Treść opublikowana przez KUBAS2012
-
Dach na czarno
Jak coś to polecam na biało, lecz sugerował bym też wtedy białe fele i oczywiście gleba Najlepiej nie ryzykować lecz zrobić sobie VT i wtedy testować i co najlepiej wyjdzie na aucie w realu
-
Jaki wosk ? od A do Z
Hmm... Nie wiem co mam myśleć ...
-
Jaki wosk ? od A do Z
Co do wiedzy to jako taką mam, lecz przeliczyłem się myśląc iż zwykła pasta jednak da radę takim rysą Noale nic.. trza zakupić G3 i działać
-
Jaki wosk ? od A do Z
Dzisiaj przypaliłem franka i zmatowałem miejsca najbardziej porysowane na aucie, czyli pod klamkami i parę innych elementów :wink: I ku mojemu zdziwieniu pasty k2, tempo itp nie podołały i mam mat na aucie, czy G3 podoła przy ręcznej polerce w tych miejscach ? Bo całe auto obleciałem jakimś preparatem Sonaxa i efekt zadowalający Papier który użyłem wodny 2500
-
[B5] Polerka
Hmm Kiedyś robiłem w serwisie (pewnej marki) i zawsze po polerce było widać ślady polerki, więc dla pełnego efektu i pozbycia się tego efektu polerki używane było mleczko nakładane watą. Efekt był cudny jakby auto wyjechalo z salonu Swoja drogą przy zakupie auta jakbyś sie dobrze przyjrzał to byś to widzial
-
Prośba o VT
a po co ? grzecznie pytam Ładnie wyglądają białe, czarne chyba raczej nie podejdą
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany Lecę z rodzinką na Trzebież i Nowe Warpno (mam taki zamiar jeśli pogoda dopisze) w sobotę czyli 3 maja Gdzie po drodze lub w tamtych okolicach jest jakiś parking leśny czy coś w tym stylu co by grilla zrobić lub ognisko Ewentualnie okolice Szczecina ale nie Arkonka
-
Białe dekory,jak to wyglada?
A ile kupić aby starczyło na wszystkie dekory i konsolę przednią ? Bo na allegro są różne wymiary
-
[B5 AFN] ORANGE/daily car/POKER PROJECT
Dokładnie też to chciałem napisać i znaczek też mi jakoś nie podchodzi ale to kwestia gustu
-
Białe dekory,jak to wyglada?
W sumie to chciałem matową Ale zastanawiam się czy ala karbon biała czy może inny kolor ale na pewno nie ciemny...
-
Białe dekory,jak to wyglada?
Witam Mam u siebie dekory ala karbon czy coś takiego, poprzedni właściciel takie cosik ponaklejał, tylko że ponaklejał to też na konsoli Budę mam ciemny granat a fele białe, więc zastanawiał się czy nie pacnąć środka na biało, lecz jak to zrobić skoro mam już pooklejane tym ala karbonem Odklejając to przypuszczam że miał bym kłopoty z klejem który tam by został Co doradzacie ?
-
gwint na seryjnych alu ?
Szczerze to nawet na tych 205 55 jest ogień...
-
Potrzebuje grafika do szablonu allegro
Polecam Symtronik.pl Mamy sklepy na allegro i firma profesjonalnie wykonała nam szablon szybko i solidnie
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Może durne pytanie .. ale co to za progi ?
-
gwint na seryjnych alu ?
A mnie kolo z wulkanizacji dziś przytemperował Powiedział że jak założę 205 50 to będę szorował po asfalcie i za hu.. nie będzie komfortu Autem czasem żona lata więc obawa jest czy czegoś nie zostawi za sobą...
-
gwint na seryjnych alu ?
No skoro masz 225 to na pewno jest szersze co do wysokości to chyba prawie to samo
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
Zostaw srebrne
-
gwint na seryjnych alu ?
No raczej W sobotę lecę zakładać lato i będę kombinował z dystansami
-
Uszczelka pod komputer
A sprawdzałeś czy komp w ogóle jest dokręcony ? Mi tez woda lała się po kablach bo była lewa śruba luźna, dokręciłam i jest git
-
gwint na seryjnych alu ?
Ja ogólnie to mam tylko sprężyny obniżające Teraz mam jeszcze zimówki 215 ale jakbym przy nich założył dystansy to przypuszczam że by mogły obcierać przy obciążeniu lub jakiś nierównościach o nadkola Dlatego chcę zapodać 205 i wtedy kukać ile mm mogę dać szerzej A co ze śrubami ? tyle ile mm ma dystans tyle mm dłuższe śruby ?
-
gwint na seryjnych alu ?
Jakie ET ciężko mi powiedzieć, ale tak jak napisałem felgi takie jak kolega na powyższym zdjęciu Auto jest niżej około 40 mm i opony są lekko schowane, więc wstępnie myślę że jakbym dal 15 mm na każde kolo to lepie by wyglądało No i po błotnikach chyba by nie cięło bo na 20 - 25 to już bym się chyba nie odważył... no chyba ze dał bym węższe opony, ale to by była chyba lekka przesada
-
Felgi 18 a zawias 1BA jak to wygląda?
Avant wygląda jak Skoda Octavia 4x4 tylko że ona jest stylizowana na ''terenówkę'' Widziałem taką kozę ostatnio w Szczecinie na prawym brzegu...
-
gwint na seryjnych alu ?
Pany podczepię się pod temata Mam już obniżonego Avanta, właśnie na seryjnych 16 jak kolega wyżej, fajno wygląda lecz jakiś kolo przede mną naciągnął 215 55 Teraz na lato szykuje zmianę na 205 50 16 Jest nisko lecz za wąsko, co polecacie na poszerzenie ? Dystanse ile mm ? Nigdy nie miałem do czynienia z dystansami, więc liczę na poradę
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Dobry temat Moja co wieczór... Znów na tym forum siedzisz ?!?!!
-
www.wysylajtaniej.pl
Według mojej gabarytowa. Tak miałem na liście przewozowym w "Stolicy". Ale jeszcze jest waga obiętościowa którą "Wysyłaj Taniej" używa Także waga przeliczeniowa... Paczka może ważyć 5 kg a z gabarytów wyjdzie że waży z 30 i za taką kwotę Cię skasują Np folie bąbelkowe do pakowania paczek... lekkie a zajmuje dużo miejsca