Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Madas - przy ostatniej awari DRL miałeś żarówkę przekręconą za profil w którym się blokuje, temu się tak męczyliśmy :decayed:

wiem dokładnie tak .... dopiero sobie uświadomiłem że jak się przeleci za daleko to męczarnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Michał a Ciebie dlaczego na spocie nie było? potomka jeszcze nie masz więc czasu dla starej ekipy byś raz po raz trochę poświęcił

nie było mnie bo teraz nie łatwo jest się tak urwać :naughty: muszę siedzieć i pilnować :gwizdanie:

właśnie wczoraj był termin i nic... jutro idzie do gina więc się okaże co i jak... mam nadzieję że do następnego weekendu będzie po wszystkim bo ja już chce na urlop :decayed:

zresztą na spocie to mnie już nie było uhuhuuu i jeszcze trochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel, mieszkam w Swarzędzu i przejazd jest OK do trasy 92, tragedii nie ma, kolein też nie ma, może kilka dziur się znajdzie ale lepsze to niż śmiganie przez Środę WLKP[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:08_________________________________________________

No teraz to Środę będę omijał. Ale i tak byłem szoku bo wreszcie załatali te wyrwy koło cukrowni. Wcześniej to można było tam cały autem wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 jak się urodzi maleństwo to zapomnij o urlopie, to, że mama będzie karmiła to nie znaczy, że Ty się wyśpisz, kolki i te inne sprawy dają popalić, ja mam już to za sobą i nie pamiętam i jestem happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego okresu zawsze bałem się najbardziej... Michu, mam nadzieję, że w końcu w jakąś niedzielę uda Ci się wyrwać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostani raz z Michałem chyba w Stczniu się słyszałem, brakuje starej ekipy, Musa się nie udziela, Michał się leni, Kuredu się wyprowadził, kolega z Ostrowa zniknął, trzeba jakoś odbudować ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie Nikuś musisz wpaść na spota :naughty:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:37_________________________________________________

ja ostani raz z Michałem chyba w Stczniu się słyszałem, brakuje starej ekipy, Musa się nie udziela, Michał się leni, Kuredu się wyprowadził, kolega z Ostrowa zniknął, trzeba jakoś odbudować ekipę

no fajnie byłoby się spotkać z całą starą i nową ekipą na dużym spocie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Michem ostatni raz widziałem się na wysępionej fajce pod WSNHiD - jak przywiozłem Musie zderzak. Ja pier**** kiedy to było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :mysli: pewnie mają mnóstwo innych zajęć albo znudziło im się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie byłoby się spotkać z całą starą i nową ekipą na dużym spocie :mysli:

Fakt - dzisiaj np. fajnie było. Lubię techniczne spoty :polew:

Dzwoniłem wcześniej do Madbara ale siedzi na Helu. Arki z kolei miał wyłączony tel...

Vario - zapomniałeś o Wentylku :decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:42_________________________________________________

no właśnie :mysli: pewnie mają mnóstwo innych zajęć albo znudziło im się :gwizdanie:

...chodziło mi o Nikusia :wink4:

...Twoja brygada chrapie a Ty buszujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jakiegoś mega spota wysmyczyć, może Azunia z Yelo też podlecą, kiedyś byli stałymi bywalcami, kojarzę jeszcze jakiegoś kolegę vel Music co miał B6 Avant, o Pet3r już nie mówię

8334b248612b7497.jpg

Nowak_ZG nawet tu jest :polew: Deszczu, Iverson ...

mam gdzieś jeszcze jakieś foty ale znaleźć nie mogę[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 01:08_________________________________________________Bart-S z 10 osób spoko by się wymieniło co spotowali a teraz słuch o nich zaginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znanych mi osób: Vario, Pepin, Deszcz, Ive, Młodzik, Nike, Duluki i Madas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f252bc0ac98625ba.jpg

Madas jest zawsze i wszędzie :polew:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 01:23_________________________________________________Musa + Yelo + Azunia + Nikuś + Deszcz + Iver + pet3r + kolega od Audi 80 B2 chyba ale nicka nie pamiętam, Madasa pomijam bo wszyscy znają :naughty:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 01:25_________________________________________________ :polew: na pierwszej focie Młodzik jest jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:, dzieki bardzo za wczorajszego spota :notworthy:, milo bylo zobaczyc wasze ryjeczki :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stoi przed Musą?

Śmieszny

na fotce wyżej obok Madasa chyba Duluki, przede mną Śmieszny i Nowak_ZG, a pomiędzy Deszczem i Pepinem mój kumpel Bartek który miał auto w podobnym kolorze do mojej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 jak się urodzi maleństwo to zapomnij o urlopie, to, że mama będzie karmiła to nie znaczy, że Ty się wyśpisz, kolki i te inne sprawy dają popalić, ja mam już to za sobą i nie pamiętam i jestem happy

nie strasz kolegi :P

my z dwójka przeżyliśmy tylko jedną kolkę ... i to na włąsne życzenie, bo Agata najadła się soczewicy

Nikuś, to nie apteka .. termin wyznacza doktorek a natura robi swoje.

Jak chcesz przyspieszyć wyślij kobitę na zakupy, wróci z siatami po 5kg każda i jutro będzie potomek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 jak się urodzi maleństwo to zapomnij o urlopie, to, że mama będzie karmiła to nie znaczy, że Ty się wyśpisz, kolki i te inne sprawy dają popalić, ja mam już to za sobą i nie pamiętam i jestem happy

nie strasz kolegi :P

my z dwójka przeżyliśmy tylko jedną kolkę ... i to na włąsne życzenie, bo Agata najadła się soczewicy

Nikuś, to nie apteka .. termin wyznacza doktorek a natura robi swoje.

Jak chcesz przyspieszyć wyślij kobitę na zakupy, wróci z siatami po 5kg każda i jutro będzie potomek ;)

znam też teorie że jak się dobrze wypuka to też przyspiesza :decayed: zobaczymy dzisiaj co powie lekarz najwyżej w środę się coś zasymuluje a w Św rodzinie pomagają urodzić szybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 jak się urodzi maleństwo to zapomnij o urlopie, to, że mama będzie karmiła to nie znaczy, że Ty się wyśpisz, kolki i te inne sprawy dają popalić, ja mam już to za sobą i nie pamiętam i jestem happy

nie strasz kolegi :P

my z dwójka przeżyliśmy tylko jedną kolkę ... i to na włąsne życzenie, bo Agata najadła się soczewicy

Nikuś, to nie apteka .. termin wyznacza doktorek a natura robi swoje.

Jak chcesz przyspieszyć wyślij kobitę na zakupy, wróci z siatami po 5kg każda i jutro będzie potomek ;)

znam też teorie że jak się dobrze wypuka to też przyspiesza :decayed: zobaczymy dzisiaj co powie lekarz najwyżej w środę się coś zasymuluje a w Św rodzinie pomagają urodzić szybciej...

moja tam rodzila :thumbdown:, 14 latek temu opieka byla tam fatalna :thumbdown:. nie oddal bym tam swinki morskiej jak bym takowa posiadal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...