Treść opublikowana przez davidlive
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od hamulców to się mody zaczyna a nie tylko moc i moc
-
Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm
Zawsze możesz kupić nowe
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wiem, miałem i to o to a mój ojciec ma r75 2.0d Wracając do tematu ten nr który podałem jak myślicie podejdą takie ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
0280158298 a te nie lepsze ? Co do roverka 620ti ( miałem jako auto do zabawy) to powiem tak silnik za***isty, prosty i naprawdę bardzo wytrzymały. Moce w okolicach 400 ps nie są tu problemem. Minusem i to sporym jest skrzynia. A co do seri k w R75 hmmmm miałem inpowiem tak dość ciekawy motor. Choć niestety konstrukcyjnie słaby, wywala uszcze pod głowica i np u mnie przy 1.3 bada urwało pułki miedzy pierścieniami. Taki mały OT.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2094-wtryskiwacz-630cc-bosch.html dokładnie te chciałem kupić. Dev te z rovera jaka wydajność mają? swoją droga miałem takiego roverka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale wez używki znajdź, wezmę nowe będą równo lać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a ja w sklepie odmówiłem bo mi dałes do myślenia że może zaczekam z zakupem. czyli wszystko jasne
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podejdą, i pewnie kusi że takie od b5 sa tanie ale nie bierz tego, gówno jakich mało, a ceny klocków kosmos do tej skuteczności. Kup jednotłok np z a6 albo b7 3.0tdi
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Ja myślałem ze 370. Ogółem włożę może kiedyś większe heble ale musza sie pod 18" zmieścić. A 380 to chyba za wiele. Co ciekawe obczaiłem ze tarcza tył od sq5 jest taka sama jak w s4 b8
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Już to właśnie sprawdziłem, czyli zadzwoniłem do Tomasza Swoja drogą takie 370 z chęcią bym włożył
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Zrobie silnik i zobaczymy czy te nie wyrabiają, powertowałem temat, poszukałem i nie warto zmieniac tego co mam, najlepszy za ta kasę set do b7 moim zdaniem.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Moja raczej wejdzie na każdy. ET 35 powinno dać radę.
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Ja mam czarny sufit, więc raczej kupie jakieś białe na allegro wysle razem z kawałkiem mojego sufitu i niech coś dobiorą
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Przewody mogą zostać fabryczne ?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Z tego co piszesz przód pasuje p&p ale na tył wnioskuje ze tarcze od RS a karzma z a6 ?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Serio granie zrobione moim zdaniem mega, co prawda na słupkach troche dziwnie to wygląda ale ogólnie super Swoją droga kto robił Ci flok na słupki? My sle zamontować sobie zegary typu boost , egt i inne własnie na słupku. pokaż te słupki w całości
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Widzisz. Zastanawiałem sie nad zmiana zacisków na jeszcze bardziej męskie, choć i te już wyglądają nie najgorzej. Niestety odstraszają mnie trochę koszta zakupu i serwisu takich hamulców. Chciałbym coś co wejdzie pod 18" i będzie dobrze hamowało ale niestety wsio bardzo drogie, a ja tez aż tak bardzo tego auta nie upałami. Myśle ze skoro w s4 jakoś dają radę a jest cięższe i mocniejsze to i u mnie dadzą radę. Planuje zwiekszyć moc nawet ponad to co ma s4 ale taki set powinien to przy mojej cywilnej jeździe ogarnąć. A co byś polecał, jakie tarcze i zaciski do tego ? Plus tył oczywiście.
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dokładnie. Całe auto dostanie nowy lakier prawdopodobne ten sam.ndo tego pozbędę sie błyskotek i tylk dla kontrastu bedą te jaskrawe zaciski.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest to samo odwrotnie tez można zakładać.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To wie ktoś gdzie kupić jakieś fajne lakiery jaskrawe. Taki np zielony jak podałem link.
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
co jak co ale to fbi to szczeniackie troche (chodzi o nazwe tematu i w ogóle) sory za OT ale musiałem
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
- A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
To ja szukam zderzaka s-linę USA a ty malujesz odblaski- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W takim razie jakie z wydajnością powyżej 600?- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
0280158123 Pytanie czy te wtryski podejdą do avj/ bfb p&p? Jaka ori jest wysokość oring-oring i jakie złącze ? - A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !