Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no ja wstaje wtedy kiedy Julka ...a zaraz jadę na miasto zarobić trochę szmalcu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dzien dobry

bartkowi vario ukradli w nocy auto.

czy k**wa policja naprawde w tym kraju nie potrafi na to nic poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcin, o qwa zawineli Vario adunie :confused4: .policja w tym kraju pilnuje co bys placil mandaty za picie piwa na ulicy a nie zaprzata sobie glowe banalna sytuacja typu znikania aut[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 08:54_________________________________________________jak mi zawineli w bialy dzien radio z astry rozbijajac szybe prawdopodobnie reka bo fotel plywal w krwi ,mowie do tego policjanta ze teraz to chyba nie problem bedzie z ustaleniem zlodzieja .odpowiedz byla taka chyba ze pan pokryje badania dna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

bartkowi vario ukradli w nocy auto.

czy kurfa policja naprawde w tym kraju nie potrafi na to nic poradzic

o ja pier... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas masakra, co jest ciekawe noca spotkac patrol policyjny to zupelnie jakby znalezc 100 na ulicy :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario szczerze współczuję.

co do policji - ja już kiedys Vario mówiłem, że jak jest namierzone jego auto to i policja nic nie pomorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest lato i cieplo wiec niech im rowery dadza poprawi to ich sprawnosc fizyczna a i rowerem dotra wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze się pytałem na spocie jak sprawa wygląda i Vario mówił, że się uspokoiło... a tu bęc... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze się pytałem na spocie jak sprawa wygląda i Vario mówił, że się uspokoiło... a tu bęc... :thumbdown:

pomylilo sie tobie, przeciez vario mowil ze skradziono kilka polo, m. in. jedna wyjechali wycinajac wczesniej ogrodzenie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario szczerze współczuję.

co do policji - ja już kiedys Vario mówiłem, że jak jest namierzone jego auto to i policja nic nie pomorze.

nie wazne, wiadomo ze w 100% sie nie zabezpieczy, ale prewencja to podstawa. a w tym miescie nie widac policji :angry::disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

pieprzona straz miejsca, albo kontrolerzy stref parkingowych mogliby ruszyc d*py na nocne patrole :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna historia. przyjechalem kiedys starego pagero do pl i pojechalem na zakupy z moja wracajac mialem drzwi otwarte znaczy odkluczone. myslalem ze zapomnialem zakluczyc jak chcialem wyjechac z parkingu to przyblokowal mnie fiat 126 a za mna po jakiejs tam chwili pojawilo sie bmw. ale nawet przez mysl mi nie przeszlo ze to zlodzieje. pojechalismy do zapiecka gdzie bylismy ustawieni ze znajomymi. gdy wszedlem usiedlismy okazalo sie ze zapomnialem papierosow .wyszedlem a tam dwoch klijentow w aucie zaczolem biec i ktos zagwizdal mi za plecami i tamci uciekli. nr bmw podal mi przypadkowy gosc ktory spacerowal z psem. potem zakumalem czemu mnie maluch zablokowal na parkingu. ale najsmieszniejsze bylo to jak wyrwalem ze stacyjki ten klin odpalilem i chcialem pojechac na komisariat targowy.zapomnialem wlaczyc swiatel i tu sie znalaz radiowoz ale tlumacze jelopom ze jade do nich bo chcieli auto zawinac dla nich najwazniejsza byla jazda bez swiatel i brak aktualnej wizy ktora mi sie dzien wczesniej zkonczyla wiec nie moge tego auta bez wlasciciela prowadzic. szukanie zlodzieja zchodzi na dalszy plan bo tu maja dowody niezbite przeciw moim wykroczena :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze się pytałem na spocie jak sprawa wygląda i Vario mówił, że się uspokoiło... a tu bęc... :thumbdown:

pomylilo sie tobie, przeciez vario mowil ze skradziono kilka polo, m. in. jedna wyjechali wycinajac wczesniej ogrodzenie :wallbash:

ale to było kilka tygodni temu, kilka szybkich akcji, a teraz jakiś czas nic nie było słychać... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST KURWWWAAAA POLICJA - TAK TO MANDATY PO 500ZŁ PISZĄ A JAK ICH TRZEBA TO ŚPIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE JEST KURWWWAAAA POLICJA - TAK TO MANDATY PO 500ZŁ PISZĄ A JAK ICH TRZEBA TO ŚPIĄ

w nocy auta czyszcza co by mogli wozic operatorow z tvn turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przyjaciele... :gwizdanie:

Moja ulubiona ekipo forumowa - Wielkopolanie :decayed:

Pomóżcie :rolleyes:

Mieszka ktoś z Was w okolicach os. Jagiellonskiego.

Mam tam pilną sprawę do załatwienia :)

jarko jezeli ta sprawa moze byc zalatwiona po 1 lipca to napisz mi na pw o co chodzi. narazie jestem w de wiec jezeli sie nie pali to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...