Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Witaj Na problemy - działy techniczne ci u nas bogate
  2. Pany, wybiera się ktoś na driftowanko na śniegu
  3. Zmień zapis Jarko z -> Lista zamknięta <- na -> jest jeszcze jedno wolne miejsce <- :gwizdanie:
  4. Łączę się z Tobą w bólu zatem _________________________________________________ Tymczasem żegnam się i idę spać bo na prawdę czuję się nieszczególnie
  5. Taka pogoda Justynko
  6. A cóż się dziwisz Politologia to był najbardziej rozpity kierunek na UAM-ie :gwizdanie: To dla tego, ze przygotowywalismy się do misji na wschodzie albo Ty za malo
  7. Dobrze chłopak mówi Aż sobie poleję Leczniczo bo mi coś na żołądek padło
  8. Ozone lub palikotówka
  9. jak się sam podniesiesz z łóżka [lub ziemi] na drugi dzień to już będzie sukces Spoko spoko :> Szlafroczek + RedBull czyniły cuda :polew:
  10. Ja mogę startować w podnoszeniu ciężarów :polew:
  11. Może byśmy się ustawili na jutro. Ja dzisiaj się fatalnie czułem
  12. Poradzimy sobie Sami będziemy sobie polewać
  13. Faktycznie wpis się tylko ostał
  14. nie no bez przesady... wszyscy przyjedziemy autokarem tylko w koszulkach klubowych bedziemy... :gwizdanie: :polew: To tak w stylu tego planowanego wypadu do Ingolstadt :gwizdanie: _________________________________________________ Widzę, że jednak Tetis z koleżanką jedzie :gwizdanie:
  15. bo tak jest , ty na pierwszego spota przyjechałeś w celu poznania/zaznajomienia sie z ludzmi czy vagowania auta ???? Ja tam przyjechałem do apteki :gwizdanie: :polew:
  16. Bo tak mi błysnęło, że aż mroczko\i zobaczyłęm przed oczami Na Modlińskiej jest 60 km/h Więc na Jagiellońskiej jest 50 albo 60 km/h Mnie cyknęli kiedyś na Modlińskiej. Straż Miejska. W tym cholernym białym dostawczaku z fotoradarem. Nawet z samochodu nie muszą wysiadać .... Czekam czy mandat przyjdzie przy okazji rozliczenia rocznego To pewnie te same parchy Od wykroczenia. Nawet jeżeli mandat dojdzie później. http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - rozporządzenie o prowadzeniu ewidencji pkt http://www.wspol.edu.pl/pci/base/pci_odpview.php?id=151 - przykład i wyjaśnienie sytuacji naliczania pkt http://www.abc.com.pl/serwis/du/1997/0602.htm - prawo o ruchu drogowym.. art 130 dotyczy pkt karnych Też pi pstryknęli i miałem grubo ponad dozwoloną prędkość, od roku nic nie przyszło Czyli nawet po upływie roku od pierwszego wykroczenia i skasowania pierwszych 10 punktów mogą mi łachy prawko zabrać Wiadomo - rules
  17. Czy ktoś wie, jakie jest ograniczenie na Jagiellońskiej od Modlińskiej w stronę ronda Starzyńskiego Bo mi fotkę cyknęli, jak miałem gdzieś tak "paczkę" na liczniku Do dentysty się spieszyłem Chodzi mi głównie o punkty, bo mam już 10 za przejazd na późnym żółtym ;( Od kiedy to gówno jest naliczane - od dnia popełnienia czy ukarania mandatem :?:
  18. Cześć Zapraszamy do naszego działu regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spociki (to takie nasze spotkania ) do Arkadii co wtorek
  19. Żółwiu 100 lat :good: Wszystkiego naj bracie wodniku
  20. Ja właśnie w tzw. międzyczasie skończyłem prasować koszulę I drinka Zostały mi jeszcze dwie i fura pozostałego prania ;( Ale już nic więcej nie robię, bo mi się nie chce I tak pewnie do następnego weekendu
  21. Wszyscy się w tym Poznaniu ze mną droczą :gwizdanie:
  22. Powiedziałem, że przyjadę... jak mi A2 zbudują No, chyba, że trzeba będzie wcześniej :gwizdanie:
  23. Tzn w avancie :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.