Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to chyba długie weekendy a nie dziwne święta gdzie trzeba kupę kasy wydawać i wszystkie sklepy zamknięte

a przeciez nikt nie zmusza aby wydawac kupe kasy... :cool1:

sklepy??? zwykle staram sie je omijac z daleka :gwizdanie: wiec ich zamkniecie tylko ulatwia mi sprawe :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szula ja tez polecam szybościemniacza z Kostrzyna tez jestem po jego usługach i jest git a w dodatku cena rewelka!!!

Ma ktoś może instalkę Win7 64bit bo mam HP DV7 z 4 GB RAM-u i mnie Vista dobija tak muli a w7 będzie widziała cały ram???[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 00:11_________________________________________________No jest szansa z w przyszłym roku wigilia będzie dniem wolnym i wyzyskiwacze nie będą zmuszać ludzi do pracy do wieczora w wigilię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W7 64 bit będzie widziało 4 GB ramu, Vista 64 bit też widzi, masz 2 rdzeniowy procek ? ja mam jedno rdzeniowy i mam fizycznie 4 GB ramu ale system widzi 3 GB ale w pełnym zakresie i śmiga bombowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Turion X2 Ultra Dual-Core Mobile Zm-84 2,3 GHz tyle ż eu mnie bardzo mulisto chodzi pod vista 32 bit[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 01:00_________________________________________________Lecę w kimkę bo jutro trza z rańca do roboty zapidalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal prawie wszystkie programy od HP :) będzie smigać , ja tak zrobiłem w swojej Toshibie , po kupnie generalne porządki i śmiga bez problemu 1,5 roku na Vista Home Premium nie zamulając :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:43_________________________________________________zycze Wam ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:44_________________________________________________spadam do pracy, do zobaczenia w pl[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 08:45_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie świąt nie powinno być wcale

a wg mnie powinny byc przynajmniej raz w miesiacu i najlepiej czwartek, piatek lub poniedzialek, wtorek :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

a wg mnie święto powinno być co drugi dzień i po każdym święcie dzień odpoczynku :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff.. wreszcie po pracy :cool1:

a miales pracowac? :mysli:

a jak nie miałem, Ja codziennie pracuje od rana do wieczora/nocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lauravandervoort20.jpg

Życze Wam Wszytkim żeby te święta były lepsze, zdrowsze, i żeby każdy dostał prezent z obrazka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...