Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Nic tylko nie wlewaj bo jeszcze zniszczysz odbłyśnik i lampa będzie out.
  2. Przeczyść sprężonym powietrzem.
  3. jospethe odpowiedział(a) na impulse1 temat w Audi A4/S4 B6
    Bardzo ładna sztuka. Lecz te ostatnie felgi do takiego samochodu to nieporozumienie wg mnie. Wogóle nie pasują, ale skoro Tobie się podobają to nie ma problemu. Ludzie zakładają oryginały bo one najbardziej pasują do samochodu i ładnie leżą. Felgi z CC wyglądały super, ale mówisz że się utleniły po zimie? Jeździłeś cabrio ze szmacianym dachem w zime?
  4. No z tym przedłużaniem życia dla tych samochodów to prawda. Ja dbam też o swojego bo takich samochodów które robią po 500 tyś przebiegu bez poważnych remontów już nie ma i nie będzie. Najgorzej jest właśnie kupić samochód od tzw. dusigrosza jak ja to mówię, który żałuje włożyć w auto złotówki przez co samochód po jego eksploatacji jest zniszczony. Gość dotłucze, sprzeda i kupi drugi. Znam gościa, który nie pojedzie i nie naprawi koła wydając 20 zł bo mu powietrze ucieka i bije strasznie. Woli jeżdzić z takim czymś bo szkoda mu kasy na naprawe. Ja w swojego przez 6 lat użytkowania włożyłem już z 10 tyś. Teraz leje paliwo i pojeżdżę nim jeszcze spokojnie kilka lat. Jednak przy takich usterkach i po takim właścicelu dałbym sobie spokój z naprawianiem .
  5. Trafiłeś na niezłego paździerza. Trzeba było go dawno sprzedać i kupić coś na chodzie a nie pakować tysiące, których i tak nie odzyskasz
  6. Chyba powinieneś zapytać sprzedawcy a nie ludzi z forum. Wątpię, że Ci to wymienią jeśli opona jest bez wad.
  7. Trzeba mieć coś na bani żeby proponować od razu wymianę całych drzwi bo trochę rdzy się pojawiło.
  8. http://joemonster.org/filmy/67563/Niemiecki_sposob_na_czysty_wydech Znalazłem taki sposób tylko
  9. Ja pod koniec lutego założyłem letnie kapcie i nie żałuję. Zimówki przy wyższych plusowych temperaturach szybko się zużywają.
  10. jospethe odpowiedział(a) na jacek666b temat w 1.9TDI
    Pompy nie musisz wymieniać bo nie jest na pasku rozrządu. Ja w swoim przez 2 zmiany paska jej nie wymieniałem bo siedzi pewnie oryginał a zamienniki to już nie to samo
  11. Ja mam wlany płyn G12 firmy SWAG i jest ok. Swag to chyba to samo co febi
  12. Tylko przy wyciąganiu lampy uważaj na górne plastikowe zaczepy bo przy niewprawionej ręce mogą pęknąć i będzie trzeba kleić.
  13. jospethe odpowiedział(a) na habul6 temat w 1.9TDI
    U mnie też ciekło z miski ale po zmianie oleju na syntetyk Valvoline durablend przestało cieknąć bo wyczytałem, że ten olej rozmiękcza uszczelki w silniku i uszczelnia go. No i u mnie się sprawdziło.
  14. Widziałem kiedyś takie felgi na samochodzie tylko w Audi A6 C5 i trzeba przyznać, że robią robotę.
  15. Albo kup kabel diagnostyczny. Przyda się na przyszłość i będziesz mógł sam odczytywać błędy. Z tego co wiem to za podpięcie pod komputer w zakładach kasują jakieś 50 zł.
  16. jospethe odpowiedział(a) na Matt. temat w Audi A4 B5
    Także polecam części firmy SWAG. Dobry niemiecki produkt. Chociaż najlepiej założyć Lemfordery. Nie kosztują wielkich pieniędzy
  17. jospethe odpowiedział(a) na michalfm1 temat w 2.0
    Najpierw musisz dokładnie zlokalizować wyciek. Trójnik nie powinien być drogi.jakieś 30- 50 zł + wymiana
  18. jospethe odpowiedział(a) na michalfm1 temat w 2.0
    Wymiana uszczelki nic nie da jak króciec jest pęknięty
  19. U mnie twardniał po dłuższym hamowaniu ale wymieniłem płyn hamulcowy i wszystko wróciło do normy. Nie kosztuje majątek a wymiana na pewno nie zaszkodzi.
  20. Ja mam w przedlifcie obie 530 mm i pasują idealnie, chociaż w oryginale była prawa krótsza chyba wsadzona. 400 mm będzie stanowczo za długa. Będzie chodzić po lakierze ;p
  21. Częstą przyczyną ubytku płynu jest pęknięty plastikowy trójnik z tyłu silnika . Płyn cieknie po bloku i natychmiast paruje przez co nie widać wycieków.
  22. Potwierdzam, że odkurzacz na gniazdo zapalniczki to badziew.Lepiej kupić zwykłą zmiotkę za 5 zl i wymieść z grubsza a na wiosne dokłądnie odkurzyć auto.
  23. W Polsce są nawet B6 z przodem z B7, ale z fabryki takie nie wychodziły
  24. Byle nie Bosha. Miałem u siebie i za***iście piszczały a felga była cała czarna od pyłu. Teraz założyłem budżetowe klocki Kamoki i jestem zadowolony. Nie ma problemu z nimi żadnego. Nie pylą nie piszczą i przyzwoicie hamują. Kosztowały około 70 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.