Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Vista czy 7-ka to wszystko wina tego, że to nowe jądro... problem ze sterownikami leży w całkiem nowym odwołaniem do nich przez system - całkowicie inaczej to wygląda niż w przypadku systemu na lubianym NT :)

Pepin - a czemu nie zrobiłeś downgrade-u ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Vista czy 7-ka to wszystko wina tego, że to nowe jądro... problem ze sterownikami leży w całkiem nowym odwołaniem do nich przez system - całkowicie inaczej to wygląda niż w przypadku systemu na lubianym NT :)

Pepin - a czemu nie zrobiłeś downgrade-u ?? :)

W sumie to nie wiem jak w W7 .. ale pamiętam że jak były początki VISTY to na klucz do XPeka trzeba było czekać i czekać

a jak wydajesz na lapka do pracy 7000-8000 to nie po to żeby leżał, poza tym jeszcze ktoś to musi przeinstalować

wszystko .. więc klient musi jeszcze zapłacić za dodatkową usługę ...

Poza tym HP nie supportuje tej linii pawulonow .. czyli nie było sterowników do XP ... oficjalnie nadal nie ma do DV9500

No i VISTA tylko w dwóch najwyższych wersjach jest "downgrejdowalna" .. nie sprawdzałem 7mki w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7mka czy to 32 czy 64 bity ... ma pewne braki ...

np profesjonalne stare kombajny biurowe KONICA, RICOH nie mają sterowników

Moje doświadczenie z 7mką jest takie, że udostępniasz drukarkę w sieci .. i za dwa dni przestaje działać i koniec

przeinstalowujesz system .. jest ok przez tydzień z znowu doopa

fakt ze sterami do starszego sprzetu bywa problem ze wzgledu na brak wsparcia.

dla niektorych sprzetow dzialaja stery od XP. akurat mam laserowke minolty i dziala bez problemow na sterach z XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W7 Professional 32 Bit i jest miodzio, jedynie do skanera nie mam sterowników a po za tym jestem mega zadowolony z tego systemu, córka ma Vistę i jak ją widzę to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w7 32b enterprise na 2 lapkach i jest git. dzisiaj instalowałem mamie lapka na w7 home edition 64b i uruchamia się 2 razy dłużej niż mój...

wcześniej u siebie miałem viste home edition i była masakra... nawet głośniej/ciszej się zacinało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na 4 letnim Lenovo 3000 n100 i mam 4 GB RAM i widocznego 3 z racji tej, że to 32 bit i jest cool, nie wiem jak to śmiga na innych lapkach ale chyba nie jest to zależne od producenta tylko parametrów jak RAM i procek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w hp dv5 intel core 2 duo i 2gb ram, w dellu intel i5 i 4gb ram :mysli: teoretycznie w dellu powinno być lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Dell ma za dużo usług w uruchamianiu ustawionych, może kilka minut na konfigurację systemu wystarczy :mysli: ja wyłączam wiele programów uruchamianych w tle i jest bardzo szybko, kłania się panel sterowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię... laptop nówka, 2 dniowy... na sam pulpit się trochę czeka... zresztą mniejsza z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W7 Professional 32 Bit i jest miodzio, jedynie do skanera nie mam sterowników a po za tym jestem mega zadowolony z tego systemu, córka ma Vistę i jak ją widzę to :sick3:

a próbowałeś uruchomić na sterach od Visty? to te same sterowniki

u mnie w hp dv5 intel core 2 duo i 2gb ram, w dellu intel i5 i 4gb ram :mysli: teoretycznie w dellu powinno być lepiej

a jakie są dyski w tych kompach czy dell nie ma czasem 5400obr?

dysk ma znaczenie :)

poza tym delle robione w Łodzi to szajs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 07:38_________________________________________________

:hi::naughty: siemka pany poleci ktoś zakład co przyciemnia szybki ? okolice Nowego tomyśla itp... oczywiście cenowo jak to wygląda :gwizdanie:

ja moge Tobie polecic tego kolesia ktory mi oklejal szyby, tylko warsztat ma kolo sremu w psarskim. http://free.of.pl/w/wechmann/newpage2.htm[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 07:44_________________________________________________milego dzionka, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie są dyski w tych kompach czy dell nie ma czasem 5400obr?

dysk ma znaczenie :)

poza tym delle robione w Łodzi to szajs :)

no właśnie jak sie uruchamia to dysk widać że coś mieli... nie wiem ile ma obr wiem ze ma 500gb i ze to WD

gdzie był produkowany też nie wiem... inspiron 15r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 19:59_________________________________________________

:hi::naughty: siemka pany poleci ktoś zakład co przyciemnia szybki ? okolice Nowego tomyśla itp... oczywiście cenowo jak to wygląda :gwizdanie:

ja moge polecić takie cuś :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159810.0[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________zamawia ktoś kalendarz klubowy? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...