Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko gdzie znaleźć ladny AUTO z B6 - 531B. Przełóż pin z pozycji 11 na miejsce 13 - będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak wyszło ze jest z b7:decayed: powiec mi co muszę zrobić żeby świeciły halogeny ? czytałem ze jakiś piny przełożyć tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie znaleźć ladny AUTO z B6 - 531B. Przełóż pin z pozycji 11 na miejsce 13 - będzie OK.
No ja znalazłem i to Ty mi sprzedałeś:naughty: więc chyba miałem farta że taki był jeżeli mówisz że ciężko dostać:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie znaleźć ladny AUTO z B6 - 531B. Przełóż pin z pozycji 11 na miejsce 13 - będzie OK.

no właśnie :whistling: powiec mi tylko jak mam policzyć te piny który to który ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr pinów są na wtyczkach , Zrób sobie przyrząd jak napisałem parę postów wyżej i będzie 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok lecę zobaczyć czy działa, a podobno włączniki z b7 są trwalsze bo maja lepszą gumę :decayed:

---------- Post dopisany 06-07-2012 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 20:53 ----------

i wszystko ładnie śmiga po przełożeniu pinu :banan: dzieki :) ale robotę miałem zeby wyciągnąć go :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często mnie ktos pyta jak zrobić stale dzienne swiatla (DRL - Daytime Running Lights lub [usa, tryb skandynawski] w audi a4 b7 brb na lampach H7 bez xenonów. Nie ma dlugiego kodowania, sterownik. Mozna zmienic piny, lecz bedzie ''mrugać czasem'' w halogenach, potrzebny jest jeszcze rezystor. Co innego w xenonach i swiatlach tylnych led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko...

Założyłem przełacznik z AUTO (z B6) do mojej B6 (oryginalnie był z koncówka A) , ogólnie nic wiecej nie dłubałem wszystkie swiatła działają porawnie, jedynie co zauważyłem że nie właczają sie długie gdy mam na AUTO, jak jest normalnie działa wszystko OK. Czy to norma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko...

Założyłem przełacznik z AUTO (z B6) do mojej B6 (oryginalnie był z koncówka A) , ogólnie nic wiecej nie dłubałem wszystkie swiatła działają porawnie, jedynie co zauważyłem że nie właczają sie długie gdy mam na AUTO, jak jest normalnie działa wszystko OK. Czy to norma?

tak bez czujnika światła to norma , jak dołożysz lustro z czują to i na auto popstrykasz długimi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzbraniałem sie przed tym lustrem ,ale nie nie udało :P

A brak oświtlenia wewnątrz na AUTO to tez norma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzbraniałem sie przed tym lustrem ,ale nie nie udało :P

A brak oświtlenia wewnątrz na AUTO to tez norma :)

znaczy chodzi o diode AUTO????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie właczników szyb itp, nie pala sie przy AUTO. A na właczniku cos sie jeszcze ma zapalac? Bo działaja kolory przy przeciwmgielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa to Ty Dominik:), juz wróciłem z samochodu i róznica jest taka

*gdy mam na AUTO i wyłacze silnik i wyjme kluczyk to gaśnie mi podświetlenie w środku (szyby, EPS, navi tp),

*gdy mam normalnie właczone światła drogowe, oswietlenie tych elemntów jest do chwili zamkniecia z pilota, lub (tego nie jestem pewny) jakiegos czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na AUTO, auto nie wie kiedy jest ciemno a kiedy jasno bo nie masz lustra fotochrom z czujnikiem światła dlatego nie ma podświetlenia przełączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to szarpnąć a4 b7 wymieniłem mce na high lampy mam zwykłe h7 jak by to zrobić zeby normalnie działały światełka do jazdy dziennej ??Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby??A i po zamianie modułu ciągle informuje o spalonych żarówkach od świateł przeciwmigielnych mimo tego że są sprawne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak to szarpnąć a4 b7 wymieniłem mce na high lampy mam zwykłe h7 jak by to zrobić zeby normalnie działały światełka do jazdy dziennej ??Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby??A i po zamianie modułu ciągle informuje o spalonych żarówkach od świateł przeciwmigielnych mimo tego że są sprawne....

czyli miałeś moduł low a w module High wszystkie światła są dzielone z modułu, musisz odnależć wiązke od halunów i podłączyć do MCE , zdaje sie że znajdziesz przy włączniku świateł lub przy bezpiecznikach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...