Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed:

taka kompetencje, ze mi sprzedali, ramke do wloskiej tablicy :cool1:

przeciez ci napisalem jaka jest prawidlowa. o czym wiec deliberowac? :mysli:

jedynie nad tym co Pepin gadał, ale nie wydaje mnie się żeby to było potrzebne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

taka kompetencje, ze mi sprzedali, ramke do wloskiej tablicy :cool1:

przeciez ci napisalem jaka jest prawidlowa. o czym wiec deliberowac? :mysli:

jedynie nad tym co Pepin gadał, ale nie wydaje mnie się żeby to było potrzebne :decayed:

a co gadał? :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 20:24_________________________________________________

wrócił na forum po latach, raz był na spocie i się wymądrza :cool1::P

rozumiem, że zastepujesz moją nieobecność? :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa

Piechol,

nie wiem jak w A3 .. ale w A4 poza ramką zewnętrzną to jeszcze trzeba takie elastyczny plastik wewnętrzny trzymający tablicę

ja mu nie wierzę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:49_________________________________________________

blind1 - przebrnąłem dziś przez zapis z Twojej skrzynki. Wszystko wygląda OK - może poza niskim natężeniem prądu sterującego sprzęgłem biegu wstecznego (250mA to raczej dolna granica). Może to wskazywać na zapychający się filtr zewnętrzny ATF. Jest to do zdiagnozowania ale w nowszej wersji softu skrzyni - u Ciebie siedzi 2011. Najnowsza jaką znam dla CVT motnowanych w 2.0 ALT to 3011 (dodano kilka bloków pomiarowych - m.in. MVB65 w którym jest diagnostyka zaworu bezpieczeństwa - dane dzięki którym wykrywa się usterki w układzie hydrauliczynym skrzyni). Zachęcam do wizyty w ASO i aktualizacji softu skrzyni (po uzgodnieniu warunków nie powinni zawołać więcej jak 200zł).

Bartas co Ty do mnie rozmawiasz???!! :mysli:, albo mnie z kims pomyliles aalbo ja o czyms zapomnialem :shocked:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:51_________________________________________________wstawac lotry szkoda dnia :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:57_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 08:03_________________________________________________spidalam popracowac troszke[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 08:22_________________________________________________milego dnia zycze[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 08:23_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu nie wierzę :decayed:

zgadza sie ale w A3 tego nie ma. :naughty:

jakaś zubożała wersja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:49_________________________________________________

blind1 - przebrnąłem dziś przez zapis z Twojej skrzynki. Wszystko wygląda OK - może poza niskim natężeniem prądu sterującego sprzęgłem biegu wstecznego (250mA to raczej dolna granica). Może to wskazywać na zapychający się filtr zewnętrzny ATF. Jest to do zdiagnozowania ale w nowszej wersji softu skrzyni - u Ciebie siedzi 2011. Najnowsza jaką znam dla CVT motnowanych w 2.0 ALT to 3011 (dodano kilka bloków pomiarowych - m.in. MVB65 w którym jest diagnostyka zaworu bezpieczeństwa - dane dzięki którym wykrywa się usterki w układzie hydrauliczynym skrzyni). Zachęcam do wizyty w ASO i aktualizacji softu skrzyni (po uzgodnieniu warunków nie powinni zawołać więcej jak 200zł).

Bartas co Ty do mnie rozmawiasz???!! :mysli:, albo mnie z kims pomyliles aalbo ja o czyms zapomnialem :shocked:

Ja pier... :decayed: No mam taki fetysz, ciągle mylę Cię z Deszczem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek

jakaś zubożała wersja :P

:cool1: na blasze oszczedzano to i na plastikach :decayed:

no ale za to lzejszy jest, chyba :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 10:50_________________________________________________

:ban::decayed:

zamówione :kox:

gdyby sie okazalo ze to nie to, nie ma tragedii, bez bolu wymienia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale za to lzejszy jest, chyba :mysli:

1 340 kg bodajże :)

gdyby sie okazalo ze to nie to, nie ma tragedii, bez bolu wymienia :naughty:

niby się dopytałem, że na rynek europejski, czarna i że nie potrzeba dodatkowych gówien trzymających tablicę :decayed: oby było ok :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Sprzedam lefrektor do audi B7, kompletny.

http://allegro.pl/lampa-audi-a4-b7-8e0-prawa-p-i1332390218.html

w moim aucie mam dwa lefrektory ;)

Allegro mogłoby dawać jakieś zniżki w opłatach za używanie poprawniej polszczyzny :D ...

bo ręce i cycki opadają, jak ktoś wystawia komentarz typu: Uprzejmie dziękuję za udaną TRANZAKCJĘ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...