z ubezpieczenia dadzą. No niestety, tak się złożyło. Koleś mówił, że niedawno kupił, bezwypadkowa i się długo nie nacieszył...jeszcze jej nie przerejestrował.
-
[B5 ADR] by maniu
No niestety, przód cały rozwalony. Jechałem drogą z pierwszeństwem, droga dwupasmowa oddzielona płotkiem... żółte audi jechało z naprzeciwka i skręcało w lewo na skrzyżowaniu, a po mojej stronie też ktoś skręcał w lewo i pewnie dlatego kierowca avanta mnie nie widział i myślał, że zdąży...ale mu nie wyszło. Zobaczymy na ile wycenią szkodę.
-
[B5 ADR] by maniu
- Dziwna praca silnika na niskich obrotach
Coś tak jakby piszczało na niskich obrotach, po dodaniu gazu zaczyna coraz mocniej, nic po za tym z silnikiem się nie dzieje. Pasek 058 145 271 jest trochę luźny, tzn. można go mocniej wcisnąć, reszta jest sztywna. To może być to czy raczej coś innego pada? Coś dla zobrazowania dźwięku (nie zwracajcie uwagi na buczenie, to nie z audi...)- [ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Rozumiem, u mnie to samo, tylko lista jest o wiele dłuuuuższa- [ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Ładne autko Felgi trochę nie pasują, ale to moje zdanie.- [B5 ADR] by maniu
Pomalowałem znaczek w biały połysk, fajnie pasuje pod felgi. Pod grillem było kilka purchli, źle spasowana maska obijała się o zderzak, prysnąłem podkładem, niedługo wezmę się za malowanie to od razu błotnik i drzwi wymienię, wywalę listwy, próg i dokładki w kolor i będzie grało I chyba najważniejsze, wpadły klubowe ramki ---------- Post dopisany 30-05-2014 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 17:30 ---------- Lampy ala USa, błotniki lift w drodze.- [B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Lampy ala US robią robotę w tym kolorze Folia luzem leży, trzeba coś z tym zrobić- [B5 ADR] czysta Smerfeta - gwint na ori feldze
Ładny polift, pierwsze mody na plus- [ALL B5] Nowy nabytek audi A4 B5 Lift
Ładne Audi A4 B5 Lift Wrocław Stare Miasto- [B5 APS] by czorny
Jest sztos- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Też szukam dobrej dwururki, może coś takiego... PODWOJNA KONCOWKA TLUMIKA WYDECHU +++++++++ (4231074182) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Na dole są chyba do wyboru. Ta się wydaje dosyć dosyć- [B5 ADR] by maniu
Audi Swing 18" 8J- [B5 ADR] by maniu
Dwururka przy okazji wpadnie. Na razie zbieram kasę na lakiernika, trzeba tu i ówdzie poprawić, a najlepiej położyć nowy lakier, bo ktoś nie przyłożył się do roboty. W drodze są ori 15" słoneczka, tymczasowo zagoszczą, ale na pewno będzie lepiej niż na pordzewiałej stali W końcu znalazłem chwilę czasu, żeby porządnie umyć autko i zająć się woskowaniem. ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 20:38 ---------- Fota lepszej jakości, niedługo coś więcej z sesji.- [B5 ADR] by maniu
Szprej poszedł w ruch, gryll na czarno. Docelowo będzie poliftowy grill w takim malowaniu.- Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
Ładna furka, kolor przyjemny dla oka plany Szczepanowo k. Barcina, kojarzę tereny. Ze żnińskiego kupowałem furę.- Wycięcie katalizatora w A4 B5 1.8 ADR
Jednak majster nie ma czasu, więc ten tydzień odpada ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 21:38 ---------- Właśnie wróciłem, kat wycięty...pierwsze wrażenia z jazdy na plus, tzn. nie ma już takiego przymulania na niższych obrotach (2-3tys). Dźwięk zbytnio się nie zmienił, przynajmniej na niskich obrotach, możliwe że jest nawet ciut ciszej niż z katem...jutro przejadę się gdzieś dalej i sprawdzę jak sprawa się ma przy wyższych obrotach. Wcześniej coś brzęczało mi w wydechu, myślałem że to kat, ale teraz słychać to brzęczenie jeszcze wyraźniej, więc środkowy też będzie wycięty ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 21:28 ---------- Zrobiłem kilkadziesiąt kilometrów i nie widzę zbytnio różnicy w głośności wewnątrz auta, na zewnątrz na wyższych obrotach jest głośniej, ale też bez przesady. Za to brzęczenie nie daje mi spokoju (było przed wycięciem kata), środkowy kwasówka, końcowy przelot albo odwrotnie i powinno śmigać. Tak wyglądał kat po wycięciu...- [B5 ADR] by maniu
Twoja Audica jest ładniutka Mojej jeszcze dużo brakuje do dobrego wyglądu, zwykły ulep, ot co Lewa czy prawa? Teraz trzeba rozkminić jak przerobić lampy, żeby kolorki się zgadzały coby przy skręcie ktoś w klape nie przyfanzolił- Opinia na temat 1.8
10l pb? Podpinałeś go pod kompa? Może sonda jest walnięta... Mój ADR też pali 10l...ale gazu i to nie przy ekonomicznej jeździe. Największe spalanie wyszło w granicach 12l lpg, ale to już naprawdę trzeba było się postarać Ogólnie jestem zadowolony z silnika, zwłaszcza z trwałości, przy takim przebiegu powinien ledwo ciągnąć, a on jest ledwo co dotarty- Wycięcie katalizatora w A4 B5 1.8 ADR
Czeka, na razie nie było czasu się nim zająć, może pod koniec tygodnia coś się ruszy, jak coś dam znać.- A4 b5, 1.8
Za rozrząd bez napinacza hydraulicznego płaciłem razem z przesyłką niecałe 400zł + 250zł robocizna, a zamawiałem u kolegi z forum, tu masz link do tematu -> http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/- [B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Ładnie się kolorki komponują- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, w jakiej cenie drążki kierownicze bez końcówek LMO do b5? - Dziwna praca silnika na niskich obrotach