Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo :kox:

gratuluje :good:

ja zrobiłem 40 level ale na B-specu :tongue4: i jeszcze 24 h Nring został do zrobienia.

:good:

Ciekawi mnie bardzo ten B-spec, ilu najlepiej mieć kierowców do przechodzenia :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam opory by w Shifcie robić 20-okrązeniowe wyścigi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam opory by w Shifcie robić 20-okrązeniowe wyścigi :polew: :polew: :polew:

Reniu tu jest inny świat :kox::polew:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 20:51_________________________________________________

w każdym wyścigu jest określona ilość kierowców

max jest 4

To najlepiej od razu stworzyć 4 czarnuchów :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kilku ale jednego mieć głównego i brać go zawsze do wyścigów. Pozostałych na zmiane do dłuższych wyścigów.

A reszte udostępnić On-line to też będą punktować jak ktoś ich wybierze i puści na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem B-spec, mam jak na razie dwóch kierowców i 8 level.

Panowie co oznacza strzałka skierowana w dół w pomarańczowym kwadracie obok kierowcy, zmęczony :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, chciałem wybrać w B-specu Red Bulla Vettela by szybciej przejść wyścig to nie mogę bo auto udostępniłem w sieci a teraz jest od kilku dni konserwacja w psn i nie może do mnie wrócić :polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo kiedy serwery będą OK bo jak na razie to Sony coś miesza w zeznaniach co jest nie tak... a ponoć hakerzy zamieszali i Sony postanowiło zawiesić serwery na czas opanowania sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc oficjalnie zakończyłem tryb A-spec :kox:

Teraz niech sobie odpocznie konsola bo miała ciężki tydzień :decayed:

Ty pojebany jestes :kox: :kox: :kox:

Noo masz racje Pojeb jakich mało... ale nas pojebów jest wielu... :decayed: :decayed: :decayed:

Gratuluje Pablo... :good: :good: :good: Szacun :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo masz racje Pojeb jakich mało... ale nas pojebów jest wielu... :decayed: :decayed: :decayed:

Gratuluje Pablo... :good: :good: :good: Szacun :notworthy:

Spoko dzięki :decayed:

Jak na razie kręci się B-spec cały czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konserwacja w psn

"konserwacja" - bardzo ładnie ująłeś kradzież nr kont ponad 75.000.000 użytkowników PSN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konserwacja w psn

"konserwacja" - bardzo ładnie ująłeś kradzież nr kont ponad 75.000.000 użytkowników PSN :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zgadza się moskal bardzo ładnie to ująłem :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 18:39_________________________________________________Coś trzeba ożywić temat bo umarł :kox:

Zrobiłem właśnie 40 lvl w B-specu także A-spec oraz B-spec osiągnięty max :)

Tylko jeden wyścig mam do przejścia w ekstremalnych (B-spec) Amerykańskie auta i za uja nie mam takiego auta by czarnuch mógł to przejść.

Wiem że można przejść to tym wariatem ale kosztuje podobno 14 baniek o ile będziesz szczęście go znaleźć w używanych autach :gwizdanie:

Po za tym, jedno złoto zostało w zawodach specjalnych (grand tour - czerwoną Alfą) i Vettel z którym się zmierzę na samym końcu na padzie i krzyżaku oczywiście :kox: :kox: :kox::decayed:

Na tą chwilę 99% postępu w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem właśnie 40 lvl w B-sepcu także i A-spec oraz B-spec osiągnięty max :)

Na tą chwilę 99% postępu w grze.

Pablo :notworthy:

:good: :good:

ja mam tylko B spec na 40 lvl ciachnięty a A spec dopiero 30 lvl

a ile masz % trofeów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo :notworthy:

:good: :good:

ja mam tylko B spec na 40 lvl ciachnięty a A spec dopiero 30 lvl

a ile masz % trofeów?

