Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeszedłem wyścig Suzuka 1000KM grałem z kumplem na zmianę co pit stop i zajęło to ponad 6h a jechaliśmy A4 B6 04' Turystycznym seria 490KM, po obliczeniach jak bym sam jechał to wyszło by jakieś 5h 20 minut :decayed:

Odpoczywam od tej gry teraz :decayed:

Level skoczył na 31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie przeszedłem wyścig Suzuka 1000KM grałem z kumplem na zmianę co pit stop i zajęło to ponad 6h a jechaliśmy A4 B6 04' Turystycznym seria 490KM, po obliczeniach jak bym sam jechał to wyszło by jakieś 5h 20 minut :decayed:

Odpoczywam od tej gry teraz :decayed:

Level skoczył na 31.

masakra 6h :wallbash: , nie mam jakoś ochoty na ten wyścig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile razy sie zmienia opony i tankuje w takim 6-godz. wyscigu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego co piszecie o tych endurance'ach i kilkugodzinnych próbach stwierdzam że GT5 to gra dla świrów, freaków i no-life'ów :sesese:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego co piszecie o tych endurance'ach i kilkugodzinnych próbach stwierdzam że GT5 to gra dla świrów, freaków i no-life'ów :sesese:;)

trudno sie nie zgodzic... gra dla japoncow poprostu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem wyścig Suzuka 1000KM grałem z kumplem na zmianę co pit stop i zajęło to ponad 6h a jechaliśmy A4 B6 04' Turystycznym seria 490KM, po obliczeniach jak bym sam jechał to wyszło by jakieś 5h 20 minut :decayed:

Odpoczywam od tej gry teraz :decayed:

Level skoczył na 31.

masakra 6h :wallbash: , nie mam jakoś ochoty na ten wyścig

Następny jest 4h wyścig ale żeby go przejść trzeba mieć 32 level.

Wyścigi 9h i te dwa po 24h nie ruszam bo nie mam sił tak w kółko jeździć :kwasny:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 13:00_________________________________________________

To ile razy sie zmienia opony i tankuje w takim 6-godz. wyscigu ?

sporo :decayed: spokojnie koło 6-8 razy z tym że nie zawsze musisz tankować

Chyba z 16 :decayed:

Przy tym wyścigu pierwszy raz zobaczyłem jak mechanicy zmieniają koła i koleś stoi z butlą paliwa i tankuje a myślałem że już nie będzie tej kamery jak w GT4, w szybkiej grze jak się tankuje i opony zmienia to kamera jest w kokpicie i nie można zmienić na zewnątrz.[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 13:02_________________________________________________

Na podstawie tego co piszecie o tych endurance'ach i kilkugodzinnych próbach stwierdzam że GT5 to gra dla świrów, freaków i no-life'ów :sesese:;)

Jedyny plus to świetna gra on-line i kurwowanie forumowiczów przez mikrofon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny dzisiaj na partyjkę? Wg mnie można grać na zniszczenia, fakt, jedno uderzenie i się jechać nie da, ale... Czy gdyby ktoś z nas przypieprzył A4 w bandę z prędkością 100km/h to też by się ciężko jechało ;P

Jak będą chętni dzisiaj to niech ktoś utworzy pokój bo ja przechodzę z kumplem tor Suzuka 1000KM, gramy już 3:30h i jeszcze zostało ponad 2h wg moich obliczeń :decayed: :decayed: :decayed:

Także ja się nie wyrobię dzisiaj a nie chce tego przerywać i od nowa później przechodzić :)[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 21:43_________________________________________________Jak coś to dzisiaj można wieczorem pośmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to świetna gra on-line i kurwowanie forumowiczów przez mikrofon :decayed:

Coś jest w tej grze online :mysli: żona mówiła że nigdy nie słyszała żebym tak mięchem rzucał jak wtedy kiedy ścigam się ze znajomymi po sieci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus to świetna gra on-line i kurwowanie forumowiczów przez mikrofon :decayed:

Coś jest w tej grze online :mysli: żona mówiła że nigdy nie słyszała żebym tak mięchem rzucał jak wtedy kiedy ścigam się ze znajomymi po sieci :polew:

Dopiero będziesz rzucał jak z nami zagrasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy zestaw: kur** :!:, wypierd**aj :!:, noooo-jeeeeddddźźźź :!: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy zestaw: kur** :!:, wypierd**aj :!:, noooo-jeeeeddddźźźź :!: :naughty:

Eee to lepsze jest: "za ten manewr który mnie wyrzuciłeś z zakrętu masz wp***dol w Bukowinie!" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie się piszę :good:

Można wcześniej zacząć np o 21:00 a jak ktoś będzie chętny to się dołączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto pierwszy skonczy wszystkie wyścigi Endurance....?...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero 22-ga jak coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi Endurance to te wszystkie wyścigi co są w A-spec i B-spec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...