Treść opublikowana przez Booster
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
heh, pamiętam, ładne audice zawsze mi się w oczy rzucają
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nieee, tam jest 2.0 16v abf, mam na myśli 1.8T IMSA z Danii
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie będzie, najmocniejsze 1.8t w europie ma ponad 1100HP, co prawda tam jest stroker 2.1L, a u mnie pojemność została seryjna jak z fabryki więc może z tej strony patrzeć to już jest najmocniejsze w PL
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
TD04/05 K04 jest dla mięczaków joke
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to właśnie sworznie są najsłabszym ogniwem, gdyby nie one to z korb i tłoków można by zrobić i 250KM z cylindra
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeżeli turbo i układ paliwowy pozwoli to zrobimy jeden pomiar w okolice 800, ale tylko żeby pokazać, że można, generalnie układ korbowo-tłokowy jest w stanie znieść trochę ponad 200KM na cylinder, tak więc nie będę ryzykował
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak już jesteśmy w temacie żeliwa to do mnie w końcu dotarła większa d*pa ar.82, 0.63 za bardzo dławiło przepływ spalin i za cholerę nie mogliśmy wyjść poza 600HP, teraz nie będzie z tym najmniejszego problemu, na przyszły sezon wpada GTX3582R jest szansa na 700HP+ i na tym poprzestanę modzenie 1.8T
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi też nie pasuje środa, ale każdy inny dzień jest OK
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w tym S4 zastanawiające są mocno dekory, warto sprawdzić VIN, leciałem obwodnicą koło 14 ale bardziej prawdopodobne że to była niedziela, jeżeli wyglądała mniej więcej tak to pewnie byłem ja
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wydaje mi się ze to przekładka z Anglika, zegary w milach? I S4 nie miały dekorow w rybiej łusce, widać że szkoda było ponad tysiąca wydać na karbon albo nie znaleźli.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Bez silencera, z chodzi cicho jak seria
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
w środku jest dużo głośniej w porównaniu z poprzednim wydechem, tam miałem 63mm przechodzące w 2x52mm teraz jest Downpipe 82mm, dalej 76mm przechodzące w 2x76mm na szczęście silencery dają radę i dzięki nim jest cicho jak na wydechu z fabryki porządny film nagram jak dorwę kamerę HD, bo na chwilę obecną to tylko z telefonu
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na szybko dzisiaj nagrany film jak to gada, na żywo jest dużo głośniej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
afr możesz nawet wpiąć na końcu wydechu żeby zrobić pomiar
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jak będą dobre warunki to nagram nawet 0-200, na chwilę obecną auto nigdzie nie wyjeżdża bo pogoda deszczowa w 3mieście, a najbliższy tydzień nie zapowiada się na słoneczny finito, wydech jest męski, w środę nagram jak to gada
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Wydechy to Toyosports, A paczka z hameryki już dawno dotarła, tylko ja dostaje kilka do kilkunastu pw dziennie i bez przypomnienia nie jestem w stanie wszystkiego zapamiętać za co bardzo przepraszam, a co potrzebowałeś zamówić? I regulowane kółeczko Integrated ;-)
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Zdjęta została tylko do foty
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
żyje i ma się dobrze, nowy wydech jeszcze nie pospawany z braku czasu, w ostatni wekend troche pokatałem go po 3miejskich drogach trochę porządku pod maską free picture upload free pic wydech prawie ready
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podkoksowanego tzn na jaką moc? U mnie ponad 300hp seryjne ogarniały, teraz na ponad 500hp mam bardzo chwalone z tfsi
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jeżeli przepływka była by sprawna to po jej odpięciu zauważył byś zmianę pracy silnika, jeżeli zmiany nie zauważyłeś to znaczy, że raczej jest uwalona.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to masz przepływkę do wymiany bo po odpięciu powinna być zmiana pracy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wygląda na nieszczelność w dolocie, może Dv, albo przepływka padła, podpinałeś Vaga?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to wszystko jasne Czyli gdzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ten kolega jest z okolic 3miasta? szykuję swoje 19" do malowania i może bym się z nim dogadał
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
czyli faluje na boostcie miałem to samo przy doładowaniu ponad 2 barów, wpadła twardsza sprężyna i można ładować więcej