Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

byłem przed chwilą na oględzinach u Varia. Jest kosa :kox: fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek.

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

tak, wczoraj zamówiłem dzisiaj była u mnie.

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Musashi, a na FMIC się znasz ?

a w jakim zakresie?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.

praktycznie, jestem na drugim biegunie poznania.

hm, czyli oprocz checi podniesienia mocy, z turbina jest problem?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

pamietam ze pisales objawy na PW, wskazywalo na problem z dziura w dolocie, napisz dokladnie co sie dzieje.

sa tryby awaryjne? masz logi?

dzwiek jest staly? z jakiego rejonu silnika? szuranie, stukanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam może trochę nie w temacie, ale mam problem z przybywaniem oleju w moim b7 bpw 2.0tdi koledzy z forum radzą wyciąć DPF.

jestem z Poznania. Znacie może jakieś miejsce godne polecenia, aby zrobili to solindie, i aby majatku nie zapłacić ?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek.

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

tak, wczoraj zamówiłem dzisiaj była u mnie.

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Musashi, a na FMIC się znasz ?

a w jakim zakresie?

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.

praktycznie, jestem na drugim biegunie poznania.

hm, czyli oprocz checi podniesienia mocy, z turbina jest problem?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

pamietam ze pisales objawy na PW, wskazywalo na problem z dziura w dolocie, napisz dokladnie co sie dzieje.

sa tryby awaryjne? masz logi?

dzwiek jest staly? z jakiego rejonu silnika? szuranie, stukanie?

Po władowaniu turbo z BRD, warto założyć FMIC i szukam kogoś kto pomógłby mi to też ogarnąć..

problem ma turbina seryjna, ta co siedzi w moim silniku AWX. Dlatego chcę założyć dmuchawę od BRD, potem robić chipa.

Tak, szuranie jest od roku, mówią że to coś z kolektorem. Inna sprawa to dźwięk turbiny, metaliczne szuranie podczas działania turbosprężarki. Dźwięk dochodzi z przodu z prawej strony siedząc na fotelu kierowcy. Przy mocniejszym przyśpieszeniu komp wywala tryb awaryjny, jedzie max 100-130km/h oraz nie ma przyspieszenia. Logów jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubi, malowanie takie jak auto Grzesia to minimum 2500, w zależności ile jest prac przygotowawczych, bez wnęk i bagażnika ok 2000 w zależności od koloru (jeden kolor) jeżeli inne elementy w innym kolorze to koszta wzrastają ale ustalam indywidualnie

felgi dodatkowo 16'' - 400, 17'' - 500, 18'' - 600 ale za czarny i biały, jeżeli trzeba jakoś extra przygotować felgi to koszta indywidualnie ustalam po oględzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z okolic Gniezna-Wągrowca, chętnie bym przybył na jakiegoś spota, popatrzeć na wasze gabloty i pogadać. Moja A4 to seria, ale dość konkretnie wyposażona. Jest już jakaś data kolejnego spotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać żeby ktoś banana nie zjadł ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

był taki dowcip - trzeba poczekać aż czekolada dojrzeje :decayed: i będziemy skubać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

kombinujemy coś w niedzielę? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...