Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:05_________________________________________________

:hi: Panowie, prośba jakie żaróweczki kupowaliście LED do wnętrza kabiny ?. Po porannym rozładowaniu akumulatora, spowodowane zostawieniem włączonego światła w kabinie, postanowiłem wymienić to oświetlenie na mniej prądożerne, a co za tym idzie, uchronić się od porannych niespodzianek.

w hmm, wydaje mi sie ze w poliftowym B5 po zamknieciu auta, oswietlenie wnetrza nie powinno sie wygasic automatycznie? :mysli:

Dokładnie tak się dzieje też moim aucie, Marcinie, lecz niestety jest coś takiego jak nieuwaga, roztargnienie, a co z tym idzie zapomnienie wyłączenia zapalonego wcześniej na chwilę oświetlenia kabinowego. Na oświetlonym parkingu, oddalając się od auta, nie widać czy zostało ów oświetlenie kabinowe wyłączone. Niestety, przyznaję,zdarzyło mi się to kilka razy, kończyło się to rozładowaniem akumulatora. Dlatego zakładam LEDY, gdyż mają stosunkowo niewielki pobór prądu. Odbiegając od tematu, kupiłem ostatnio bardzo mocną latarkę czołową LED która na 4,5 v czyli 3 paluszkach wytrzymuje non stop 90h świecenia (cały czas tak samo mocnym światłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro dla właściciela szarej B6 kombi PGS (?) która stała wczoraj na Przyjaźni koło Chaty Polskiej...

a dziękować :) tam właśnie mandat dostałem :P To Twoja wina z monitoringu ?? :P[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________

dobly :hi:, przepraszam zaspalem :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 19:52_________________________________________________bylem wczoraj na dyskotece polskiej w bochum ,z tego co pamietam to za***iście bylo :decayed:

a coś pamiętasz ?? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________i podziękowania za spota

BTW Madas popraw się :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spotkanie, szkoda, ze uszczuplonym skladzie :tongue4:

no już nie czepiajcie się Madasa tak... :gwizdanie:

BTW. sprawdziłem ile kosztuje blenda pod tablice do mnie... 185 zł, ale kurvva netto... :wallbash::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak się dzieje też moim aucie, Marcinie, lecz niestety jest coś takiego jak nieuwaga, roztargnienie, a co z tym idzie zapomnienie wyłączenia zapalonego wcześniej na chwilę oświetlenia kabinowego.

ale przeciez lampka powinna sama gasnac, po zamknieciu auta- nawet gdy ja sie zostawi wlaczona w poz "I" :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________

dzieki za spotkanie, szkoda, ze uszczuplonym skladzie :tongue4:

no już nie czepiajcie się Madasa tak... :gwizdanie:

BTW. sprawdziłem ile kosztuje blenda pod tablice do mnie... 185 zł, ale kurvva netto... :wallbash::decayed:

no tak zapomnialem, ze tez sie ulotniles przed czasem :cool1::decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

dziękuję panowie za spota i sorry że tak wcześnie się zmyłem :wink4:

pewnie niedlugo pojdziemy w odstawke... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie zjechaliśmy :) Dzięki za spota - "męski sekret" ROXX :good::polew:

Dogadajmy się co z kręglami - może zrobimy spota z piwkiem itp? Możemy zrobić wypad z pannami (będzie miał kto prowadzić :decayed:). Wtedy można by z piątkiem za dwa tygodnie wypalić czy coś (albo sobota / niedziela... dobierzemy tak aby jak największej liczbie osób pasowało).

Madas - dzięki za frytki i kebab, pyszka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zapomnijcie o deserze z maczugą :kox::polew:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 21:45_________________________________________________o przepraszam z maczugami :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję panowie za spota i sorry że tak wcześnie się zmyłem :wink4:

pewnie niedlugo pojdziemy w odstawke... :cool1:

nie ma takiej opcji zawsze będę wierny kolegom z klubu :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa nie działa jak się zamknie auto, jak włączysz ręcznie to nawet w Maybachu się świeci i rozładuje aku po iluś tam godzinach :polew: ohkyomoon to normalka więc masz B5 jak Maybacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas - dzięki za frytki i kebab, pyszka :good:

na zdrówko ... Weroniki sprawka :kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:55_________________________________________________co do kręgli to ja też myślałem o takich piwkowych .... jak dla mnie może być piątek i może być też sobota .... tylko może wpierw ktoś zadzwoniłby i ustalił jak to wygląda z rezerwacją w te dni i czy można sobie posiedzieć tam do ok północy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas - dzięki za frytki i kebab, pyszka :good:

przeciez go nie bylo? :mysli::decayed:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________

Niestety mam chyba pecha bo u mnie w samochodzie ta funkcja nie dziala. Cały czas świeci i rozładowuje akumulator

trening pamieci :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:08_________________________________________________

Musa nie działa jak się zamknie auto, jak włączysz ręcznie to nawet w Maybachu się świeci i rozładuje aku po iluś tam godzinach :polew: ohkyomoon to normalka więc masz B5 jak Maybacha

a u mnie gasnie po zamknieciu auta :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie, dzięki za spota. Szkoda, że się niektórzy "musieli" ulotnić szybko, " bo obiecali w domu"..... Madas, wiesz że to do Ciebie piję.

A niech żałują. Obśmiałem się jak norka, .... albo norek. W zmniejszonym gronie "na słodkim" było bardzo sympatycznie. A na kręgle, ja też, ja też!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa to masz coś zepsute, jak lampkę zapalisz ręcznie to obwód nie reaguje na czujnik otwarcia-zamknięcia drzwii

Cześć Vario. Ale u mnie też tak jest, jak u Musashiego.

Ostatnio nawet sprawdzałem. Po zamknięciu auta z pilota lampka gaśnie, tylko alarm daje znak pięciokrotnym piknięciem. A potem nawet wyje...... czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani i Panowie, dzięki za spota. Szkoda, że się niektórzy "musieli" ulotnić szybko, " bo obiecali w domu"..... Madas, wiesz że to do Ciebie piję.

A niech żałują. Obśmiałem się jak norka, .... albo norek. W zmniejszonym gronie "na słodkim" było bardzo sympatycznie. A na kręgle, ja też, ja też!!

bardzo żałuję ale na prawdę obiecałem żonie że wrócę na 18 .... następnym razem się pośmiejemy a może już odrobinę wcześniej na kręglach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zepsute te auta macie :polew: no chyba że, to kwestia konfiguracji, ja w B7 miałem tak że, jak ręcznie zapaliłem i zamknąłem auto to lampka się nadal świeciła, moja matka ma tak w S klassie i już 2 razy aku rozładowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa to masz coś zepsute, jak lampkę zapalisz ręcznie to obwód nie reaguje na czujnik otwarcia-zamknięcia drzwii

ale to nie chodzi o zamkniecie drzwi, tylko o zamkniecie samochodu centralem, sterownik automatycznie wylacza zasilanie, cala elektronika przechodzi w standby.

wlasnie aby zabepieczyc zapominalskich :cool1:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 01:19_________________________________________________

moja matka ma tak w S klassie i już 2 razy aku rozładowała

w mercedesie to sie nie dziwie :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...