Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. dokładnie, na holsetach robi się fajne wyniki, ale żeby to miało sens to silnik musiał by kręcić się do 9K a wtedy to już trzeba robić góre na hydraulice
  2. Robert napewno stroił 1.9TDI na GTB22 i dobrze to wyszło myślę że z GTB17 nie powinien mieć również problemów. Poziek GTB17 to suszarka z 2.7TDI
  3. Booster odpowiedział(a) na monia619 temat w Pomorskie
    jeżeli frekwencja u was słaba to pomyślcie aby wpadać na spoty do Gdańska:wink:
  4. ja na początku modyfikacji silnika też robiłem arkusz kalkulacyjny wydatków, ale po wpakowaniu 10K w sam silnik powiedziałem pie..ole nie licze bo mnie szlag trafia, nie da się wyliczyć ile wpakujesz bo wszystko wyjdzie w praktyce po drodze, a wyjdzie dużo więcej niż się wydaje, ale pomimo wydanej kasy i poświęconych miesięcy w garażu rekompensuje mi fakt że mam jedno z bardzo niewielu bezawaryjne A4 B6 1.8T z takim setupem na świecie.
  5. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja jeździłem 200sx-em na oponie 22540/18/, dużo lepiej jak na 205/45/17 ale przy mocy 250+ i tak jest masakra:decayed:
  6. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pomożecie Panowie z tematem? http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/wieloklin-kolumny-kierowniczej-304324/#post3888995
  7. Jak to jest z tym wieloklinem? Czy jest on taki sam jak w B5 po 1998? będę montował kiere OMP z quick release i potrzebuje naby ale nigdzie nie mogę znaleźć do B6 są tylko do B5 na mały i duży klin, mały zdaje się ma 17mm
  8. współczuje w Malborku przekłada się dużo B6/B7 z anglików, może trzeba by poszukać w tym kierunku
  9. LC + antilag, bez antilaga z Q nie będzie porządnego startu, przed strojeniem pomyśl jeszcze nad flatshiftem ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 09:10 ---------- wpadły nowe graty, chlapacze na zimę i porządne pasy dla pilota, żeby nie latał mi po kokpicie na wirażu:decayed:
  10. pod td04/05 nie kupisz kolektora, trzeba spawać, 1000zł+ ale gra warta świeczki, wg mnie najlepsze turbo do 1.8t
  11. Pompa i serwo zostały seryjne i współgrają z hamulcami bardzo dobrze, co do spalania to ciężko powiedzieć, podczas normalnej jazdy po mieście pali w granicach 12-13l/100km natomiast na torze przy max obciążeniu pali około 0,7 litra PB/98 na minutę
  12. Ja drugi raz nie kupie custom kolektora z kwasiaka, miałem firmy XS-Sport i popękał mi po kilku tygodniach, swojego ATP ściągałem od Amerykańców
  13. A gdzie taki T3 za cztery paki kupisz? proszę bardzo:wink: Kolektor wydechowy turbo AUDI SEAT SKODA VW 1.8T (3634305684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja jeżdżę na takim z tym że ori ATP
  14. bardzo fajne turbosprężary:thumbup1: wystarczy kolektor T3 za 400pln, porządny DP i można robić niezłe moce
  15. z tych 3 jedynie Depo, style są niedokładne i lubią się psuć. Jeżeli chcesz porządny wskaźnik to kup STRI
  16. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystko się da, u mnie siedzą Recaro z EVO VIII są dwie opcje: 1. szukasz mocowań z szynami od recaro z A4/S4 B6/B7 i podchodzą ci P&P 2. kupujesz mocowania ze zwykłych foteli i spawasz je z prowadnicami foteli z mondeo
  17. Ładna, gratulacje za wybór silnika i powodzenia w modach:wink: PS: FWD czy quattro?
  18. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    będą pasowały, ale już biednie wyglądają, ile tam tego mięsa zostało?
  19. odtłuść tylko, nie matuj. Zabezpiecz porządnie szyby i karoserie, 4-5 warstw w zupełności wystarczy
  20. przez to mniejsza ilość powietrza trafia do silnika i robi się bogato, sonda to wychwytuje i ecu cofa zapłon
  21. jeżeli DV puszcza to będzie cofać
  22. Spęd roku się szykuje Bierz kamerę, ja aparat. Tomeks dzwoń do TVN-u
  23. Lakierowanie za 1 600zł całe auto w profesjonalnym zakładzie?? plastidipem
  24. 1 tomeks 2 łepski 3 mateo 4 fuso 5.Bieniek 6.Booster może byśmy się zjechali trochę wcześniej np. o 18

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.