Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja zapewne będę wiedzieć bezpośrednio przed terminem, w razie czego jakieś miejsce się znajdzie z osób które odpadną?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ps, zastanawiam się czy robić wątek o tej mojej czerwonej trychninie :whistling:

Rób, rób, chyba że nie.ma co rezać....:decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja zapewne będę wiedzieć bezpośrednio przed terminem, w razie czego jakieś miejsce się znajdzie z osób które odpadną?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ps, zastanawiam się czy robić wątek o tej mojej czerwonej trychninie :whistling:

Rób, rób, chyba że nie.ma co rezać....:decayed:

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/red-bex-s-line-slo-zaczynamy-316031/#post4073286

no to proszę :)

Opublikowano

qrka... ladnego masz tego bexa, zazdroszcze Ci silnika :decayed:

Opublikowano

Czerwone są szybsze :kox:

Opublikowano

:hi:witam

Opublikowano

Bry. Slo ładna ta twoja :-)

Opublikowano

Slo kiedy na kosmetykę wpadasz?

Opublikowano

Lipton. Regeneracja poliftowej stacyjki: 250 zł - jak się uda, a jak nie to wymiana 400 zł. Dziękuję, zrobię sam :grin: Trzeba się tylko jakoś tydzień przemęczyć.

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie. ;) tak zapytam. Wstępnie jaka trasa i o której jedziemy na bukowine?

Opublikowano
Slo kiedy na kosmetykę wpadasz?

hmm, a jak CI pasuje ? ten tydzień czy następny ? Ja wolałbym następny ten od 17 lutego

Opublikowano

Ten, najlepiej od jutra

Opublikowano

powitać po dłuuugiej nieobecności :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gdzies Ty byl jak ciebie nie bylo ? :)

Grzesiek... mam popo ...

Opublikowano

małe problemy technicze z komputerem których nie chcialo mi ogarnaić :P

Opublikowano

pany ma ktos na sprzedaz jakis telefon dotykowy, ktorego juz nie uzywa a jest w przyjemnym stanie? szukam czegos dla mamy;)

Opublikowano
  • Autor
pany ma ktos na sprzedaz jakis telefon dotykowy, ktorego juz nie uzywa a jest w przyjemnym stanie? szukam czegos dla mamy;)

może będę miał Xperia J :decayed:

Opublikowano

Heloł, koncze kawę i do roboty. Myślicie ze zima jeszcze przyjdzie? Bo chcialem w przyszlym tyg. Lato zakładać na auto :-)

Opublikowano

witam. tak też sobie myślałem w poprzednim tygodniu o tej "Zimie" czy da sobie już spokój bo czas już więcej cali zakładać :banan: aczkolwiek cofając się do poprzedniej Zimy znajomy nie mógł się doczekać bo zakupił fele 18" i założył na początku lutego :facepalm: ze dwa tygodnie przeklinał chwilę co mu taki pomysł do głowy wpadł. :grin:

Opublikowano
witam. tak też sobie myślałem w poprzednim tygodniu o tej "Zimie" czy da sobie już spokój bo czas już więcej cali zakładać :banan: aczkolwiek cofając się do poprzedniej Zimy znajomy nie mógł się doczekać bo zakupił fele 18" i założył na początku lutego :facepalm: ze dwa tygodnie przeklinał chwilę co mu taki pomysł do głowy wpadł. :grin:

Hehe w tamtym roku też dwa razy przekładałem koła :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.