Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

kamienna na wysogotowie jest że tak powiem dość rozkopana, we wtorek próbowałem się przebić

Labiel w kleczewie się poprawiło ale 600 lecia od bliskiej w stronę rynku jest/była tragiczna, albo jak jechało się tą małą obwodnicą to wyjazd z ronda to pole minowe było, i jeszcze od tego ronda do rozjazdu na słupcę i sompolno też nie ciekawie, hopki od kopalni zajebiaszcze. we wtorek będę jechał do kleczewa to zobaczę bo nie pamiętam:decayed:

Turysta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kto stał dziś w poznaniu na ul. rybaka pod zsb czarną b6 avant z małym głodem na zderzaku przednim? stałem pod samym budynkiem zsb na zajęciach z wsb, gdzie wieszałem się na wjeździe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kamienna na wysogotowie jest że tak powiem dość rozkopana, we wtorek próbowałem się przebić

Labiel w kleczewie się poprawiło ale 600 lecia od bliskiej w stronę rynku jest/była tragiczna, albo jak jechało się tą małą obwodnicą to wyjazd z ronda to pole minowe było, i jeszcze od tego ronda do rozjazdu na słupcę i sompolno też nie ciekawie, hopki od kopalni zajebiaszcze. we wtorek będę jechał do kleczewa to zobaczę bo nie pamiętam:decayed:

600 lecia już zrobiona :naughty: Jest nowy asfalcik. A drogą Słupca-Sompolno nie jeżdżę, tam faktycznie jest tragedia. Jak lecę na Słupcę to lecę przez las i omijam tą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz miałeś kiedyś podjechać i mieliśmy diagnozować wg tego poradnika z hamerykańskiego forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Marcin jutro przeszukam całe auto w poszukiwaniu tej śrubki ale ty miałeś ja w ręce jak nie pasowała do mnie nie przypominasz sobie co znią zrobiłeś zobacze na dywaniku jutro czy nie leży i jeszcze raz dziękuje za pomoc w montażu tempomatu

http://allegro.pl/kierownica-audi-a4-a6-a8-grzana-i3613237483.htmlzobacz grzana kiera tylko szkoda że 4 ramienna ale teraz kwestia przerobienia wtyczek do podpięcia pod moduł w b6 (jak ktoś wie niech się wypowie chyba nowy mod widze u siebie)tylko nie wiadomo czy tak pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudy. mam nowy obiekt westchnień - laguna III GT ojca. Niestety tych westchnień złych :facepalm:

wiadomo co na "F" to do doopy (fiaty, fordy i francuzy:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...