88% w trofeach :)

Ale właśnie rozkminiłem ten ostatni wyścig w B-specu co pisałem wyżej, wybrałem Forda GT LM RACE Spec II zrobiłem go na ponad 800 KM i na Indy 500 wyprzedziłem już o okrążenie drugiego znienawidzonego przeze mnie przeciwnika Chapparel 2J '70 Race car :D

Za chwile sprawdzę jak będzie na drugim wyścigu (Laguna Seca) :gwizdanie:

A co do trofeów to brakuje mi 3 jak sprawdzałem w menu ps3 na trofeach, czyli (1000 samochodów w garażu, nie kupuje gokartów tylko wszystkie auta po kolei), kariera na maxa czarnucha czyli pasek kariery na max trzeba zrobić, dowiedziałem się że na zdalnych wyścigach można te nagrody zdobyć (puste 3 kółeczka pod kierowcą), złote trofeum czyli Alfa na złoto w specjalnych i Vettel :kox:[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 21:07_________________________________________________I jest 100% postępu w grze :kox: :kox: :kox:

Auto już wiecie jakim przejść ten wyścig :)

Udostępniłem wszystkich kierowców Polaczków (wszystkim wybrałem Polskie nazwiska :decayed:) to lookajcie i śmigajcie nimi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dobrze wiedzieć :wink4:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 17:30_________________________________________________

http://www.ps3site.pl/nowe-dlc-do-gt5-zaoferuje-az-24-nowe-trasy/68664/ :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 23:32_________________________________________________Chłopek zrobił platynę w GT5 :decayed:

http://us.playstation.com/publictrophy/index.htm?onlinename=Gucio1979[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 23:56_________________________________________________Pojawiły się nowe zawody sezonowe : Supercar Festival (Festiwal Supersamochodów)

26.05.2011

PP Limit : 700 PO

Tokyo Route246 / 5 laps / 148,300 Cr / 17,800 Exp

Tsukuba Circuit / 8 laps / 141,000 Cr / 16,700 Exp

Trial Mountain / 5 laps / 143,900 Cr / 17,700 Exp

Special Stage Route5 / 5 laps / 149,200 Cr / 17,500 Exp

Eifel (Circuit) 104A / 5 laps / 163,500 Cr / 19,800 Exp [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 13:28_________________________________________________Pewnie się przyda :naughty:

http://www.ps3trophies.org/forum/gran-turismo-5/81077-race-series-guide-career-seasonal-events.html#post1347416[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 23:15_________________________________________________Jest nowy patch 380MB :kox:

Przed pobraniem patcha, zróbcie sobie aktualizację softu PS3 na wersję 3.65!

[Większe zmiany i nowe funkcje]

- Nowe wyposażenie dla kierowców

Dodano nowe rodzaje kasków i kombinezonów. Gracz ma możliwość korzystania z nich samemu w trybie A-Spec lub przydzielenia ich jednemu z "Moich kierowców" w trybie B-Spec.

Istnieje kilka różnych rodzajów wyposażenia dla kierowców. Niektóre z nich otrzymać można w prezencie, po rozpoczęciu trybu Świat GT, inne można zaś zdobyć, uczestnicząc w zawodach sieciowych. Możesz teraz zrobić zdjęcie kierowcy ubranemu w twój ulubiony strój, a następnie załączyć je do profilu.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w podsekcji "Stroje", znajdującej się w sekcji [Świat GT] w [instrukcji] dostępnej w górnym menu.

- Specjalna kampania zawodów online

Przez pewien czas wszystkie nagrody zdobywane w zawodach zostaną potrojone, a wszystkie samochody wystawione w Sieciowym Salonie Kolekcjonerskim będą fabrycznie nowe (przebieg 0 km), a ich cena obniżona o połowę.

- Nagrody za zwycięstwo w zawodach sieciowych

Nowe stroje i samochody przyznawane będą w charakterze nagród uczestnikom zawodów sieciowych, w zależności od ich wyników.

Rodzaj nagrody oraz warunki jej uzyskania będą inne dla poszczególnych zawodów. Szczegółowe informacje na temat zawodów znaleźć można w zakładce [Zawody sieciowe] w menu [Życie GT].

- Zakup części poprzez ekran Ustawień

Obok części, które możesz zakupić za pomocą ekranu Ustawień, widoczna jest ikona wózka sklepowego. Oznacza to, że nie posiadasz jeszcze tych części. Po dokonaniu zakupu, zostaną one automatycznie zamontowane w twoim samochodzie.

