Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal widze grubo idziesz :kox:

pierwsze rwą suty na maxa :slina:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

moskal widze grubo idziesz :kox:

pierwsze rwą suty na maxa :slina:

JDM :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

marzą mi sie takie ale pulap $$$ zbyt wysoki :thumbdown:

http://cgi.ebay.co.uk/RAYS-WHEELS-VOLK-RACING-TE37-18-x9-5-42-BMW-1-3-5-6-/220576907674?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item335b68819a#ht_1506wt_1138

Opublikowano

Mi takie fele nie podchodzą. Jak coś to ostatnie ewentualnie.

Opublikowano

Moskal idź w czerń będzie grubo :cool1:

Opublikowano

Mi takie fele nie podchodzą. Jak coś to ostatnie ewentualnie.

nie znasz sie :tongue4:

fela kox :kox:

Opublikowano

Audi czy inny VAG to nie japoniec żeby JDM robić.. ja bym założył inne felgi..

Opublikowano

kwestia gustu :wink4:

Opublikowano

Mi takie fele nie podchodzą. Jak coś to ostatnie ewentualnie.

nie znasz sie :tongue4:

fela kox :kox:

nie nie znam sie tylko mi te felgi bardziej pasuja do japoncow i driftowozow poprostu

Opublikowano

A co z rozstawem śrub? 5x114,3 :shocked:

Te pierwsze naprawdę :kox: Chętnie zobaczę niemkę w japońskim obuwiu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A co z rozstawem śrub? 5x114,3 :shocked:

sie rozwieci i wejdą :wink4:

Opublikowano

A co z rozstawem śrub? 5x114,3 :shocked:

Te pierwsze naprawdę :kox: Chętnie zobaczę niemkę w japońskim obuwiu :decayed:

do 112 niewiele brakuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

jmaz.th.jpg wide0.th.jpg wide30.th.jpg img3735r.th.jpg 3457978718d8a2f5e15fb.th.jpg

mniam :decayed:

Opublikowano

bedzie c**jowka na black :) Ja sam mam zamiar zrobic chrom teraz bo mi sie juz znudzily czarne :)

Nosbie i jego raketu nie idzice ta droga :ranting1:
Opublikowano

zeby zycie mialo smaczek raz chromik raz blaczek :polew:

Opublikowano

zeby zycie mialo smaczek raz chromik raz blaczek :polew:

hehe dobre :P jestem nowy ale bacznie śledzę niektóre tematy na forum :) też poluje na A4 a w tym kolorze właśnie mi się podoba :D ładna:)
Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

Opublikowano

Ojciec ja bym to widział tak:

-grafitowe felgi

-grafitowe lusterka

-grafitowe OOOO na grillu

-gleba

-czarne lampy

-czarna ramka grilla

:naughty:

37023849a.jpg

później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas :wink4:

najs :good: ale to 19'' wyszło jak nie więcej ;)

Opublikowano
:good: plus lekka ściema szyb (mimo, że jakimś super fanem nie jestem :) i lusterka w karbonie :naughty:
Opublikowano

ja bym dał lusterka pod kolor :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.