Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ford gówno wort a Fiat jego brat, nawet Rogal Fordów nie virusuje, powiedział, że motory do bani, kiedyś jeździłem Mondeo 2.0 TDCi i wcale nie byłem zachwycony, Audi - przewaga dzięki technice :)

Tatuaż może być ale odpowiednia fryzurka też może być cool :)

mialem astre 1,6. niesamowicie sztywna buda. motor do d..py ogolnie auto bezstresowe tyle ze zero radochy z samochodu jako takiego taczka i tyle.

dziewczyna miala forda fieste 2005, motor 1,4, masakra przebieg 40.ooo km a mialem wrazenie, ze z 300.ooo km

ogolnie fordom mowie nie, jakkolwiek piekne by nie byly... [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:01_________________________________________________

nakrzyczałem na Ive i Vario i zniknęli :shocked:

haha udaja, ze pracuja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ,koniec sezonu u nas powoli ,to mniej roboty :tongue4: [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:03_________________________________________________czy się stoi czy się leży 8 koła się należy :good::naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ,koniec sezonu u nas powoli ,to mniej roboty :tongue4: [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:03_________________________________________________czy się stoi czy się leży 8 koła się należy :good::naughty::polew:

k**** ale gnoje kołami za prace płacą zgłoś gdzieś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** ale gnoje kołami za prace płacą zgłoś gdzieś

a to źle?? :mysli: , przynajmniej cała wioska na dobrych kółkach jeździ :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jak dają Wam koła takie jak do tych potworów co macie na firmie to nieźle wychodzisz na tym :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem bolą wkręciłem sobie kiedyś że utrzymam się jedną ręką na linie zaczepionej o drzewo a potem tak zrobiłem i miałem łape w gipsie przez miesiąc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem bolą wkręciłem sobie kiedyś że utrzymam się jedną ręką na linie zaczepionej o drzewo a potem tak zrobiłem i miałem łape w gipsie przez miesiąc :naughty:

a wisiales na rece, czy skakales i na niej wyhamowales? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy sa tez alu felgi i opony niskoprofilowe :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 15:27_________________________________________________

skakałem i nie utrzymałem się i w dóóóóółłłł bach :wallbash:

ja kiedys trenowalem skoki z pierwszego pietra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo, koreańców musiałem pogonić. Słuchajcie tego: w poniedziałek wysłałem 2 maszyny do Anglii, dzisiaj dzwonią, że ktoś był w jednej maszynie, jak się okazało jakiś arab w Calais wszedł pod plandekę i do maszyny a potem promem do Dover. Tak szybko uciekał, że zostawił dokumenty, koc i ciuchy. Niezły sajgon, miał szczęście, ze go nie zgnietli, maszyna ma 40 T nacisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...