Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Skoro już mowa o płynach to nie zapomnij o hamulcowym.
  2. JA też kupowałem na Allegro tarcze na przód 288 mm i coś około 300 wyszło. Sam zmieniłem , ale koszt robocizny nie powinien przekroczyć 100 zł. Dobra podpucha z tym zachowaniem norm ASO. Zwykły zakład mechaniczny a kroją jak w ASO.
  3. Jeszcze nie wiadomo co wstawią. Policzą oryginały a wstawią chińczyki, które po krótkim czasie sie zwichrują.
  4. Dokładnie. Lepiej kupić samemu dobre tarcze Ate, Ferrodo, i wymienić u mechanika zwykłego, albo samemu bo nie ma przy tym wielkiej filozofii. Kilka śrubek do odkręcenia. 1100 zł za przednie tarcze to gruba przesada.
  5. Ludzie nie wykupujcie ubezpieczeń dodatkowych bo to wszystko fikcja. Ubezpieczalnie znajdą zawsze wymówkę aby nie wypłacić odszkodowania. Za tą kasę, którą wpłaci się na ubezpieczenie można z 5 razy naprawić taką usterkę.
  6. Nalewka nalewce nie równa. Jak z winem. Zależy jakiej firmy są nalewki. Jeśli już to tylko WM MYKI. Podobo jest mało reklamacji. Miałem takie kiedyś w Toyocie starej i było ok. Nawet w zimę dało się jeżdzić bez problemu. Jednak do Audi mimo wszystko nie założyłbym nalewek tym bardziej na lato, gdzie lata się czasami bardzo szybko. Opony to zakup raz na 5-6 lat więc warto zainwestować większą kase.
  7. Lepiej kupić nowe chińczyki. Mam u siebie Sunny Wanli i nie narzekam. 6 rok jeżdżę i jeszcze jeden sezon wytrzymają.
  8. Ile razy będziesz zakładał wątek dla jednych felg? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330858-alufelgi/
  9. Benzynka wychodzi nieco drozej bo teraz jakieś 2.20. Mają tam 92 oktany, 95 i 98. 98 wyjdzie po 2.30-2.40 .. Kurs Rubla teraz sięga dna i jeżdzi sie praktycznie za darmo. W gazie sie nie orientuję, ale gdzieś około 1 złotówki. Fakt, że trzeba niekiedy odstać 9 godzin w kolejce bo tyle ludzi jeżdzi, ale warto się przemęczyć
  10. Ciekawe czy napinacz nie jest czasem do wymiany. Dlatego może pasek się wytarł.
  11. jospethe odpowiedział(a) na krzych_87 temat w 1.9TDI
    Siwy dym to na pewno nie wróży nic dobrego i ttak być nie powinno.
  12. Najpierw uzupełnij profil bo nie wiadomo jakie masz auto, ale na 99 % bez przejściówek sie nie obejdzie.
  13. Zależy jak tankujesz. Po zalaniu do pełna wciskasz pistoletem ten mały odpowietrznik , czarny pipek i sporo jeszcze wchodzi. Wtedy zaczyna syczeć i zasysać paliwo do zbiornika. Tak wejdzie jeszcze około 5 litrów. W 110 zbiornik ma 62 litry.
  14. jospethe odpowiedział(a) na FastDate temat w Audi A4 B5
    Ja czyściełm Vanishem do dywanów i nic sie nie odkleiło. Tylko samą pianą trzeba czyścić.
  15. Dziś tankowałem w Rosji na Lukoilu. Cena ON wynosi tam dziś 34.80 rubla. Rubel kosztuje obecnie 0,057 zł. 0,057X 34.80 = 1.98 zł / litr ON. Za 80 litrów zapłaciłem 158, 4 zł za pełnowartościowe paliwo bez eko szajsu i inych dodatków z rzepaku. Skan z rachunku: http://obrazki.elektroda.pl/1802642100_1440257041.jpg
  16. jospethe odpowiedział(a) na Esprit512 temat w 1.8T
    Polonez na gaźniku to nie Audi
  17. Jest temat na forum jak naprawić to ze zdjęciami. Wystarczy wyciągnać kratkę i podgiąć blaszke, takjest przynajmniej w B5. tylko trzeba uważać żeby sie nie pokaleczyć bo jest dosyć ostra http://a4-klub.pl/index.php?/topic/68868-all-b5-opadajace-nawiewy-fotostory/?hl=%20kratki%20%20opadaj%B1
  18. Może jeszcze syczeć pod maską po zgaszenniu silnika
  19. jospethe odpowiedział(a) na Glecik temat w 1.9TDI
    Taki wąż z rolniczego sklepu nie nadaje się bo musi być w śrosku wzmocniony. Miałem taki wąż i rozpadł się po krótkim czasie. http://allegro.pl/rura-waz-lacznik-turbiny-turbo-passat-b5-audi-a4-i5584234607.html taki ma być jeśli ma być na dłużej
  20. jospethe odpowiedział(a) na tomasz102 temat w Audi A4 B5
    Prowadnice , czyli te wkręcane trzpienie w gumowe osłony lepiej pozmarować smarem silikonowym bo nie wchodzi w reakcję z gumą. Nie wiem czy jest sens smarowania nieścieralnej części klocków jakimkolwiek smarem bo niczemu to nie służy wg mnie a tylko zbiera się piasek i brud
  21. Wykręcasz prowadnice zacisku i itrzymasz zacisk w ręku tak żeby nakrętka od odpowietzenia była w pionie aby powietrze mogło uciec
  22. Ładny, ale poprzdnie felgi były wg mnie lepsze i lepiej pasowały
  23. Wieszaki to lepiej orygianły. Wstawiałem u siebie jakieś zamienniki i już widzę że guma popękała.
  24. Jest temat o tym już na forum. Wstawiają chyba z silnika 1Z. Ja bym się w to nie bawił bo sprzegło zmieniasz raz na 200- 300 tys km i czy warto zaoszczędzać te 500 zł kosztem komfortu? Pytałem kiedyś mechanika swojego czy warto wstawiać jednomas i powiedział, że czuć drgania potem. Lepszym sposobem jest regeneracja starej dwumasy.
  25. jospethe odpowiedział(a) na seba1988 temat w Audi A4 B6/B7
    Wątpliwa sprawa żeby była to wina amortyzatrów. Może ktoś żle dobrał sprężyny. Pisałeś że poszły dwie do wymiany. Spręzyny wymiania sią parami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.