Więcej informacji znajdziesz w podsekcji [ustawienia], znajdującej się w jednej z sekcji [instrukcji], zatytułowanej [Życie GT], dostępnej w górnym menu.

- Poprawiono algorytm przeciwników SI

Zakres poszukiwania został zwiększony dla przeciwników SI, a algorytm ich inteligencji – ulepszony.

- Przerywanie i wznawianie mistrzostw

Po ukończeniu poszczególnych wyścigów, rozgrywanych w ramach mistrzostw, w trybie A-Spec i B-Spec w szybkim menu [Życia GT] pojawi się nowy przycisk.

Jego wciśnięcie spowoduje przerwanie zawodów i zapisanie aktualnej liczby punktów, a także zakończenie gry. Przy następnym jej uruchomieniu, będziesz mieć możliwość kontynuowania wyścigu.

- Nowa kompozycja

Po obejrzeniu filmiku końcowego (*wersja skrócona), otrzymasz dostęp do nowej kompozycji, zatytułowanej "Day To Live/daiki kasho".

[inne zmiany]

- Dodano możliwość weryfikacji wytrzymałości fizycznej kierowców odpoczywających podczas wyścigów wytrzymałościowych trybu B-Spec.

- Dodano możliwość sortowania samochodów w garażu według [Ostatnio używanych samochodów].

- Dodano możliwość obserwowania zmian w rozkładzie masy między tyłem a przodem pojazdu po przeniesieniu balastu.

- Na ekranie profilu wyświetlać się będą dane twojego kierowcy biorącego udział w trybie A-Spec.

- Zmieniono limit czasu przeznaczonego na serwis w menu pit-stopu trybu B-Spec. Obecnie, zamiast odliczania do zera, kończy się on w momencie zatrzymania się samochodu.

- Poprawiono wybieranie kolejności utworów muzycznych.

- Dodano możliwość uczestniczenia w pojedynczych wyścigach przeciwko maks. 16 innym samochodom, po wybraniu z albumu tras trybu Szybka gra lub Świat GT trasy stworzonej za pomocą kreatora (nie dotyczy to m.in. tras stworzonych przed pojawieniem się niniejszej aktualizacji, a także torów szutrowych).

- Umożliwiono robienie zdjęć 3D również bez podłączania telewizora kompatybilnego z 3D.

- Umożliwiono eksport zdjęć 3D do sekcji [Zdjęcia] XMB™.

[Poprawienie błędów]

- Poprawiono błąd, w wyniku którego maksymalna prędkość, wybrana w ustawieniach skrzyni biegów, dokonywanych za pomocą menu ustawień, różniła się od prędkości maksymalnej samochodu. Dotyczy to samochodów o odpowiednio tuningowanych skrzyniach biegów, a także większości samochodów wyścigowych. Zmiana ta nie stosuje się do samochodów, w których przełożenie biegów zostało manualnie dostosowane za pomocą w pełni konfigurowalnej skrzyni biegów w wersji 1.07 lub jednej z wcześniejszych wersji gry.

- Poprawiono błąd powodujący zwiększanie i zmniejszanie się premii za logowanie.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego samochody gracza i przeciwników hamowały w niewłaściwym momencie podczas zjazdu do pit stopu w trybie B-Spec.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego efekty specjalne audio wyścigów wyłączały się po dokonaniu zmian w ustawieniach w szybkim menu.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego przebieg samochodu nie miał wpływu na stopień zużycia oleju.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego kolory na ubraniach kierowców w wersji 1.06 i późniejszych zostały zmienione.

- Poprawiono błąd pojawiający się w Mistrzostwach rozgrywanych w trybie Życie GT, w wyniku którego samochody przeciwników używały tych samych opon w drugim wyścigu mistrzostw.

- Poprawiono błąd, w wyniku którego podczas wyścigu zdalnego zamiast utworu wybranego dla danego wyścigu odtwarzana była muzyka z menu.

- Poprawiono błąd powodujący zawieszanie się programu po otwarciu garażu, gdy znajdowała się w nim maksymalna liczba samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...