Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pieknie bylo tak o 1.30 a rano :thumbdown:

dokładnie ...w nocy było super a rano jakaś masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ale przynajmniej o 6.00 rano odpaliłem auto włączyłem wycieraczki i w drogę bez drapania i zmiatania bo śnieg nie przymarzł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie,

Często siedzę w Poznaniu, rzadziej niż u siebie na Pomorzu, dlatego mam sprawę, muszę podpiąć się do komputera i usunąć błąd poduszek, przez najbliższy miesiąc nie będę miał dostępu do swojego sprzętu i do tego czasu będę miał aktywną kontrolkę.

Da radę coś załatwić? :hi:

jak bywasz na Piątkowie to zapraszam ... [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:21_________________________________________________

Madas pamiętasz o poniedziałku? :decayed::naughty:

Karol - podeślesz mi numer do WST? (gdzieś zapodziałem). Kolega z pracy chce hamować swoją Superb...

http://chiptuning.poznan.pl/

http://www.youtube.com/user/WSTRgarage

w razie co to służę moim kuponikiem :) .. tylko niech Maxcudo określi ile on chciał na 100% - mam 4 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to widzimy się w tym tyg? :cool1:

Ja mogę wpaść :wink4:

Lele to byłeś Ty na ul. Polskiej?? :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 02:10_________________________________________________

tylko niech Maxcudo określi ile on chciał na 100% - mam 4 sztuki

na 100% dwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to widzimy się w tym tyg? :cool1:

Ja mogę wpaść :wink4:

Lele to byłeś Ty na ul. Polskiej?? :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 02:10

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena...

A ja tak sobie stoję i myślę kto tu na kogo tak trąbi :mysli: A potem patrze, a to Ty :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/size]

Wiadomo :cool1: Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena...

A ja tak sobie stoję i myślę kto tu na kogo tak trąbi :mysli: A potem patrze, a to Ty :wink4:

Ci przede mną to prawie pouciekali z krzyżówki :>

A za mną ojciec się kulał miesięczną furką :naughty: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 12:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

A nie wymieniałeś może sprężyn?? Ja podobny myk mam jak sprężyny wymieniłem. Wydałem 280zl i jest gorzej jak na ori :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyn nie wymieniałem.

No ja podobny objaw mam jak sprężyny z przodu wymieniłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

przyczyn moze byc wiele.

co tzn tanczy? podskakuje, czy myszkuje lewo prawo?

na przegladzie technicznym rejestracyjnym, najwyzej zdiagnozuja obecnosc luzow na drazkach kierowniczych, amortyzatorow, hamulcow, niesprawnych swiatel oraz peknietej szyby. na wiecej nie licz. :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 10:09_________________________________________________

jakby co to służe pomocą w sprzedaży sprzętu :P

a co do pompek... czy je potem trzeba jakoś regulować czy jak się ma sprzęt to można wymontować zamontować nową i wsio?

nie tylko, trzeba wyregulowac szczeline, podonie jak kiedys luzy dzwigienek zaworowych w maluchu czy duzym fiacie.

demontaz pompowtryskiwaczy, to rowniez demontaz zespolu dzwigienek posrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...