Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy od iks-klocków :decayed:

Ich zdanie jest mało istotne :evil:

W czasie gdy panowie od GT5 czekali na w/w gre , panowie od X360 dostali FM1 , FM2 , FM3 i na miesiącach wyjdzie FM4 , która fizyką zje GT5 robione przez X lat na śniadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy od iks-klocków :decayed:

Ich zdanie jest mało istotne :evil:

W czasie gdy panowie od GT5 czekali na w/w gre , panowie od X360 dostali FM1 , FM2 , FM3 i na miesiącach wyjdzie FM4 , która fizyką zje GT5 robione przez X lat na śniadanie

Sio :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: :naughty: :naughty:

wszystko wyjdzie jak zwykle puzniej ktora bedzie lepsza :wink4:

choc pewnie kazdy bedzie chwalil swoje :naughty:

wiec najlepszym rozwiazaniem lecz jak zwykle kosztownym :gwizdanie:

jest zestaw PS3 + X360 + PC :cool1::kox: :kox: :kox:

cholera chyba dokupie sobie jeszcze konsole :mysli::polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy od iks-klocków :decayed:

Ich zdanie jest mało istotne :evil:

W czasie gdy panowie od GT5 czekali na w/w gre , panowie od X360 dostali FM1 , FM2 , FM3 i na miesiącach wyjdzie FM4 , która fizyką zje GT5 robione przez X lat na śniadanie

Piłeś coś??? :decayed:

Nie ważne ile dostali, mogli nawet 10 części wydać, ważne jest całokształt wydanej gry i jaka jest miodność z grania.

Grałem trochę w ostatnią Forze bo miałem na 2 tygodnie i graficznie (co dla mnie ważne) może podskoczyć do GT5, a FM4 nie sądzę żeby dużo lepiej wyglądała bo jak to devolperzy pisali już ostatnie poty wyciskają z Xklocka.

Co do fizyki to muszę zaczekać jak pożyczę FM4.

A co do powyższego filmiku widać dużo mniejszą ilość poligonów złożonych w nissanie w FM3 w porównaniu z nissanem z GT5 tak samo szczegółowość kokpitu w środku. Zwróćcie uwagę jak wygląda otoczenie w FM3 (drzewa wyglądają jak by były w godzinę zrobionę :decayed:)

Filmik źle pokazuje porównanie obu gier bo po co np porównują zniszczenia skoro wyłączyli w GT5 a w FM jest aktywne, zresztą nie ma się tu co rozpisywać bo zawsze będą zwolennicy obu gier i zawsze każdy będzie miał swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizyka jazdy niestety w tych grach to zwykłe arcade

żadna symulacja

Dokładnie nie ma co gadać heeh[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 01:00_________________________________________________Teraz chłopaki walczą w Łodzi, jeden szczęśliwiec z Gdańska jedzie na tor Nurburgring :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do powyższego filmiku widać dużo mniejszą ilość poligonów złożonych w nissanie w FM3 w porównaniu z nissanem z GT5 tak samo szczegółowość kokpitu w środku. Zwróćcie uwagę jak wygląda otoczenie w FM3 (drzewa wyglądają jak by były w godzinę zrobionę :decayed:)

przeciez robili tą gre 8 lat , to mieli jeszcze to zj***ć ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Graficznie bedzie wygladać lepiej bo GT5 dopiero wyszło a FM3 jest juz chyba 2 lata na rynku to czego sie spodziewałeś ???? :polew:

Dlaczego nie wspomniałeś o fizyce ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleznione w necie :

A ja za to powiem wam, że recenzje tej gry powinny wychodzić minimum po tygodniowym ograniu GT5. Bo przecież wyszlo na jaw, że np. zniszczenia pojawiają się dopiero po jakims tam osiągniętym lvl. Widziałem filmik na YT gdzie koleś mial już 40lvl. Model zniszczeń wyglądał naprawdę imponująco

@moskal Ty to jesteś jednak nie reformowalnym fanbojem. Twoje zdanie sie nie liczy :tongue4:

Czasami jak za długo robią gre to muszą zaczynać z pewnym sensie od nowa, bo część rzeczy jest już przestarzała graficznie.

