Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Temat już dawno nagrany,wiadome że najlepiej samemu szukać,ale to takie info jakby ktos ,coś,gdzieś,słyszał!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz ja luzik. ale owi pasazerowie nie lubia postojow :D spoko z kalisza jest 30km mozna smignac :thumbup:

co do szukania chaty, sluze radami prawnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Twoje rady napewno mi się przydadzą-dzięki. od lutego szukam chaty w Kaliszu bo w Pleszewie umowę mam do końca marca, także czasu nie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no potrzebuję wynająć na jakiś dłuższy okres czasu. Kawalerka jest tańsza od 2 pokojowego,będę tam mieszkał tylko z dziewczyną,dzieci jeszcze nie mamy. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe...widzę, że nam się forum "przebranżowiło" ;) A jakiś spot planujemy? Dla mnie luty, to chyba ostatnia szansa, żeby się dokulać :> Pozdrowionka dla wszystkich :a4fan:

no ja juz podpytywalem. mamy pomysl gdzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce zawsze się wymyśli. Ważniejsze, żeby ludzi dopisali, bo ostatnio kiepsko nam to wychodziło :disgust: Chyba jesteśmy z Basenem na czarnej liście w gokartowni, bo rezerwacja była na nas a :a4fan: się nie pojawili- poza biednym pet3rem, który zaliczył jednoosobowy spot... Ustalmy jakiś konkret termin, który przypasuje większości i będziemy kombinować "atrakcje" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson - jak chodzi o mieszkania, to cholernie ciężko coś znaleźć w Kaliszu - sam ostatnio szukałem, znalazłem niedrogo, w bloku z płyty. Właścicielka leciała w kulki i teraz 3 tyg sie trzymamy w tanim hotelu :kwasny: Ale od 1 lutego mamy zaklepane mieszkanko 2pok z garażem w świeżo oddawanym bloku - koszt 1100+prąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje tylko kawalerka...qurwa ale cenią się zajebiaszczo,ciekawe też jaki stan tych mieszkań i co w nich jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza biednym pet3rem, który zaliczył jednoosobowy spot...

:bicz2: przynajmniej pośmigałem sobie po mieście - autobusami :P

to miales ekwiwalent gokartów. frajda podobna? :tongue4::kox:

Mnie interesuje tylko kawalerka...qurwa ale cenią się zajebiaszczo,ciekawe też jaki stan tych mieszkań i co w nich jest??

niestety ceny jak w Poznaniu. moze lepiej kupic? rata kredytowa jest podobna jak koszt wynajecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej kupic?
nie dostanę pożyczki bo nie mam woja....a pozatym to moje plany na przyszłość jeszcze się nie wyklarowaly dobrze,także kupno to zbyt powazna decyzja na dzień dzisiejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tego ze nie masz woja? jezeli zarabiasz dobra kase, nie powinno byc z tym prolemu. plany na przyszlosc to co innego... ale jezeli cumujesz na 5 lat. bardziej oplaca sie kupic. mozna pozniej sprzedac lub komus wynajac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam ze o tym pisze ale prosze o wymienienie sie e-maili, dostaje info na maila o odpowiedzi z nadzieją ze cos sie ruszylo ze spotami a tu piszecie jak na czacie nie na temat :(

Z gory dzieki za wyrozumialosc,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulti zauważ, że w innych miastach ten temat pozostaje "wolny" tzn. piszą w nim osoby zainteresowane, nie tylko na tematy związane ze spotami itp. Jak widac nasze spoty poznanskie bardzo kuleją a to dlatego ,że nic w tym watku się nie dzieje, nie ma życia-a od tego sie wszystko zaczyna. a pozatym troche głupot jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...