Treść opublikowana przez Booster
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na 300HP+ conajmniej 440cc chociaż ja latałem na 420cc przy wyniku 315HP *marcindlug też nie odczułem jakiejś zmiany na lepsze przy zmianie na MAC'a z N75
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
poprzedni setup nadal jest, to koło muszę wrzucić na próbę i zobaczyć czy start z procedury się poprawi na 17"
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Przesadziłem ?
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
czy ty sobie zdajesz sprawę ilu cyfrowa kwota została włożona w to rs4?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ogarnąłem RH ZW1 17" 8J ciekawe czy podejdzie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale z jakim ET?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to już dla mnie obojętne, muszę zejść z rozmiarem z 19" do 17" ET sobie dobiorę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, szybkie pytanie: czy pod przednie hamulce S4 B6 345mm upchnę felgę 17" ??
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
to nie jest odpowiedni temat na tego typu pytania, dlatego nie ma odpowiedzi. tutaj pytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/page-292
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobrze jebło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i spoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ergo lub PGE jest do przemyślenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to kto chętny na środę?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
można spota zrobić jutro
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
klika fotek bandyty ze zlotu VAG Nowy Staw
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nie wprowadzajmy w błąd ludzi, kupując za pobraniem możesz otworzyć paczkę przy kurierze, co prawda wcześniej pieniążki trzeba dać mu do ręki, ale dzięki temu, że spisujemy protokół, kasa zostaje zamrożona na koncie firmy kurierskiej i po wyjaśnieniu sprawy trafia na konto zamawiającego.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Panowie burdlu mi w temacie proszę nie robić bo się wku..wię od tego jest Division
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
to paliwo jest 116 oktanowe i bardzo kaloryczne, około 30% większe zużycie w porównaniu do Pb można jeździć na co dzień po przygotowaniu odpowiednio układu paliwowego
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
około 1 ojro, w każdym razie wychodzi mnie taniej jak litr Pb95 na naszych stacjach
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Etanol ściągam od Niemców raz na jakiś czas w większych po około 200 litrów
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
513Hp było na E85 (etanol) na chwilę obecną jest duża szansa na 600+ na tym paliwie przy obecnym setupie aaa i 513Hp było przy doładowaniu 2,5bara teraz ładujemy 2.1 i mamy większą moc
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
dzisiaj jesteśmy po hamowaniu auta na obecnej sprężarce GTX3076R paliwo PB98 doładowanie 2.1 bara wynik: 470Hp / 483Nm na koniec tygodnia zrobię pomiar na etanolu 600Hp będzie jak nic
- B6 DIVISION
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
2.8 N/A zastanawia mnie ten spadek przy 6800, na wałkach N/A powinien utrzymać moc do odcinki
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
wałki siedzą od 2.7 czy od 2.8 N/A?