Treść opublikowana przez Patrycjusz
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Pięknie się prezentuje ta Twoja audiczka Szukaj wiekszego koła i będzie lux
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam fanów audi z Lubelszczyzny Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem a4 i użytkownikiem forum. Mamy w Lublinie jakieś spoty? Chętnie bym się gdzieś pokazał . Do zobaczenia na drogach
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Nie mogę się napatrzeć zwłaszcza, że po moim poprzednim passacie mam sentyment do białych. Pokaż szczegółowe fotki, chętnie popatrzę na więcej tego car-porno
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Aż miło popatrzeć na taką sztukę chociaż chyba za ciemny ten front jak na mój gust
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
W prawdzie seria, ale nie byle jaka elegancko się prezentuje. Pokaż więcej zdjęć aktualnego stanu skoro niebawem mają być takie zmiany. Powodzenia w modach:wink: na pewno będę tu często zaglądał
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Bardzo dobrze działasz kolego Widać, że masz dużo zapału. Powodzenia w dalszych modach i zadowolenia z fury:wink:
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Szczerze mówiąc, spodziewałem się takich podpowiedzi. Będę szukał 18:wink:. Ale najpierw musze sprzedać 2 komplety alu, które mi zalegają w garażu ---------- Post dopisany 11-03-2014 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 19:17 ---------- Dzisiaj przyszła do mnie paczka,a w niej nowe oczka valeo dla Audi I w weekend montaż
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Audi zrobione ze smakiem, aż miło popatrzeć . Tylko czemu taka cisza w temacie? Powodzenia w dalszych modach i do zobaczenia na lubelskich ulicach
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
Piękna sztuka:naughty: kolorek bardzo oryginalny, dzięki temu autko ma duży potencjał. Rob mody i będzie ekstra:hi:
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Na wiosnę już powinno tak być. Tylko zastanawiam się 17" czy 18":eusathink:. A o kiere zadbał poprzedni właściciel ja dołożyłem tylko znaczek
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Pięknie się prezentuje;) Nie ma do czego się przyczepić. Pokaż jakieś fotki z wnętrza:naughty: Powodzenia w modach i bezawaryjności
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Właśnie jestem na etapie poszukiwania ori Valeo
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
Piękna sztuka Bardzo dobrze, że zaraz będzie niżej, bo na tym kole by wyglądało kiepsko. Ogólnie auto ma potencjał, a Ty zapał do pracy:wink: powodzenia w modach i bezawaryjności
-
[B5 1z] Daily Driven by solpeusz
Bardzo ładna sztuka;) Jestem ciekaw jaki będzie efekt na tych 17". Nie podoba mi się tylko nadmiar naklejek, ale to rzecz gustu;). Powodzenia w modach:naughty:
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Witam Po kilku miesiącach biernego korzystania z forum postanowiłem się pochwalić moją A4 A oto ona Audi A4 1.9 TDI '96r Auto kupiłem 8 grudnia 2013 i jak dotąd jestem bardzo zadowolony pod maską siedzi 1.9 TDI afn (110KM) z przebiegiem 342tys. (nie mało, ale wierzę, że nie kręcony;) ) A plany na modyfikacje są Wyposażenie: -Airbagi 2x -El. szyby 2x -ABS -Podłokietnik -Klimatronik niestety do regeneracji -Podgrzewane, elektryczne lusterka zewnętrzne -Jakieś stare radio Sony z CD:P -centralny zamek -Kierownica S I chyba to wszystko, czyli ogólnie mówiąc ubóstwo, ale mam nadzieje, że z czasem to się zmieni. Stan Audi na kolana nie powala, ale był adekwatny do ceny Moim celem jest doprowadzenie go do satysfakcjonującego stanu, a z natury jestem ambitny Jak dotąd wymieniłem: -amortyzatory na gwintowane -napinacz paska wieloklinowego -wkład lusterka lewego -grill polift -emblemat OOOO na tylną klapę -emblemat s-line w kierownicę -emblemat nad kierunkowskazem w błotniku -lampy przód polift -nakładka progowa -boczki drzwi W miarę możliwości finansowych ta lista będzie się powiększała, bo plany są nieograniczone Stary grill Nowy poliftowy grill Kawałek wnętrza A4 to moje drugie auto, dotychczas jeździłem VW passatem b4 1.9 TDI 1z (90KM) Będę się starał na bieżąco pokazywać co się dzieje w temacie Czekam na wasze opinie, mile widziana będzie konstruktywna krytyka:wink: Pozdrawiam serdecznie wszystkich audimaniaków
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
Pięknie się prezentuje;D i ta skóraa, mmm... A kolorek taki sam jak mój. Może jakaś aktualizacja?
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Bardzo ładna audiczka Szkoda tylko, że tak mało zdjęć do podziwiania
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
Bardzo ładne a4;) Tylko dlaczego taka cisza w temacie od dawna? Zapowiadało się ciekawie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka wszystkim:bry:. Od wczoraj jestem posiadaczem Audi A4 B5:ON:. Zarejestrowałem się na naszym forum już przed zakupem tego auta, ale dotąd bylem raczej biernym użytkownikiem. Dotychczas jeździłem poczciwym passatem b4, który mi bardzo wiernie służył przez ostatnie kilka lat, mam nadzieję, że z Audi będzie podobnie:a4fan:. Wierzę, że zaklimatyzuję się w gronie forumowiczów i będziemy się wymieniać przydatną wiedzą oraz doświadczeniami Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich obecnych Patrycjusz