Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. spokojnie możesz wkładać, środkowa i końcowe puchy nie mają wpływu na pracę czy to N/A czy turbo, większą rolę odgrywają katalizatory w 4.2 one mają za zadanie sprężyć gazy w wolnossaku
  2. 2.7Bit B&M ściągany z US ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 08:31 ---------- 3 calowy downpipe w całej okazałości opatulamy w termoizolacje i można odpalać
  3. FMIC.pl ma zestaw orurowania składający sie z kilku kolanek alu i silikonowych i prostych rurek, taki uniwersalny można powiedzieć. Jak chcesz to ja mam zestawy dedykowane do B6/B7 1.8t, w chwili obecnej jest to najlepszy jakościowo towar i pasuje idealnie bez przeróbek.
  4. Bar-tek Foty skończonego wastepipe i porównanie GT z k03
  5. za około tydzień będę miał kilka zestawów FMIC P&P do B6 w dobrej kasie, jak chcesz to mogę jeden tobie odłożyć
  6. BKR7E są irydowe 6Q są platynowane, różnica w zapłonie taka sama, BKR7E są lepsze dla wysokich doładowań, zalecana wymiana dla platynowanych 50K, a dla irydowych 10K
  7. można się pokusić o stopień zimniejsze PFR7Q, przerwa 0,7
  8. kończymy spawać wydech i wyjeżdża na strojenie
  9. jakaś leży na warsztacie to mogę zrobić ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- nowa moda na brudasa:decayed:
  10. coś tam się (powoli) składa
  11. do manii może uda się odpalić silnik, ale raczej nie zdążymy go wystroić, gdyby impreza odbyła się jak co roku pod koniec lipca to co innego, a tak to lipa
  12. może być co najmniej kilka przyczyn, podłączenie VAG-a to 5 minut, a może wszystko wyjaśnić
  13. czerwone evo proturbo ma koło 480HP / 650Nm i jakieś 1400kg wagi:naughty:
  14. Pierwsze testy mam nadzieje za około dwa tygodnie
  15. nie szkoda, auto ma już 13lat, gdyby to było B8 to co innego, przynajmniej będzie najmocniejsze B6 1.8t w europie:wink: a na przyszły sezon szykujemy VW Polo VR6 turbo, ponad 800KM i 700kg wagi
  16. Warto sprawdzić owalizacje
  17. auto będzie streetowe i w takiej klasie też będzie startować, na co dzień na pewno nie będzie ale od czasu do czasu wyjadę zlać jakiegoś prosiaka czy RS-a, z czasem zaczniemy też mocno odchudzać auto i w momencie kiedy zacznie kręcić czasy poniżej 11s na ćwiartkę trzeba będzie go oklatkować ( takie wymogi zagranicznych zawodów )
  18. odcinkę ustawimy na 8K rpm, ile wyjdzie to zobaczymy po strojeniu za około 2 tygodnie, stroker na wale z tfsi
  19. plan jest na 600+, a teoretycznie setup jest przygotowany nawet na okolice 700, Rafałek w swoim leonie 1.8t zrobił 826KM z tym że on ma strokera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.