Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Panowie, pomożecie? Podobno auto było widziane w sobotę w Poznaniu odarte z naklejek Tekst ze strony Drift Fun Kielce: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z dnia 4/5 października 2013 r. został skradziony NISSAN 200 SX. Auto jest w Naszych klubowych barwach!! Rozsyłajcie post! Niech złodziejowi nie ujdzie to na sucho!! Za udzielenie cennych informacji czeka nagroda! Informacje można przesyłać na Naszego Facebook'a w prywatnej wiadomości! Dziękujemy!
  2. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    foto by TyBucu
  3. zbyt dobrze to wyszło:shock3: dzięki wielkie:wink:
  4. chodzi o to że jest długa dysza taka jak w silnikach APU, ale jeżeli wszystko ci podejdzie i będzie hulać to napisz:wink:
  5. 613cc:decayed: tylko czemu długie?
  6. Zna ktoś odpowiedź na powyższe pytanie ? Niektórzy narzekają na turbo Garreta i proponują robić kolektor + DP oraz włożenie turbo z EVO TD05. Co o tym sądzicie? turbosprężarki Garretta są bardzo dobre, przy nieodpowiednim użytkowaniu są awaryjne jak każde inne, td04 i 05 są popularne ze względu na ich dostępność i cenę, w przypadku awarii nie ma problemu z szybką regeneracją
  7. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam kilka równie dobrych rarytasików dla rezaczy:decayed: B5 też nie chce być gorsze:grin: No i mój faworyt i ulubieniec, zdecydowanie zasługuje na nagrodę dla rezacza roku:grin:
  8. jutro spocicie się na Matarni czy u Olka?
  9. Turboelita.pl oddział Digitun
  10. Gwint H&R czasami przyciera przód przy mocno skręconych kołach, ale tylko na dużych nierównościach
  11. 19x8,5" opona Toyo T1-R 225/35
  12. krótki filmik z przyśpieszenia, jechałem z dodatkowym balastem, ale i tak się w miarę zbiera:wink:
  13. kilka fot w lepszej jakości:wink:
  14. Są specyfiki do szybkiego usuwania dipa:wink:
  15. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak chcesz to mogę ci załatwić zestaw naprawczy do gwintów Helicoila, napisz tylko jaki gwint
  16. ramki szyb postaram się zrobić w ten weekend też dipem na czarno i zobaczymy jak wyjdzie:wink: 1 pucha na pewno wystarczy
  17. felga urywa d*pę nie myślałeś żeby dolne dokładki dać w kolor, bardziej by podkreśliły glebe
  18. fajne kominy:decayed:
  19. plastidipem nie uzupełnisz ubytków bo jest to warstwa niewiele grubsza od warstwy lakieru. Zrobiłem foty, ale marnej jakości, ostatnio jestem tak zalatany że nawet nie mam czasu strzelić porządnych:facepalm:
  20. Dokładnie, a plastilack'iem wyjdzie jeszcze taniej, poniżej 200pln. W 3mieście malowanie proszkowo z piaskowaniem to koszt około 500pln
  21. całkowity koszt to około 300pln felgi wystarczy oczyścić i odtłuścić, to wszystko.
  22. mam koła 19x8,5" na każde koło zużyłem 1 puszkę 400ml udało się nałożyć po 6 warstw od czoła i po 2 warstwy wewnątrz kupiłem też metalizer, który dał za***isty efekt i felgi są nadal w macie, ale bardziej gun metal niż czarny i dodatkowo dał warstwę ochronną dla plastidipa:wink: naprawdę polecam ten specyfik. wieczorem wrzucę foty jak wygląda na aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.