Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: :decayed: :decayed:

ori palnik osram kosztuje 250 zl

w intercars takie osramy sie kupi ? barwa swiatla bedzie identyczna jak teraz mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

w intercars takie osramy sie kupi ? barwa swiatla bedzie identyczna jak teraz mam ?

ile razy mozna powtarzac to samo???? :cool1:

4300 K czyli swiatlo dzienne

ASO sprzedaje te same zarowki, tylko kartoniki maja drozsze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

zarowek nie szuka sie na stronie,

tylko w sklepie albo hurtowni. slyszales o urzadzeniu zwanym telefonem? :cool1::decayed:

musisz jeszcze wiedziec czy mas d1s czy d2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

zarowek nie szuka sie na stronie,

tylko w sklepie albo hurtowni. slyszales o urzadzeniu zwanym telefonem? :cool1::decayed:

musisz jeszcze wiedziec czy mas d1s czy d2s

nie mam pojecia co to za oznaczenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba wystarczy jak w intercars podam model i rok auta ? to Oni beda wiedzieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba wystarczy jak w intercars podam model i rok auta ? to Oni beda wiedzieli ?

nie wiem do końca, ja bym sprawdził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa: z serwisie Mi powiedzieli ze zarowka do mojego ksenona kosztuje 700-800 zl, czemu az tyle, pisales ze 250

a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: :decayed: :decayed:

ori palnik osram kosztuje 250 zl :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________

Musa: z serwisie Mi powiedzieli ze zarowka do mojego ksenona kosztuje 700-800 zl, czemu az tyle, pisales ze 250

może to cena z wymianą

250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :cool1: :gwizdanie:

nie, nie, za wymiane pewnie biora 200,

a jezeli demontuja zderzak to ok 700 :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________

Teraz mam o specyfikacji 505.01 wystarczy chyba co ?

jaki producent? :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________

albo używka z giełdy albo jakiś chiński zmiennik z allegro, chociaż nie wiem - madas kupił i mu mryga jeden na dziurach

za 800-1000pln to kupisz całe bi-xenony kompletne

madas kupil chinska podrobke osrama na gieldzie z kieszeni, bez kartonika bez zadnego opakowania, z kieszeni wyjeta :decayed: tyle ze 100 kosztowala.

po miesiacu powiedziala goodbye. na szczescie "dystrybutor" :kox: z gieldy wymienil na sprawna i o ile wiem do dzisiaj jest ok.

mial szczescie ze nie musial jechac do serwisu na wymiane, bo to zawsze dodatkowe koszty.

Objechałem wszystkie sklepy u mnie w szamo no i niestety nie mieli na składzie motula ....ale skonsultowałem się ze znajomym co też ma audiczke i leje od dobrych 4 lat Castrola 5W40 505.01 i nie narzeka wszystko mu trybi...olej zmienia co 9 tys. Więc i taki zalałem w sumie powiem szczerze jakby silnik ciut inaczej chodzil(oczywiście na plus) może to złudzenie....ale jest ok.

Troche naczytałem się dobrych i złych opini ale nigdy nie bedzie jednego zdania.

Teraz zostaje juz na Castrolu i nic nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

co taka minka??

Prawda jest taka w sumie według mnie że najważniejsze iż olej jest zmieniany w czasie... nie którzy zapierdzielaja 20 tys i mają to w pompie :angry: ja wymieniam olej co 7,8 tys. choć nawet robie krótkie dystanse.

Co do jakości też nikt nie jest pewny...to tak jak z kiełbasą..(nie wiadomo co jest w nią w kręcone :decayed: ) tak samo olej, wielkie specyfikacje a wszystko lane z jednej beczki.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

podaj mi adres tego IC i nazwisko kolesia .... załatwiam im w 3 sekundy zwolnienie z pracy :cool1: 1 os poleciała w tym tygodniu z podolan za taki sam numer :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??

;( :wallbash:

no to czemu do dentysty sie nie wybierasz?? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??

do dentysty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...