Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberson z ranca :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 07:49_________________________________________________

blind1 - przebrnąłem dziś przez zapis z Twojej skrzynki. Wszystko wygląda OK - może poza niskim natężeniem prądu sterującego sprzęgłem biegu wstecznego (250mA to raczej dolna granica). Może to wskazywać na zapychający się filtr zewnętrzny ATF. Jest to do zdiagnozowania ale w nowszej wersji softu skrzyni - u Ciebie siedzi 2011. Najnowsza jaką znam dla CVT motnowanych w 2.0 ALT to 3011 (dodano kilka bloków pomiarowych - m.in. MVB65 w którym jest diagnostyka zaworu bezpieczeństwa - dane dzięki którym wykrywa się usterki w układzie hydrauliczynym skrzyni). Zachęcam do wizyty w ASO i aktualizacji softu skrzyni (po uzgodnieniu warunków nie powinni zawołać więcej jak 200zł).

Bartas co Ty do mnie rozmawiasz???!! :mysli:, albo mnie z kims pomyliles aalbo ja o czyms zapomnialem :shocked:

Ja pier... :decayed: No mam taki fetysz, ciągle mylę Cię z Deszczem :polew:

luzio Bartasie nic sie nie stalo, teraz wiem ze pamietasz mojego nicka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już na bank :polew::good:

czesc , co tak wczesnie dzis :mysli:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:45_________________________________________________ide po kawke i na inhalacje :wink4:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:45_________________________________________________ :kawa:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 07:59_________________________________________________spidalam do pracy, milego dnia i narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:

nie ma to jak gorąca bagietka z cukrem na kolacje :kox: PYSZKA :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pytać i jak tam Madas wróciłeś do domciu w niedziele z cukrem i chlebem, czy znowu wpierdal był?

spoko ... cukier kupiłem i do tego gorące bagietki :naughty:

nie ma to jak gorąca bagietka z cukrem na kolacje :kox: PYSZKA :naughty:

na kilo kartofli i frytki już starczyło - tak jest Madas jak się ma 3 kobity w domu ... trzeba kombinować żeby na auto coś uciułać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja padam po treningu :naughty:

no to po co trenujesz ? ... ja jak wracam z lasu to :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Musa podeślesz mi te namiary na mechaniora od rozrządu?

cierpliwosci. mam urwanie glowy w pracy. jutro wysle. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:37_________________________________________________

:hi: siemka wszystkim :D

czesc, co tam ranny ptaszku :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:38_________________________________________________czy Wy tez macie prooblemy z wyslaniem wiadomosci na forum?[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 07:39_________________________________________________przy cytowaniu czasami mi znika zawartosc okna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...