Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. jospethe odpowiedział(a) na play temat w Audi A4 B5
    W aso wszystkie ceny są co najmnieji dwa razy wyższee niż w normalnych sklepach. Za ten sam produkt płaci się podwójnie u nich
  2. Smar miedziany to na tył się daje. Na przód idzie silikonowy ze względu na gumowe prowadnice jak się nie mylę.
  3. Śpieszył się na tramwaj
  4. jospethe odpowiedział(a) na Badzar temat w Audi A4 B5
    Pewnie jeszcze klocki się nie dotarły. Pojeżdzij trochę i obserwuj. Nawazie nic bym nie ruszał.
  5. Konkretny dzwon, konstrukcja naruszona, geometrii kół już pewnie nie będzie dało się ustawić dobrze. Na części, bo to chyba najlepsza opcja i jeszcze trochę będzie można zarobić. Koła,drzwi, hamulce, silnik itp. Kupa części do opchnięcia.
  6. jospethe odpowiedział(a) na misiek95 temat w Audi A4 B5
    Szpachlą na pewno nie da rady tego odbudować bo szpachla przyklei się do szyby.
  7. U mnie kiedyś ciekło przy pompce przy zbiorniczku bo nalazło jakiegoś brudu. Wyczyściłem wszystko, zmontowałem i działa do dziś i nic nie cieknie
  8. Fajny filmik w którym porównane są wahacze aluminiowe oryginalne i zamienniki.
  9. Skoro AFN to na 90 % zapchana turbina od spokojnej jazdy.
  10. Nie Ty jeden to poczułeś heh. W tych samochodach coś jest. Nawet w tych starszych. Mają w sobie to coś, że nie są tylko przedmiotem do przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.
  11. Zacząłem wypełniać,ale wg mnie ta ankieta jest źle zrobiona. JEst pytanie kto powinien finansować budowę i utrzymanie tych przestrzeni: mieszkańcy czy samorząd. Tu powinny być dowyboru 2 możliwości czyli albo mieszkancy albosamorzad a nie 5.
  12. Na dłużej starczy jakiś markowy zestaw a nie chińszczyzna która wytrzymuje pół roku. Zestaw lema można dostać za ok 1400 zł i pojeżdzić naprawde kilka ładnych lat.
  13. No bez przesady. Nikt nie będzie jeżdził po garażach i sprawdzał czy ktoś grzebie przy samochodzie. Urzędnicy pokazali jedynie jakimi debilami są. CZy w Polsce nie ma ważniejszych tematów?
  14. jospethe odpowiedział(a) na patres temat w Audi A4 B5
    Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
  15. Musisz zmienić polaryzację w żarówce. Ja jak wymieniałem to w sklepie mi zmienili za darmo
  16. Ja walczę z tym, problemem już od dłuższego czasu. Wymieniłem druty, prawdanice- trzpienie i gumy. I nadal jest to samo a nawet gorzej bo klocek bierze tylko na połowie tarczy. Już miałem nadzieję że na początku była poprawa. Mam nowe tarcze a zaraz będą nadawały się na śmietnik. To że nie ściara na długości 1-2 mm to nie problem i tym bym sie nie przejmował. Myślę że wada tkwi w samej konstrukcji zacisku. Coś lekko się odkształci i do widzenia.
  17. Ja stosowałem kiedyś- jeszcze jak miałem świeże opony środek z K2 BOLD. Świetny i leżał od wiosny do zimy na przechowywanych oponach. Kosztuje jakieś 15 zł,.
  18. Klapa tylna powinna się chyba kluczykiem normalnie otworzyć
  19. . Na zapasie mniejszym czy większym można spokojnie jeździć byle nie cały czas:p
  20. jospethe odpowiedział(a) na Coldfire28 temat w 1.8T
    Oczywiście,że rzyga olejem trzeba być ślepym żeby nie zauważyć
  21. jospethe odpowiedział(a) na Wojtek1995 temat w 1.8
    I tak jeszcze pewnie zostało trochę w misce starego oleju. Ja przy wymianie wysysam z dna miski cienkim wężykiem i jeszcze sporo z niej wylatuje
  22. Też mam serie 288mm i z dużych prędkości hamuje ładnie i bez buczenia. ...
  23. Do odcinki najlepiej
  24. Musi być jakiś sposób. Nie mam B6 ale u mnie w B5 ta gałka jest nakręcana normalnie na gwint i można ją całą odkręcić. Może wypowie sie ktoś kto ma B6 Może Ci to pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41304-all-b6b7-wymiana-galki-zmiany-biegow-na-wersje-s-line/
  25. Boże.... Weź tą gałe tak jakbyś zmieniał biegi i przekręć w lewo lub prawo ręką bo nie wyświetla mi sie już foto .Ustaw tak aby było tak jak z zdjęciu czyli na prosto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.