Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Ja kupiłem z allegro i jest ok. Wymiana nie jest trudna. Trzeba ją wyjąć, odpiąć zasilanie i wężyki z płynem. Nie trzeba nic nawet demontować
  2. Diesel dobrze się zbiera pod warunkiem, że nie jeździ nim ktoś kto nie przekracza 90 km na godzinę więc diesel dieslowi nie równy. Jeden ciągnie a drugi jest zamulony.
  3. Pompka do wymiany.
  4. jospethe odpowiedział(a) na Kerach temat w Audi A4 B5
    A benzyną próbowałeś?
  5. jospethe odpowiedział(a) na Kerach temat w Audi A4 B5
    Chcesz usunąć klej spod emblematów czy klej po zerwanych emblematach?
  6. Witam. Przez waszą stronkę zamówiłem olej Valvoline + filtr. Chciałbym też ramki pod tablicę rejestracyjną. Napisałem w komentarzu prośbę o dołączenie ramek bo nigdzie nie widziałem opcji dodania ramek.
  7. Przede wszystkim z kimś kto zna język niemiecki.
  8. Przy nagrywaniu płyty nie zapychaj jej całej muzyką tylko nagraj z 350 mega a nie 700. W dodatku przy nagrywaniu ustaw prędkość zapisu na jak najniższą.
  9. Daj jakieś foto. Zobaczymy jak to wygląda. A na czyjej działce postawiony jest ten mur?
  10. jospethe odpowiedział(a) na reganajax temat w 1.8T
    Płukanke przez bagnet wlej tylko
  11. jospethe odpowiedział(a) na Grzesiek Czerwonka temat w Audi A4 B5
    Prawy tył to dałoby się wyklepać, ale trzeba malować. Przedni błotnik ze szrotu ori to około 100 zł + malowanie. Sam kupiłem oryginalny bo miałem do wymiany. Są też na allegro gotowce, ale nie wiem jak z jakością.
  12. jospethe odpowiedział(a) na adasm112 temat w Audi A4 B6
    U mnie też zaciekało jak miałem puszczony kabel od anteny Cb. Masz cb?
  13. Bo to Rosja jest...
  14. Oczywiście każdy by założył do siebie lema tylko ta cena....
  15. Z kierowcy niewiele zostało. Aż mi słabo się robi jak widzę takie coś
  16. jospethe odpowiedział(a) na szper11 temat w Audi A4 B5
    Może kupiłeś przez przypadek tarcze z carbonu? A tak na poważnie to nie jest wina ani zacisku ani jarzma. Myślę, że to wina jakości materiałów : tarczy albo klocka. Widać że tarcza jest strasznie zardzewiała i nie powinna tak wyglądać po roku czasu
  17. Ode mnie : http://allegro.pl/sonax-wosk-twardy-w-plynie-nablyszcza-lakier-250ml-i5968901919.html http://allegro.pl/formula-legendarny-wosk-carnauba-473-ml-usa-60-i5660876459.html Dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną . Jedno opakowanie starcza mi na całe lato. Można je kupic na większości stacji benzynowych
  18. To nie PIS. A co ma współnego PIS z windows 10 ? ja pi...le...
  19. A później pewnie po instalacji każą wykupić licencję na 10
  20. jospethe odpowiedział(a) na Robert Kaim temat w 1.9TDI
    Zalej go olejem, który zmiękcza uszczelki np Valvoline . Jeździłem na castrolu i ciekło tak że plamy były. Wlałem valvoline durablend i silnik suchy. od góry po sam dół.
  21. Ja mam to samo. Jakiś czas temu założyłem już 2 lobro i znowu popękała . Dziurawa nie jest ale jeszcze z pół roku i będzie znowu do wymiany.
  22. A co z plikami, które mam na dysku? Podmienią się? Nie będzie formata?
  23. Chcesz zmienić drążek czy końcówkę drążka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.