Treść opublikowana przez Suli
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
Gwoli ścisłości - u mnie boczki są ze skóry a środek z alkantary. Faktycznie, znacznie przyjemniejsza w dotyku (zwłaszcza w zimie) niż skóra - i w lecie nie odparza. Natomiast w zimie grzanie foteli przydaje się tak czy tak
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
"zalał" formę :gwizdanie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 21:36_________________________________________________I to jak skutecznie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak go trener puści :gwizdanie: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę Passat b5 - toż to brat bliźniak prawie Tylko trochę bardziej wyrośnięty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Kolegę i zapraszamy na mazowieckie spoty warszawskie http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :> Coby żonka za bardzo nie zrzędziła i fochów nie strzelała
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Łot du Ju min Maj dir friend :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Odpowiedź brzmi - za mało wiem żartuje sobie Owszem - ale nie dla wszystkich :gwizdanie: :nabijasie: Tak to jest z tymi babami :polew: :polew:
-
[B5 ADR] Co to moze byc??
Zacznijmy od tego: (...) mamy autostrady (...)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spodobał Ci się mój paździoch :gwizdanie: Zobaczyłbyś, gdybyś się z Norbim przejechał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Kasiu Siostro Wodniczko Wybacz, że dopiero teraz siadłem do kompa - ale nie miałem czasu od samego rana Sama rozumiesz - obowiązki wobec wspólnoty lokalnej
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kolejny cfaniak :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam Kolegę z za średniej wody
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ale Suli myśli o ostatnim poniedziałku przed gwiazdką :gwizdanie: Myślicie, że aż tak będzie trzymać :polew: jak zawsze ,narąbany za kółkiem zapasowym :gwizdanie: aż mi ciarki po plecach przeszły...nie chciał bym tak skończyć a co ma mydlo powiedzieć ,on ma sedana i pełnowymiarowe koło zapasowe :gwizdanie: Wychodzi wyższość i komfort avantów :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Suli ,Tetis ma prawko ,no ale ona będzie musiała swoim wrócić Puki co, nie zapowiadała się, że będzie jechać swoim OK. Jesteś drugi w kolejce :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tomek a nie wziął byś lawety co bym mógł wracać ululany z Tobą a małżonka by nas wiozła ?? Endriu,żona będzie jechała moim,my twoim,ja prowadzę,ty polewasz :gwizdanie: To ja się na przyczepkę podłącze No, chyba, że znajdę kogoś, kto poprowadzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zboczuchy :polew: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Zapraszamy również do naszego wątku regionalnego http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ i na spocik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :> Oczywiście zapraszamy na spota w realu i virtualu http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja poważnie myślę o przedłożeniu pobytu do poniedziałku Poważnie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten przód to jak ze skody octavii wyglada Nie podobają mi się takie rzeczy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ja będę miał kierowce :gwizdanie:,przyjadę na zlot pijany i odjeżdżał będę pijany Ten to się umie ustawić
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Widzę, że szykuje się cięęęężki zlocik :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Mysłę, że Twoje przekonanie jest jak nabardziej uzasadnione, bo z klubem posiadaczy A3 jesteśmy dobrze zaprzyjaźnieni Przynajmniej niektórzy z nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mój brat tam obecnie studiuje i powiem Ci, że klimat "troszeczkę" się zmienił