Treść opublikowana przez jospethe
-
Jaki wybrać tablet i sieć?
Poczytaj trochę o tabletach lepiej na sam początek. Jeśli chcesz mieć internet w tablecie to tablet musi obsługiwać sieć 3g. Czyli musi mieć gniazdo na karte sim. Nie wiem czy takiego tableta kupisz za 300 zł. Ja kupiłem jakiś czas temu Blow black tab 10 cali też w granicach 300 zł. Połączyć z internetem można się przez Wifi . JEśli ktoś ma smartfona to powinna być w nim funkcja udostępnienia internetu i można sobie z telefony zrobić nadajnik wifi i połączyć się z tabletem aby był w nim internet. Tu masz coś takiego, co pasuje do Twoich wymagań. Tylko nie licz, że za 300 zł kupisz tablet z 3g i Gpsem http://allegro.pl/tablet-cavion-base-10-3gr-8gb-gps-wifi-android-5-1-i5931180278.html#specification
-
Chrobotanie w prawym kole :(
Jakaś poluzowana blacha wpada w rezonans. Tylko oględziny na kanale pozwolą zdiagnozować problem.
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
No właśnie, jeden pozwoli sie wykorzystywać a później pracodawca traktuje pracownika jak zwykłego zapierdalacza, który nie może się postawić no bo przecież na jego miejsce są setki chętnych. I co z tego że są setki chętnych jak przyjdzie popracuje tydzień , rozpatrzy się i rzuci robote. I tak w kółko. Pracuję w korporacji i u mnie tak to wygląda.
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
A ja się wyłamię i napisze, że średnio mi się podoba nowa wersja R8. RS7 ma większego pazura i ma to coś w sobie. Tutaj ze zdjęć niestety tego nie czuję. Może to tylko złudzenie. Swoją drogą dla 99 % osób z tego forum to tylko marzenie żeby mieć takie auto
-
źle dobrany odcień drzwi pomoc
A co da polerka? Zmieni kolor bazy?
-
Co to za progi?
No to prawda. Progi to jakaś druciarska robota na zamówienie.
-
[1.9 tdi AVF] Odpala i zaraz gasnie, mruga kontrolka świec.
pewnie był za słaby sygnał z kluczyka i immobilaiser sie zablokował. Mam czasem tak samo. To na pewno była kontrolka świec żarowych czy kontrolka żółta z kluczykiem? Po wyciągnieciu kluczyka i przekręceniu powinno być ok.
-
Jaki przegub zewnętrzny mały czy duży ?
Nie miałem nic montowane w aucie z tej firmy, ale słyszałem że są jedne z lepszych.
-
Jaki przegub zewnętrzny mały czy duży ?
Bo ktoś kiedyś wymieniał osłonę albo przegub i zamienił śruby
-
Rzuca tyłem na mokrej nawierzchni Avant
U mnie też rzuca ale tylko na mokrej nawierzchni . Mam do wymiany końcówki drążka i podejrzewam, że to właśnie one, ale przyczyn może być wiecej. np nierównomierne rozłożenie siły hamowania na poszczególne koła albo różne ciśnienie w oponach
-
Szkoda parkingowa - błotnik +opona
Zapomnij o oponie. Nikt Ci nie uzna szkody. Kiedyś sam przyłożyłem zdrowo w krawężnik i nic sie nie stało, więc wątpię żeby opona mogła się uszkodzić przy obcierce parkingowej.
-
Bardzo ciężki rozruch na zimnym silniku, gaśnie
Na popych to lepiej nie pal bo ci pasek rozrządu strzeli na mrozie i będzie bieda.
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
U mnie smoły na castrolu nie było w silniku ale za to ciekł olej przez uszczelki pod silnikiem. Zalałem vavloline i jest sucho. To coś jest na rzeczy
-
Grzeja sie hamulce
Nawet Swap na tarcze od ferrari nie pomoże jeśli w układzie będzie stary płyn. Po co wydawać od razu kilka tyś w zestaw jak można spróbować z wymianą płynu za 30 zł. A huczenie to nie wina zbyt małych tarcz hamulcowych.
-
Krztuszenie się przy odpalaniu AFN
I najlepiej żeby był wzmocniony i jakiś firmowy np Gates bo inne pękają od temperatury. http://allegro.pl/waz-wezyk-przewod-przelewowy-gates-3-2-mm-wzm-wewn-i5833671282.html 1 metr wystarczy
-
Stuki w przednim zawieszeniu
Wróżek tu nie ma i nikt trafnej diagnozy nie postawi. Koło w górę i trzeba ruszać na boki i szukać luzów, To może być wahacz, amortyzator, jakiś łącznik, albo hamulec ewentualnie końcówka drążka.
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
JA kupiłem torebkę skórzaną i 2 książki bo tak chciała . Zapytaj czy ma jakieś potrzeby i co by chciała dostać. Lepiej zapytać niż nie trafić z prezentem.
-
Naprawa felgi(ślad po upadku na piasek)
Ślad na pewno już zostanie ile byś tego nie polerował a takie kredki to tylko efekt tymczasowy.
-
Które felgi wybrać [ANKIETA]
2 najlepiej leży
-
Kontrolka poduszek
Ciekawe. Kupiłbym kabel i sam zdiagnozował usterkę. Kiedyś miałem podobny problem z kontrolką poduszki. Pojechałem do warsztatu skasował kontrolkę wziął 50 zł i na 2 dzień znowu się kontrolka zapaliła. Kupiłem kabel zdiagnozowałem która poduszka powoduje błąd i okazało się, że przy kierownicy nie łączyło. Może mechanik ma na zapleczu wolny sterownik, który chciałby Ci wcisnąć. Teraz jest dużo wilgoci w powietrzu i elektronika potrafi czasem świrować.
-
do czego to służy ? czujnik?
Skoro wiesz do czego służy to po co pytasz?
-
Błotnik przedni lewy - nowy?
Bezpieczniej chyba kupić używkę ori bez rdzy. U siebie taki wstawiłem i pasuje idealnie. W dodatku od wewnątrz został zakonserwowany. Ten ocynk na tych zamiennikach to tylko symboliczny pewnie jest.
-
Roznica Borygo Rozowy a G12
Kolory może i te same, ale skład płynów inny. Nic na pewno się nie stanie, ale skoro zalaceny jest G12 to chyba nie warto kombinować. Płynu nie wymieniasz co roku tylko raz na kilka lat.
-
Czy to jest podróbka lemfordera ? Poduszka skrzyni biegów 1.9 tdi
Popatrz w internecie jak wyglądają inne poduszki lemfordera. Logo raczej powinno być. Jedynie co może być starte to logo audi tak jak we wszystkich wahaczach lema.
-
Peknieta czesc napinacza
Spawany kawałek może oderwać się i zrobić siano w silniku. JA bym nic nie robił z tym, jeśli to pęknięcie nie wpływa negatywnie na pracę napinacza