Treść opublikowana przez jospethe
-
1.9 tdi afn długo się nagrzewa...
Albo podgrzewacze płynu nie działają. U mnie też długo się nagrzewa a termostat mam dobry.
-
Skrzypienie w prawym kole
Jeśli nie chcesz teraz wymieniać wahacza to zlokalizuj który skrzypi i wpuść do niego olej albo jakiś smar. Najlepiej przez strzykawkę z igłą. Nie naprawi to wahacza ale sprawi że nie będzie skrzypieć. Przedziurawisz gumę ale i tak taki wahacz trzeba będzie wymienić niedługo.
-
Skrzypienie w prawym kole
- Co to za wtyczka
Ale może kiedyś było- Auto ściąga na boki po nierównościach
Zamień opony przód tył. Mnie teraz też ściągało strasznie jak zmieniłem na letnie a mam też szerokie. Po zmianie jest ok.- AFN Turbina przeładowywuje
JA za czyszczenie zapłaciłem 250 zł. Tak samo mi przeładowywało ale po czyszczeniu chodzi elegancko. Trzeba dobrze czasem przegonić auto żeby nie dopuścić do zapieczenia łopatek.- Odstający róg zderzaka tył
Może nic nie trzeba wymieniać. Może po prostu zaczep nie siedzi na miejscu.- Zregenerowana maglownica i problem podczas skręcania ?
A powinni chyba zalać zielony płyn a nie czerwony..- Zablokowane zaciski po dłuższym postoju ..
Nigdy nie ma odstępu pomiędzy tarczą a klockiem. Klocek ma delikatnie szurać po tarczy. Nie wydaje mi się tez, że przez 2 miesiące stania zaciski się zblokowały. Samochody stoją w komisach miesiącami i nic sie nie dzieje.- Problem z autem po zakupie
Wymień silnik. Taniej cie to wyniesie niż ciąganie się po radcach prawnych i sądach. Miałeś po prostu pecha i pewnie nikt by nie zauważył, że silnik był wymieniany.- Pomoc. Co to za felga?
Felga typowa od jakiegoś japońca- Ściąganie auta podczas hamowania na mokrej nawierzchni.
Na pewno nie. Czuję wyraźne ściąganie auta. Nie wiem już sam co to może być i chyba dam sobie z tym spokój. Może wyjdzie kiedyś samo Jeśli to byłyby tuleje to nie powinno ściągać też na suchym? Może to i tuleje bo jest takie bujnięcie budą. Dziwne, że na suchym jest wszystko ok.- Ściąganie auta podczas hamowania na mokrej nawierzchni.
Witam. Mam problem ze swoim autem bo od jakiegoś czasu ściąga na lewo podczas hamowania. Żeby było ciekawiej to ściąganie następuje tylko wtedy, gdy asfalt jest MOKRY, albo podczas dużych opadów deszczu. Gdy na drodze jest sucho wszystko jest ok. Przekładałem już opony, rozbierałem zacisk i nadal jest to samo- ściąga na mokrej nawierzchni. Zauważyłem, że jak pociskam kilka razy pedałem hamulca podczas hamownia to pedał robi się twardy a skuteczność hamowania spada. Może stary płyn hamulcowy? Co do zawieszenia to ostatnio robiłem remont . Wymienione były końcówki drążka na lemfordera i wahacze dwa dolne bo miały luzy. Geometria też została ustawiona. Nie wiem już sam jaka może być przyczyna ściągania auta na mokrej nawierzchni. Może komuś coś przychodzi do głowy? Pozdrawiam.- Jaki kolor felg
Na A6 róż leży wyśmienicie. Szczególnie z felgami z R8 http://obrazki.elektroda.pl/1147979800_1455310228.jpg http://obrazki.elektroda.pl/3015451500_1455310232.jpg- Udokumentowane przebiegi
Nawet te z super udokumentowanymi pewnymi przebiegami mają robione korekty liczników tak że w Aso nawet jest podrabiany przebieg. Teraz nie ma pewnych a tym bardziej niskich przebiegów. To samo jest ze świadomością, że jak kupujesz nowe auto w salonie to jest na 100 % bezwypadkowe a często tak nie jest- Szukam zapachu samochodowego
Testowałem wiele zapachów u siebie. Miałem nawet te z USA w puszcze- jeden wielki badziew i dziwię się, że ludzie to kupują bo tego zapachu wogole nie czuć w aucie nawet chwile po otworzeniu. Jedynym zapachem godnym polecenia to właśnie Ambi pur. Znakomita alternatywa pomiędzy jakością- ceną i trwałością. A na allegro kupiłem sam wkład za 6 zł- Twardy pedał hamulca
No ja jak nie przemyłem to hamulce były słabe bo klocek ślizgał się po tarczy. Po odtłuszczeniu hamulce żyleta.- UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Przecież nie jest a tak strasznie stłuczony. Porównując to co było wpakowane w niego to warto naprawić. Oby tylko takie bite auta jeździły po naszych drogach to byłoby super. Osobiście nie miałbym sumienia żeby go rozbierać na części. A tak na marginesie to pasażer ładną pajęczynę na szybie zostawił. musiało boleć- Twardy pedał hamulca
Nie zapomnij tylko po wymianie przemyć tarcz i klocków odtłuszczaczem- HID słabo świecą h7
Wynalazki z Chin tzn hidy tylko niszczą odbłyśniki i całe reflektory. Lepiej już naprawdę zamontować dobre żarówki osrama. Night breakery albo cool blue intense, ewentualnie phillipsa, ale kosztują podwójnie co osramy- Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
Zostaw diesla sobie, tylko raz w tygodniu przegoń go na trasie żeby akumulator sie doładował i wywaliło syf z silnika który odkłada się podczas zamulania na krótkich odcinkach.- Co to za element przedniego zawieszenia?
Może to jakaś miseczka od odbojnika- Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Skoro wkręcił śrubę to i gwint sie zrobił- Duży wyciek płynu chłodniczego A4B5 1995r
Ciekawe czy gwint w chłodnicy nie jest zrypany ? JA tam widze śrubę metalową owiniętą taśmą izolacyjną. Ty sam ją wkręcałeś czy tak było?- Jaki wybrać tablet i sieć?
To prawda. Ja kupiłem za 300 i trochę żałuję że więcej nie dałem. Marna jakość kolorów, strasznie wolny itp. Lepiej dołożyć i być zadowolonym z zakupu. To już lepiej kupić tableta z 7 calowym wyświetlaczem. Będzie tańszy, ale będzie lepiej się spisywał. - Co to za wtyczka