Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

dzieki za spota :decayed:

fajnie było

kurcze o której dojechałeś :mysli::polew:

przyjechał z 5 minut po mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

dzieki za spota :decayed:

fajnie było

kurcze o której dojechałeś :mysli::polew:

przyjechał z 5 minut po mnie :decayed:

a to Ciebie też nie doczekałem :mysli::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzieki za spota :decayed:

fajnie było

kurcze o której dojechałeś :mysli::polew:

przyjechał z 5 minut po mnie :decayed:

a to Ciebie też nie doczekałem :mysli::polew:

bo ostatnio coś szybko sie zmywasz ze spotów :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja nie byłem na spocie bo do kina pojechałem z moja panną ale wlece pokazać nowe audi :decayed:

a to na dzień dziecka trzeba :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Niania i wielkie boom :polew: we dwoje .... i powiem szczerze super film :decayed:

widziałem reklamy - zapowiada się niezły :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy na Niania i wielkie boom :polew: we dwoje .... i powiem szczerze super film :decayed:

widziałem reklamy - zapowiada się niezły :decayed:

Naprawde jest fajny film familyjny troche można nawet popłakać ( ale ja byłem twardy) ale większości to śmiechawa jest... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Mnie znajomy sobie kupil nowe A4 i dzwoni i sie pyta gdzie kupilem te Moje folgi bo chcial takie same, co za ciec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wam tylko spota pozazdroscic :angry:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:24_________________________________________________

cześć :)

czesc malenstwo :wink4:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:25_________________________________________________u mnie dzis fatalna pogoda,wczoraj tez nie bylo za fantastycznie :kwasny:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:29_________________________________________________dobrze ze sie wyleczylem wczoraj po tej galli boxu bo dzis bym nie dal rady do pracy :naughty:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:31_________________________________________________ale warto bylo pojechac,i tak Albercik troszke poboxowal, 10 rundek :cool1:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:33_________________________________________________tylko przegielismy z iloscia piwa :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:41_________________________________________________zaraz musze uciekac do pracy [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:51_________________________________________________milego dzionka dla Wszystkich[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 07:57_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, z tego co tu wyczytałem to jeszcze parę osób dojechało na spota po naszym odjeździe.

spadam trochę pościemniać.

trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko :hi:

Pozdrawiam kierowce czanego Avanta B7 z naklejką klubową i ramkami .... jasne skóry .... podobny do Pepina - spotkanie na przejazd Kopanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - właśnie się dźwigam i lecę znów do Pozka. Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzieki za spota. Bylem wczoraj z córcia na "tresowaniu smoka" i powiem, ze tez mialem ubaw. W zwiazku z tym dotarlem na spota dopiero po 17 i mam pytanie:

Malutka, czy Ty jeszcze wtedy bylas, czy juz Cie nie bylo? Dwie jakies babki byly wtedy, ale jakos umknely mi imiona, wiec nie wiem, czy Cie spotkalem czy nie?

Fan, Ciebie nie widzialem, ale Ty pewnie zwinales sie wczesniej, czy jak? Ten przycisk ESP jeszcze chcesz, czy juz nie, bo jakos sie mijamy?

Bart-S, Ty tak teraz codziennie w Poznaniu? Robisz regularne wizytacje w AutoPremium :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dzieki za spota. Bylem wczoraj z córcia na "tresowaniu smoka" i powiem, ze tez mialem ubaw. W zwiazku z tym dotarlem na spota dopiero po 17 i mam pytanie:

Malutka, czy Ty jeszcze wtedy bylas, czy juz Cie nie bylo? Dwie jakies babki byly wtedy, ale jakos umknely mi imiona, wiec nie wiem, czy Cie spotkalem czy nie?

Fan, Ciebie nie widzialem, ale Ty pewnie zwinales sie wczesniej, czy jak? Ten przycisk ESP jeszcze chcesz, czy juz nie, bo jakos sie mijamy?

Bart-S, Ty tak teraz codziennie w Poznaniu? Robisz regularne wizytacje w AutoPremium :decayed:?

tak byłam :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam popołudniową porą słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...