Treść opublikowana przez jospethe
-
Prośba o wasze głosy do konkursu na fb
Ładne piersi, tzn zegarek.
-
stukanie podczas jazdy
No to może sprzęgło dwumasowe sie kończy i telepie
-
stukanie podczas jazdy
Raczej nikt Ci tu nie pomoże po tym co opisałeś.Nie wiadomo czy stuka z silnika , skrzyni, czy czegoś innego
-
Srebrny sedan 3,0 V6
Dekory można okleić folią i będzie świetnie wyglądać
-
hamulec tył
Po wyminie klocków u siebie miałem to samo. Okazało się, że mehanik szkodził osłone tłoczka przy montażu i dostał się tam piach, który wszystko zblokował.
-
Osłony przegubu
Może w złym położeniu osłony zakłądasz opaski. Tam są takie dwa wybrzuszenia i między tymi wybrzuszeniami powinna być zaciśnięta opaska.
-
Raczka recznego problem
U mnie to samo było. Przykleiłem go kropelką i już rączka nie zjeżdża.
-
Jaki głośnik z prawej strony
Nowe głośniki średnio pasują w miejsce starych. Trzeba dystanse albo trochę porezać w boczku.
-
wymiana końcówki drążka
A co z ustawieniem zbieżności ?
-
Skrzypiące wahacze na gumie
U mnie jak górne skrzypiały to kupiłem strzykawkę z grubszą igłą i wpuszczałem do nich przez gume smaru i tak jeżdziłem jeszcze z rok. Wystarczy powtarzać czynność i można przedłużyć żywotność wahaczy.
-
Nierównomierne zużycie tarcz
Sprężyny wymieniałem jako pierwsze Wydaje mi się, że jarzmo jest lekko skrzywione i dlatego nie bierze całą powierzchnią
-
Nierównomierne zużycie tarcz
Wymiana sprężyn nic nie pomoże . Do wymiany gumowe prowadnice i te trzepienie na imbusa. Wymieniałem u siebie bo miałem identycznie. Pomogło, ale tez do końca nie jest dobrze.
-
Jaki głośnik z prawej strony
Z przodu siedzi 13 cm a z tyłu 16 cm. http://allegro.pl/audi-a4-b5-glosnik-tylnych-drzwi-8d9035412b-i5195468101.html tył http://allegro.pl/audi-a4-b5-glosnik-glosniki-8d0035411a-i5453809844.html przód
-
Xperia nie czyta większej karty pamięci
Zapewne coś jest z kartą nie tak. Ostatnio kupiłem 32 gb i pliki które były na niej zapisane były uszkodzone.
-
S-line 1.9 Tdi sedan CZARNY JAK SMOŁA
Przy 235 tyś kiera powinna wyglądać jak nowa. Na moje oko jakieś 400 tyś rzeczywistego przebiegu.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Luźna gałka wahacza
Tak jak wyżej piszą dobre firmy to Lemforder, Master sport i od siebie mogę dorzucić SWAG-a. Wymiana tylko tych wahaczy które są zużyte. Nie ma sensu wywalać zdrowych części.- Agresywny krawężnik
Jak się nie mylę to są chyba tzw sanki, które są do przyjmowania wysokich krawężników.- Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
A może po prostu był po powodzi jakiejś. Współczuję że wpakowałeś się na mine.- Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
To nie jest możliwe żeby auto krajowe było tak zardzewiałe. Na pewnno gdzieś stał nad morzem wcześniiej.- Źle spasowany błotnik po wymianie
Powinien się dać wyregulować ja śrubach. Skoro jest oryginalny to musi pasować. Może źle ustawili albo dobrze nie dokręcili i się przestawił.- Odpływ pod akumulatorem
Ja też wywaliłem tą gumę bo ciągle się zapychała brudem.- wymiana oleju i filtra oleju
No korek miski to chyba sam znajdziesz pod silnikiem. Skoro nie wiesz gdzie jest korek ods miski to lepiej oddaj komuś samochód i niech Ci wymieni bo więcej szkody zrobisz jeszcze w aucie- Czarny dach
U siebie mam oklejony czarną folią daszek klapy na czarno i w tą pogodę jak się nagrzeje to dotknąć nie można. Oklejanie dachu tylko podnosi temperaturę w środku auta.- Zapraszam na rezanie i naprawy mechaniczne :)
Po co zwalałeś cały przód tj, zderzak, pas przedni, chłodnice w AFN ie przy wymianie rozrządu? Wystarczy zdjąć zderzak i odsunąć lekko pas przedni żeby był dostęp do rolek i paska. Tak to trzeba nabijać klime na nowo i zalewać nowe płyny co generuje większe koszty. - Luźna gałka wahacza