Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu dzięki Dominikowi upragnione CLH wyrezane:banan:wszystko pięknie śmiga teraz następny krok to DRL:wink: wspomnę tylko jeszcze że robił to na letkim kacyku:drinks:ale klimat BT mu służy więc poszło gładko...

to nie kacyk - to to górskie powietrze go tak oszołomiło :whistling: a piwko w czasie rezania z dominem to normalka - bez browara nie ma się co zabierać do roboty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmieniłem kodowanie i też światła się włączały, ale trochę to mi nie pasowało, np sprawdzanie vagiem trzeba włączyć zapłon i już się święcą a wtedy nie chcę, itp

Zrobiłem prosty układ z przekaźnikiem

Uruchomienie silnika zaczyna ładować alternator, napięcie wzrasta do 14,4V włączają się światła

Super sprawa włacznik świateł na zero, wyłącznik się nie wyciera:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co mam ILM z B7 8E0 907 279J od sedana pod xenon/CH/LH/czujnik zmierzchu/deczczu/lustro wew fotochrom cena 150 zł wysyłka w cenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam moduł bez literki, który moduł będzie odpowiedni żeby podłączyć tylko spryskiwacze lamp A czy D? Jeżeli ktoś ma taki moduł w rozsądnych pieniądzach chętnie go kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że trochę z innej beczki. Mam włącznik świateł 8E0 941 531 i chcę wsadzić włącznik z AUTO z końcowką 531B - czy przestawienie pinów we wtyczce 4 w miejsce nr 13 i pin 16 w miejsce 14 załatwi sprawę? Bo tak wykumałem z poczatkowej rozpiski i wyczytanych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie jak zmieniałem na auto to miałem też włącznik auto z końcówką 531B i nic nie musiałem zmieniać i grało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 531 bez literki na 531B? . Tez mi ktos dzwonił że tak zadziałało , ale wolałem się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 531 bez literki na 531B? . Tez mi ktos dzwonił że tak zadziałało , ale wolałem się upewnić
Dokładnie miałem zwykły i zmieniłem na ten z auto z końcówką 531B tylko ten podejdzie bez żadnego rezania pinów:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły, hm , wiem że 531A zamienia się na 531B bez problemów , ale 531 na 531B - nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły, hm , wiem że 531A zamienia się na 531B bez problemów , ale 531 na 531B - nie jestem pewien
O kurcze rzeczywiście chyba Cię wprowadziłem w błąd bo miałem 531A ale nie jestem do końca pewien czy jak miałeś bez literki to podejdzie 531B sorki za moją gafę niech ktoś się wypowie żeby potwierdzić:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instalacji na włącznik 531A wsadziłem włącznik 531 i bez kluczyka w stacyjce już miałem światła pozycyjne. Po przekręceniu stacyjki były mijania - włącznik był cały czas w pozycji "0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że trochę z innej beczki. Mam włącznik świateł 8E0 941 531 i chcę wsadzić włącznik z AUTO z końcowką 531B - czy przestawienie pinów we wtyczce 4 w miejsce nr 13 i pin 16 w miejsce 14 załatwi sprawę? Bo tak wykumałem z poczatkowej rozpiski i wyczytanych postów.

tak jak napisałeś , bez literki to włącznik low i trza 2 piny przewalić:wink: z pinu 4 do 11 i z pina 16 do 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło . Tak jest, przy zamianie 531 na 531 A lub 531B pin 4 w 11 i 16 w 14 . Ja w zapytaniu wrzuciłem przez pomyłkę inna wersje przekładki - z 531 na 531D. Dzieki za poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym wyciagacie te piny macie jakies specjalne narzedzia do tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszlifowana penseta / tylko nie mów mojej żonie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeszlifowana penseta / tylko nie mów mojej żonie/

he he he dobre. dzieki za info

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

zeszlifowana penseta / tylko nie mów mojej żonie/

he he he dobre. dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wtyczki włącznika wyciagałem piny dwiema wsuwkami do włosów mojej żony:decayed: Kurde, musze przyznać, że przydają się te baby czasem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...