Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. na 300HP+ conajmniej 440cc chociaż ja latałem na 420cc przy wyniku 315HP *marcindlug też nie odczułem jakiejś zmiany na lepsze przy zmianie na MAC'a z N75
  2. poprzedni setup nadal jest, to koło muszę wrzucić na próbę i zobaczyć czy start z procedury się poprawi na 17"
  3. czy ty sobie zdajesz sprawę ilu cyfrowa kwota została włożona w to rs4?
  4. Ogarnąłem RH ZW1 17" 8J ciekawe czy podejdzie
  5. ale z jakim ET?
  6. to już dla mnie obojętne, muszę zejść z rozmiarem z 19" do 17" ET sobie dobiorę
  7. Panowie, szybkie pytanie: czy pod przednie hamulce S4 B6 345mm upchnę felgę 17" ??
  8. to nie jest odpowiedni temat na tego typu pytania, dlatego nie ma odpowiedzi. tutaj pytaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/page-292
  9. Dobrze jebło
  10. Ergo lub PGE jest do przemyślenia
  11. to kto chętny na środę?
  12. można spota zrobić jutro
  13. klika fotek bandyty ze zlotu VAG Nowy Staw
  14. nie wprowadzajmy w błąd ludzi, kupując za pobraniem możesz otworzyć paczkę przy kurierze, co prawda wcześniej pieniążki trzeba dać mu do ręki, ale dzięki temu, że spisujemy protokół, kasa zostaje zamrożona na koncie firmy kurierskiej i po wyjaśnieniu sprawy trafia na konto zamawiającego.
  15. Panowie burdlu mi w temacie proszę nie robić bo się wku..wię od tego jest Division
  16. to paliwo jest 116 oktanowe i bardzo kaloryczne, około 30% większe zużycie w porównaniu do Pb można jeździć na co dzień po przygotowaniu odpowiednio układu paliwowego
  17. około 1 ojro, w każdym razie wychodzi mnie taniej jak litr Pb95 na naszych stacjach
  18. Etanol ściągam od Niemców raz na jakiś czas w większych po około 200 litrów
  19. 513Hp było na E85 (etanol) na chwilę obecną jest duża szansa na 600+ na tym paliwie przy obecnym setupie aaa i 513Hp było przy doładowaniu 2,5bara teraz ładujemy 2.1 i mamy większą moc
  20. dzisiaj jesteśmy po hamowaniu auta na obecnej sprężarce GTX3076R paliwo PB98 doładowanie 2.1 bara wynik: 470Hp / 483Nm na koniec tygodnia zrobię pomiar na etanolu 600Hp będzie jak nic
  21. Booster odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do Dev'a
  22. 2.8 N/A zastanawia mnie ten spadek przy 6800, na wałkach N/A powinien utrzymać moc do odcinki
  23. wałki siedzą od 2.7 czy od 2.8 N/A?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.