Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A u mnie pokazały sie grzyby, a u was


Gość NUTI

Rekomendowane odpowiedzi

Heyo jako zapalony grzybiarz wybrałem się dzisiaj do lasu, i nazbierałem podgrzybków i czerwonych kozaczków pełen kosz ( wielkości ok 15 l ) jak u was koledzy sprawa wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich rejonach ich nie ma, co mnie nie cieszy, bo bardzo lubie zbierac grzyby. Moze jakas akcja "Grzybobranie z A4" Gdzie te lasy sa dokladnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię grzybki zbierać. Mam działkę w lesie k/Bełchatowa i osatatnio kokosów nie ma, ale narzekać też nie wypada;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zapalonym grzybiarzem od zawsze :P i milo widziec ze ktos tez to lubi. Moze jakis wspolny wypadzik A4 klubu ??

A co do tematu to z tego co ja bylem to okolice Rabki/Nowy Targ , dokladnie Sieniawa i Piekelnik , bardzo duzo grzybow , z tym ze przede wszystkim podgrzybki , troche prawdziwkow, rzadko kozaki i kurki.

Okolice Jaroslawia z tego co mi znajomy lesniczy mowil ktory tam mieszka :) wp***u grzybow , a po tych ulewach bedziesz jeszcze wiecej :P Dlatego w tym miesiacu sie tam wybieram na polowanie :P Co roku tam jezdze i jest MASAKRYCZNIE DUZO grzybow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach sprzedają grzyby cały czas przy drodzę :D

Spedyt mamy nadzieje ze nie mowisz o grzybach co po rosyjsku gadaja - all inclusiv :polew:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w tym roku z grzybami jakoś kiepsko. Ale wczoraj widziałem jak dziadek wiaderko sprzedawał by mieć na piwko wiec może się powoli coś zmieni - niby 2-a połowa września ma być cieplejsza to by może i grzybki sie pokazały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda, beda :) dzisiaj w tvn24 tylko ten temat obrabiali. W tym roku bylo kiepsko do tej pory, to musza w koncu wysypac. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda, beda :) dzisiaj w tvn24 tylko ten temat obrabiali. W tym roku bylo kiepsko do tej pory, to musza w koncu wysypac. :thumbup:

Potwierdzam :) Bo dotychczasowych tygodniach ulew w calej polsce, chlodnych dniach i nocach , a teraz ladniejszszej pogodzie , moze byc MNOSTWO grzybkow , a to mnie bardzo cieszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...