Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jest nasz ranny ptaszek .. Blind :) ?

:hi:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 07:50_________________________________________________

co tam panowie witalscy?

a dzieje sie, dzieje :cool1:

a co w ciąży jesteś ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a co w ciąży jesteś ... ?

cześć :hi:

Szajbus będzie miał dziecko :shocked::naughty::evil:

nie no, az tak, sie nie dzieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:,

Panowie znacie może jakiegoś dobrego machera w Poznaniu lub okolicach który podejmie się wymiany magla w moim samochodzie. Mój mechanik prawdopodobnie wyjechał na urlop a ja muszę w trybie pilnym dokonać wymiany :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:,

Panowie znacie może jakiegoś dobrego machera w Poznaniu lub okolicach który podejmie się wymiany magla w moim samochodzie. Mój mechanik prawdopodobnie wyjechał na urlop a ja muszę w trybie pilnym dokonać wymiany :confused4:

http://www.woytech.pl/

byłem w piątek z marszu praktycznie na wymianie akumulatora (obrócił się imbus w śrubie i nie mogłem sam wyjąć) i Wojtek mówił, ze jest w miarę spokojnie.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:25_________________________________________________kto ma trawnik i zrobi konkurencję :) ?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/228842_2237206459418_1525683909_32410150_4509001_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:,

Panowie znacie może jakiegoś dobrego machera w Poznaniu lub okolicach który podejmie się wymiany magla w moim samochodzie. Mój mechanik prawdopodobnie wyjechał na urlop a ja muszę w trybie pilnym dokonać wymiany :confused4:

http://www.woytech.pl/

byłem w piątek z marszu praktycznie na wymianie akumulatora (obrócił się imbus w śrubie i nie mogłem sam wyjąć) i Wojtek mówił, ze jest w miarę spokojnie.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 10:25_________________________________________________kto ma trawnik i zrobi konkurencję :) ?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/228842_2237206459418_1525683909_32410150_4509001_n.jpg

Ok dzięki za namiary :good: Za chwilę mam dostać jeszcze jeden namiar i jak by coś nie wypaliło to na pewno zadzwonię do Wojtka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie i Panie, w sobotę lecę na wakacje z Poznania. Który parking strzeżony w okolicy lotniska polecacie? z góry dzięki za pomoc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panowie i Panie, w sobotę lecę na wakacje z Poznania. Który parking strzeżony w okolicy lotniska polecacie? z góry dzięki za pomoc :good:

o której lecisz w sobotę i kiedy wracasz?

jak możesz to wejdź na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem na swoim kompie dlatego nie za bardzo mogę wejść na gg. Lecimy w sobotę o 12:05, wracam 10.09 ok 11:20. zależy mi żeby było jak najbliżej lotniska, czytałem o parkingu na Bukowskiej 237 i ma dobre opinie. na początku myślałem o "różowym", ale są bardzo różne opinie na jego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem na swoim kompie dlatego nie za bardzo mogę wejść na gg. Lecimy w sobotę o 12:05, wracam 10.09 ok 11:20. zależy mi żeby było jak najbliżej lotniska, czytałem o parkingu na Bukowskiej 237 i ma dobre opinie. na początku myślałem o "różowym", ale są bardzo różne opinie na jego temat

myślałem, że u mnie w firmie bym Cię "przezimował", ale następny weekend jestem poza Poznaniem i nie miałby kto Cię wypuścić :(

O tym piszesz?

http://www.parkinglotniskopoznan.pl/strony/cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie o tym :)

Pepin, dziękuję za dobre chęci :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy robicie jakiś spocik w niedzielę?

i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka?

głównie szukamy modzonych 3,0tdi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sensie co to jest czy numer części? :)

Wąż do intercoolera. Wyczyść - daj nową opaskę i zobacz co się będzie działo. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kiedyś puściła obejma to w ogóle nie chciał jechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy robicie jakiś spocik w niedzielę?

i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka?

głównie szukamy modzonych 3,0tdi :hi:

siemka, spot raczej za dwa tyg. czyli 11.09 :mysli: a tak w ogóle to chyba brak u nas modzonych 3.0tdi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, musze gdzieś taki zakupić, bo dzisiaj zdjąłem osłone silnika i patrze a tam niespodzianka. Widać że coś kombinowane jest, poowijane, jakieś kolanko metalowe w środku. Może wiecie gdzie taki wąż zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...