Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] VIAGRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Muszę Cię nauczyć , że do mnie się dzwoni..bo niedługo to będziesz chciał ze mną na gg rozmawiać :D

Przecież kiedyś miałeś gg i nawet często byłeś :tongue4: znudziło Ci się? :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 122,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Muszę Cię nauczyć , że do mnie się dzwoni..bo niedługo to będziesz chciał ze mną na gg rozmawiać :D

Przecież kiedyś miałeś gg i nawet często byłeś :tongue4: znudziło Ci się? :tongue4:

Taa..3 lata temu gdzie byłem przykuty do biurka w robocie :wink4:

Teraz to nie ma czasu na zawracanie d*py i zacząłem wyznawać zasadę - masz sprawę - dzwoń.. nie mogę rozmawiać SMS krótki :wink4:

Opublikowano

moskal mozesz w wolnym czasie porobic mi kilka fotek progow i listew S4 od spodu i po otwarciu drzwi. Potrzebuje kilka fotek. Ty byles najblizej to padlo na ciebie :D

Opublikowano
  • Autor

moskal mozesz w wolnym czasie porobic mi kilka fotek progow i listew S4 od spodu i po otwarciu drzwi. Potrzebuje kilka fotek. Ty byles najblizej to padlo na ciebie :D

postaram sie ale dopiero jak mróz puści :wink4:

Opublikowano

moskal mozesz w wolnym czasie porobic mi kilka fotek progow i listew S4 od spodu i po otwarciu drzwi. Potrzebuje kilka fotek. Ty byles najblizej to padlo na ciebie :D

postaram sie ale dopiero jak mróz puści :wink4:

czyli na przełomie maja kwietnia :D

Opublikowano

DSC03816.jpg

DSC03818.jpg

ide zwalić konia :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

tylko sie nie zwal na tapicere :naughty:

bo zajebis... robota wyszla :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Graty w domu , czekam na lepszą pogode i zakładam. zrobiłem 500km i po raz kolejny przekonałem sie o tym , ze nie wazne za co sie ten OGR złapie to wyjdzie z tego coś zajebistego :good: :good: :good: :good:

Zdjęcia nie oddaja piękna , robota wyszła idealnie :good:

dsc00272q.jpg

dsc00271h.jpg

dsc00270h.jpg

dsc00269q.jpg

Opublikowano

góry boczków, też bedą we floku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

góry boczków, też bedą we floku :naughty:

na razie nie , zobaczymy jzak to bedzie wyglądać z ori boczkami , jak sie bedzie gryzło to tez pójdzie we flok , ale boje sie ze bedzie lekki przesyt

Opublikowano

góry boczków, też bedą we floku :naughty:

na razie nie , zobaczymy jzak to bedzie wyglądać z ori boczkami , jak sie bedzie gryzło to tez pójdzie we flok , ale boje sie ze bedzie lekki przesyt

mi się wydaje że bez góry boczków nie bedzie fajnie :gwizdanie:, ja bym dał wszystko powyżej listew :wink4:, no ale zobaczymy jak założysz na auto :good:

Opublikowano

Lux

Opublikowano

zdjęcia tego nie oddają, jest po prostu :kox: i :jerk:

Opublikowano

wyszlo :kox: ciekawe jak bedzie wygladac w aucie :naughty:

Moskal lampy z parowy jeszcze masz?

Opublikowano
  • Autor

wyszlo :kox: ciekawe jak bedzie wygladac w aucie :naughty:

w aucie bedzie wyglądać lepiej niz na podłodze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wyszlo :kox: ciekawe jak bedzie wygladac w aucie :naughty:

w aucie bedzie wyglądać lepiej niz na podłodze :kox: :kox: :kox:

no to napewno :kox:

Opublikowano

za***iście to wyszło :kox:

Opublikowano

nie za dużo tego floku :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nie za dużo tego floku :mysli:

w sensie ??? czego twoim zdaniem nie powinienem flokować z tych elementów które są zrobione ???

Opublikowano

no sam nie wiem inaczej było by też jak bym to na oczy widział :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.