Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kupuj ori przepływkę Boscha, do takich mocy nie potrzebujesz 3" z S3
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
wypadła, bo auto zbyt nerwowe:decayed: ---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest wstawiona sprężyna DV na większe doładowania, poza tym przy gt30 jest to praktycznie nieuniknione
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Dzięki Edytko:thumbup1: takie jeszcze w necie znalazłem
-
B6 DIVISION
na przyszły sezon będzie 450HP+ może będzie miejsce w pierwszej trójce graty już są tylko nie ma kiedy tego poskładać
-
B6 DIVISION
miałem 3 starty z: S3 8L 1.8t S4 B5 2.7BiT po koksie S6 C5 4.2 V8 wszystkie zjedzone:wink: w ogólnej klasyfikacji 5 czy 6 więc nie jest źle
-
B6 DIVISION
żyjemy już w domu wladi, domin79 dzięki za odwiedziny Darek fura postaram się jak najszybciej ogarnąć zdj no i do nastepnego:wink: Wielkie dzięki za spotkanie Wladi i Domin, a szczególnie Edycie i jej mężowi za miło spędzoną sobotę na lotnisku:wink: ciesze się że mogłem poznać osobiście
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to są korby pod 20mm, takie siedzą w S3 8L 1.8t
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
replika czy nie replika Koła miażdżą cyce:slina: ogólnie cała fura na ++
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sam dwumas waży około 12kg
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z tego co pamiętam sztuka waży niecałe 12kg z szynami:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
trzeba wyrezać mocowania pod nie, najlepiej z oryginalnych szyn foteli z A4, lub kupić jakieś zajechane tanie stare recaro z audi i wtedy szyny pasują P&P do tych z EVO. Do tych chinczyków z allegro też trzeba rezać szyny tak czy inaczej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ten pierwszy dobry jak auto jeździ tylko po torze, na codzień jest mega niewygodny, drugi wygląda bardziej cywilnie, ale nie wiadomo jak z trzymaniem, najgorsze jest to że niewiadomą jest co się stanie z fotelem podczas bocznego uderzenia:kwasny: pakuj takie recaro: RECARO FOTELE MITSUBISHI LANCER EVO EVOLUTION (3373795088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. u mnie siedzi ten sam model i jestem bardzo zadowolony, są dużo wygodniejsze w trasie od seryjnych audi, dobrze trzymają i mam pewność że się nie złożą przy strzale w bok
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jeżeli znajdę wykończoną na warsztacie tarcze Sachsa do 1.8t wzdłużnego to mogę ci podesłać
-
1.8T Pełny przelotowy wydech na 5 tłumikach.
u mnie jest DP 3" dalej 2,5" i 2x2" na Y miałem dwa przelotowe i na końcu dwie puchy, było cicho, teraz mam same końcowe i jest najs:decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
filmik z przejazdu: jakość dźwięku strasznie kiepska, następnym razem będzie lepiej:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Możesz bardziej zgłębić temat.... do Radzikowskiego możesz wysłać nawet zajechane ori sprzęgło, a on zrywa starą okładzinę i nakłada nową lub robi spieka i wzmacnia docisk, tak to wygląda u mnie z 6-cio łapkową tarczą:
-
Jakie wtryski do BFB ?
to jest cena za sztukę kolego jeżeli chodzi o ASO lub Gajosa. Jeżeli masz taką cenę za komplet nowych wtrysków to podziel się informacją skąd, bo nie chcę mi się wierzyć
-
Jakie wtryski do BFB ?
niekoniecznie, jeżeli szukasz nowych to uderzaj do SIDA Wtryskiwacze Bosch 440cc DEKA A4 S4 VW BMW Opel (3352095002) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. napewno taniej jak w ASO dużo ludzi bierze wtryski właśnie od niego:wink:
-
Jakie wtryski do BFB ?
trzeba szukać na allegro okazji, jest to towar deficytowy jeżeli się pojawiają to kosztują po 500zł za kpl
-
Jakie wtryski do BFB ?
Od Bam i AUQ podejdą P&P Od APY nie podejdą
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
felga to 17x8J opona Good Year Eagle F1 filmiki zapodam jak je przekonwertuje bo jeden 5 minutowy waży ponad 700mb:kwasny: ale mam kilka pro fotek:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jaka grubość ścianki?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
na świeżo:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
P&P do baku nie ma żadnej, możesz wyrezać kosz pod Boscha 040 ale wtedy poniżej 1/4 baku na zakrętach będzie brakowało paliwa, albo Boscha 044 wpiąć inline