Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jospethe

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jospethe

  1. Kupowanie używanych klocków to jak zakładanie zużytej prezerwatywy. Kto robi takie rzeczy... Jak kogoś stać na B7 to i na nowe klocki też powinno starczyć kasy. Na takich rzeczach sie nie oszczędza i nie kombinuje.
  2. Przyczyną są gumowe prowadnice w zacisku. Przerabiałem to u siebie. Wymieniłem i jest ok.
  3. Bzdura ze wyplucze uszczelki. Sam jezdzilem na castrolu 10 w i zmienilem na valvoline 5w. Na castrolu lekko ciekl olej z silnika a na valvoline mam sucho pod samochodem czyli silnik sie uszczelnil po przejsciu na syntetyk
  4. Temperatura zewnętrzna to kanał 55, a temperatura płynu chłodzącego 49, natomiast prędkość pojazdu to kanał 17
  5. U mnie klepie na nowych popychaczach, wałku i nowym oleju więc chyba tak ma być.
  6. Płynu i tak sam nie wymienisz bo do tego potrzeba 2 osób. Chyba, że masz urządzenie do wymiany płynu. Płyn koniecznie wymień na jakiś firmowy. Gdy zamontujesz zacisk ze starym płynem to długo nie pojeździsz bo hamulce będą sie i tak gotować, zwłaszcza w lato. Koszt płynu nie jest wysoki, a za to poprawia hamowanie. Co do procedury wymiany płynu to jest gdzieś na forum na pewno opisane.
  7. jospethe odpowiedział(a) na qbagal temat w Audi A4 B6/B7
    Pytał co to jest a nie komu zwrócić.
  8. Trzeba mieć jeszcze śliskie skarpety bo inaczej nigdzie nie pójdziesz
  9. Chyba każdy słyszał o chytrej babie z Radomia, więc musi coś w tym być ;p
  10. Tylko, że raz pewnie nie wystarczy aby wszystko wypłukać.
  11. U mnie też był osad w zbiorniku. Dopiero kilkukrotna wymiana wody wyczyściła mi układ. Jeśli zlejesz i zalejesz wodę z koncentratem to moment i znowu będzie brud. Najlepiej chyba wodą przepłukać kilkukrotnie układ, wyczyścić zbiorniczek i zalać koncentratem
  12. Zatankowałeś pewnie łącznie ok 65l, na drogę pewnie spaliłeś ok 5-6l, co daje ok 2,15zł/l do tego trzeba jeszcze doliczyć wizę. Zależy jak często i po co jeździsz, suma sumarum kosztuje pewnie ok 2,40zł/l Zatankowałem 77 litrów, 65 litrów w zbiornik i 11 w bańkę + litr w butelkę po napoju bo nie weszło mi już do baku . Wiza kosztowała 160 zł i już dawno mi sie zwróciła. Jeżdżę od połowy listopada regularnie co 72 godziny ( 3 dni) bo taka jest norma. Paliwo sprzedaję po 4 złote znajomym bo sam bym tego nie wyjeździł. Na stacji benzynowej kosztuje u nas 4,79 benzyna i ON. W dodatku dochodzi utarg z kilku paczek fajek - jakieś 20 -30 złotych. Można tez litr wódki przewieźć ale ja nie wożę. Na granicy zawsze trzeba dać ruskiemu celnikowi 100 rubli, czyli jakieś 6 złotych tzw łapówy, żeby zaoszczędzić sobie kłopotów. Do granicy mam 30 kilometrów. Śmigam też 2 samochodem benzyniakiem. Myślę, że się opłaca tylko teraz są duże kolejki. Byłem wczoraj i obrót zajął mi 7 godzin. To jest jedyny minus. Zależy kiedy się też pojedzie. Jeśli rano o 3 h to obrót może być i w 2 godziny. Najlepsza kasa jest z fajek. Paczka kosztuje ok 1,60zł a można sprzedać za 6 zł ale za fajki nieźle trzepią na kontrolach. Podsumowując, z jednego kursu mam około 100 złotych zarobku.
  13. Szczerze mówiąc to też nigdy nie wiedziałem czym się różnią te grille. Dobry post jak na początek . Przyda sie innym gdy będą zastanawiać sie nad zmianą.
  14. Jaracie się paliwem po 4,70. Ja dziś tankowałem ON na Lukoilu w Bagriatonowsku za 34.60 RUBLA co daje przy niskim kursie rubla cene 1,95 Zł za litr.
  15. Po 2 tysiącach? W wymieniaj po każdym zgaszeniu silnika lepiej od razu ;p
  16. Ok, dzieki, przejrzę to. W swoich autach tylko osrama używam i jestem zadowolony.
  17. A te niebieskie bez homologacji nie zniszczą odbłyśników? Miałem kiedyś podobne żarówki, ale o mocy aż 100 W jedna szt. i lekko przypaliły mi odbłyśniki w reflektorze.
  18. https://soundcloud.com/matveyemerson/vintage-culture-earstrip-torha-sure-thing-matvey-emerson-remix-preview https://soundcloud.com/matveyemerson/robin-s-show-me-love-matvey-emerson-remix https://soundcloud.com/matveyemerson/zito-alray-heartbreaker-matvey-emerson-remix
  19. Ja bym nie ryzykował. Lepiej przepchnąć go te 100 metrów. Ewentualnie linka i holowanko
  20. Ja bym w nim spał cały czas
  21. Do tego należy doliczyć koszt nowych kołpaków
  22. zrobiłem identycznieu siebie.Mam nadzieję,że nic się nie spali ani nie stopi na kablach;)
  23. Ja wczoraj zrobiłm pierwszy kurs do obwodu kaliningradzkiego i zatankowałem na Lukoilu ON za 2,50 w przliczeniu na złotówki. Diwię się dla polaków,którzy się cieszą, że paliwo staniało do 4,99 za litr.Przy polskich zarobkach ceny pliw powinny być poniżej 3 złotych.
  24. Tak jest, że tylko przez kilka sekund stuka. Może przez 4-5 i to tylko na kompletnie zimnym silniku. Nawet jak jest letni to tego nie ma.
  25. Widzę, że temat jest o wałkach. Niedawno wymieniałem u siebie wałek bo był wytarty i nowy został zamontowany firmy Febi a szklanki INA. Czy wałek tej firmy jest dobrej jakości? pojeżdżę trochę na nim? Wcześniej jeździłem na oleju 10 w i może dlatego się wytarł. Teraz mam zalany olej syntetyczny. Dodam, że przy porannym odpalaniu słychać takie stukanie w silniku przez kilka sekund , czy to jest normalny objaw? Zmieniając olej na syntetyczny myślałem, że te nie będzie tego stukania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.