Treść opublikowana przez jospethe
-
Czy to ori termostat?
W aso wszystkie ceny są co najmnieji dwa razy wyższee niż w normalnych sklepach. Za ten sam produkt płaci się podwójnie u nich
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Smar miedziany to na tył się daje. Na przód idzie silikonowy ze względu na gumowe prowadnice jak się nie mylę.
-
Rozbite RS6
Śpieszył się na tramwaj
-
hamulec ręczny
Pewnie jeszcze klocki się nie dotarły. Pojeżdzij trochę i obserwuj. Nawazie nic bym nie ruszał.
-
Ocena uszkodzeń po wypadku
Konkretny dzwon, konstrukcja naruszona, geometrii kół już pewnie nie będzie dało się ustawić dobrze. Na części, bo to chyba najlepsza opcja i jeszcze trochę będzie można zarobić. Koła,drzwi, hamulce, silnik itp. Kupa części do opchnięcia.
-
Ułamana lotka
Szpachlą na pewno nie da rady tego odbudować bo szpachla przyklei się do szyby.
-
Ubywa płynu z ukł. spryskiwania
U mnie kiedyś ciekło przy pompce przy zbiorniczku bo nalazło jakiegoś brudu. Wyczyściłem wszystko, zmontowałem i działa do dziś i nic nie cieknie
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Fajny filmik w którym porównane są wahacze aluminiowe oryginalne i zamienniki.
-
1.9 TDI AFN 110 KM słabe przyspieszenie
Skoro AFN to na 90 % zapchana turbina od spokojnej jazdy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Nie Ty jeden to poczułeś heh. W tych samochodach coś jest. Nawet w tych starszych. Mają w sobie to coś, że nie są tylko przedmiotem do przemieszczenia się z punktu A do punktu B. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.
-
osiedla grodzone ankieta krotka -praca licencjacka :) dzieki
Zacząłem wypełniać,ale wg mnie ta ankieta jest źle zrobiona. JEst pytanie kto powinien finansować budowę i utrzymanie tych przestrzeni: mieszkańcy czy samorząd. Tu powinny być dowyboru 2 możliwości czyli albo mieszkancy albosamorzad a nie 5.
-
wymiana wachaczy przód
Na dłużej starczy jakiś markowy zestaw a nie chińszczyzna która wytrzymuje pół roku. Zestaw lema można dostać za ok 1400 zł i pojeżdzić naprawde kilka ładnych lat.
-
Dziadostwo z łajdactwem ....
No bez przesady. Nikt nie będzie jeżdził po garażach i sprawdzał czy ktoś grzebie przy samochodzie. Urzędnicy pokazali jedynie jakimi debilami są. CZy w Polsce nie ma ważniejszych tematów?
-
Zagieta rurka klimy.
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
-
wymiana żarówek na ledy w podsufitce
Musisz zmienić polaryzację w żarówce. Ja jak wymieniałem to w sklepie mi zmienili za darmo
-
nierówne zużycie tarcz
Ja walczę z tym, problemem już od dłuższego czasu. Wymieniłem druty, prawdanice- trzpienie i gumy. I nadal jest to samo a nawet gorzej bo klocek bierze tylko na połowie tarczy. Już miałem nadzieję że na początku była poprawa. Mam nowe tarcze a zaraz będą nadawały się na śmietnik. To że nie ściara na długości 1-2 mm to nie problem i tym bym sie nie przejmował. Myślę że wada tkwi w samej konstrukcji zacisku. Coś lekko się odkształci i do widzenia.
-
Preparaty do opon
Ja stosowałem kiedyś- jeszcze jak miałem świeże opony środek z K2 BOLD. Świetny i leżał od wiosny do zimy na przechowywanych oponach. Kosztuje jakieś 15 zł,.
-
Zatrzaśnięte A4 B5 ! Pomocy
Klapa tylna powinna się chyba kluczykiem normalnie otworzyć
-
Inny rozmiar koła zapasowego
. Na zapasie mniejszym czy większym można spokojnie jeździć byle nie cały czas:p
-
Rzyga olejem z tłumika.
Oczywiście,że rzyga olejem trzeba być ślepym żeby nie zauważyć
-
Płukanka silnika co i jak ?
I tak jeszcze pewnie zostało trochę w misce starego oleju. Ja przy wymianie wysysam z dna miski cienkim wężykiem i jeszcze sporo z niej wylatuje
-
buczenie podczas hamowania z dużej prędkości
Też mam serie 288mm i z dużych prędkości hamuje ładnie i bez buczenia. ...
-
Jazda na luzie - skrzynia manualna
Do odcinki najlepiej
-
Krzywy drążek biegów?
Musi być jakiś sposób. Nie mam B6 ale u mnie w B5 ta gałka jest nakręcana normalnie na gwint i można ją całą odkręcić. Może wypowie sie ktoś kto ma B6 Może Ci to pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41304-all-b6b7-wymiana-galki-zmiany-biegow-na-wersje-s-line/
-
Krzywy drążek biegów?
Boże.... Weź tą gałe tak jakbyś zmieniał biegi i przekręć w lewo lub prawo ręką bo nie wyświetla mi sie już foto .Ustaw tak aby było tak jak z zdjęciu czyli na prosto.