Ciekawe czy to prawda że dubbing podkłada Martyna Wojciechowska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moskal Ty to jesteś jednak nie reformowalnym fanbojem. Twoje zdanie sie nie liczy :tongue4:

Czasami jak za długo robią gre to muszą zaczynać z pewnym sensie od nowa, bo część rzeczy jest już przestarzała graficznie.

Ciekawe czy to prawda że dubbing podkłada Martyna Wojciechowska ?

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: , nie jestem fanbojem , po prostu nie lubie być robionym w choja :wink4:

Podejrzewam ze kilka razy zaczynali robić tą gre , dlatego tylko 200 aut zrobili od nowa reszta poszła "kopiuj/wklej" z GT4

Tak to prawda , dubbing podkłada znawczyni motoryzacji p. Martyna :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że nawet ona Ci nie spasi.

Ale jeden argument Wam odpadł - jednak zniszczenia są w GT5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez robili tą gre 8 lat , to mieli jeszcze to zj***ć ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jednak zj***li... jest screen tearing :polew:

kumpel wczoraj kupil GT5 i ogolnie chwali... ale zawiodl sie mimo wszystko.

jest bardzo nierowne, czesc tras wyglada super, inne slabo.

przez screen tearing raz wypadl z trasy :D

jazda w nocy w deszczu z widokiem z kokpitu - niewykonalne

instalacja mega dluga [50min 8gb]... ale to sie robi raz - natomiast podobno loadingi to jakas zenada.

"trasa sie laduje nie wiem moze z 15-20 sek ale nie w tym rzecz - w menu jak cos zrobisz to co chwila znaczek GT i loading... no ku***a zesz go mac"

Recenzje:

GT5 - ign 8.5 "Great"

http://uk.ps3.ign.com/articles/113/1136103p1.html

FM3 - ign 9.4 "Outstanding"

http://uk.xbox360.ign.com/articles/103/1032675p3.html

...i wszystko jasne :kox:

I jeszcze - http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,8709968,Odpowiadamy_na_Wasze_pytania_o_Gran_Turismo_5.html?bo=1

Reasumujac - gra na pewno miodna. Kto ma X360 bedzie jaral sie FM3, kto ma PS3 bedzie jaral sie GT5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechało mi jednak 150sztuk i już poszło 50 egzemplarzy od 9:00 godziny, po 229zł są u mnie dla normalnego klienta :decayed:

Plusem jest to że kiedyś zrobienie całej gry w PL było nie wykonalne, teraz calutka gra jest po polsku i podoba mi się że przy każdym samochodzie jest pełny opis odnośnie furmanki.

Jest zrobiona w 3D i zaraz wemzę konsolę i podejdę na telewizory, podłącze do jakiegoś 55" 3D i przetestujemy a jak nie to pożycze taki "telewizorek" do domu :polew:

Do GT5 mozna podłączyć kamerę Eye oraz PSP, do 16 graczy można grać online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczki to już Jest GT5?? bo nie wiem czy kupić już Można??

Od dzisiaj jest w sklepach, przynajmniej w Media Markcie :decayed:

Cholera muszę pogadać z kolegą z Sony żeby mi załatwił taką edycję i może załatwie kilka sztuk :kox:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8212376,Bardzo_bogate_i_bardzo_drogie_wydanie_kolekcjonerskie.html?bo=1&fb_xd_fragment#?=&cb=f3aeb75591474b&relation=parent.parent&transport=fragment&type=resize&height=21&width=120

Tylko nie w takich pieniądzach :kwasny:

Jest w sprzedaży jeszcze wersja kolekcjonerska za ok 249zł

W zestawie: metalowy BOX DLC z 5 dodatkowymi samochodami o specjalnej i wyjątkowej kolorystyce, oraz podrasowanymi silnikami podręcznik kierowcy „APEX” - 200-stronny magazyn ze wskazówkami dotyczącymi techniki jazdy, tuningu samochodu i przyszłymi trendami motoryzacyjnymi 5 pocztówek kolekcjonerskich z graficznymi motywami z gry.

Ale czy jest sens dopłacać te 50zł do kilku samochodów więcej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...