Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

amory przód około 180 zł za sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

amory przód około 180 zł za sztukę

Dzięki za info.

cześć,

zobacz sobie na http://sklep.intercars.com.pl, wybierz konkretny model to sprawdzę ze zniżkami

A i pamiętaj, że amortyzatory powinno wymieniać się razem z osłonami, odbojami - je wymieniałem jeszcze górne łożysko z przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory przód około 180 zł za sztukę

Dzięki za info.

ostatnio u ojca w a3 robiłem amortyzatory to razem z łożyskami, jednym drążkiem i gumami na wachaczach zapłaciłem 385zł ale amortyzatory mi regenerowali, bo lepiej regenerować niż wsadzać bubla, a na amorki dostałem rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wziąłem się za tylny spryskiwacz .. audi tam nie do końca przemyślało rozwiązanie ...

z czasem jeden trzpień koroduje i woda leje się na elektrykę .. w efekcie tak jak mówione było na spocie .. smar wymieszany z wodą i rdzą :)

wyczyściłem , napakowałem smaru grafitowego, przedmuchane kompresorem od nadkola do tyłu i spowrotem, ponadto okazało się że złączka cieknie w nadkolu dosztukowany wężyk ...

Bart-s, w narożnikach przy słupkach są takie plastikowe stożki wciskane i trzeba szarpnąć :)

Czyli wykręcamy 4 śruby 2xkrzyżak 2x torx męski - chyba 20tka i mamy 6 spinek sprężynujących

Zakładając należ wpasować spinki i docisnąć .. można "pootwierać" takie małe "drzwiczki" po bokach i tam nakierować spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pionierem Karol - ja nigdy tapicerki klapy nie zdejmowałem ;)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:01_________________________________________________BTW - pakiet zima już zainstalowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pionierem Karol - ja nigdy tapicerki klapy nie zdejmowałem ;)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:01_________________________________________________BTW - pakiet zima już zainstalowany :decayed:

na koniec olej i filtry sobie wymieniłem . pierwszy raz przed czasem :D

zawsze było 200-300km po tym jak komp mi marudził .. dzisiaj 400km wcześniej :)

teraz w planach prawe drzwi i czyszczenie EGRa [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:15_________________________________________________ja z pakiety zima to tylko płyn zalałem zimowy do sprysków :)[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:15_________________________________________________Jakby ktoś chciał metodą Młodzikową wymieniać amorki to mam komplet oryginalnych sportowych do sprzedania ;)

http://www.elget.pl/web_images/audi/amorki/amortyzatory_komplet_s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z setup'u zimowego mam opony, zimowy płyn do spryskiwaczy, odmrażacz do szyb, zmiotkę, skrobaczkę i dywaniki gumowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety oba garaże mam zajęte, w 1 mamy, a w drugim taty :disgust: Ja mam miejsce na ogrodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 07:56_________________________________________________

Ja niestety oba garaże mam zajęte, w 1 mamy, a w drugim taty :disgust: Ja mam miejsce na ogrodzie :decayed:

ja mam garaz , ale jak mam z rana otwierac i zamykac dwie bramy to wole 5min. wczesniej odpalic auto by sie nagrzalo :wink4:

autko stoi przed brama wjazdowa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory przód około 180 zł za sztukę

Dzięki za info.

cześć,

zobacz sobie na http://sklep.intercars.com.pl, wybierz konkretny model to sprawdzę ze zniżkami

A i pamiętaj, że amortyzatory powinno wymieniać się razem z osłonami, odbojami - je wymieniałem jeszcze górne łożysko z przodu..

Cześć wszystkim :hi:

Dziękuję za propozycję. Ponieważ nie mam zdolności manualnych do takiej roboty to pewno zlecę to mechanikom a z doświadczenia wiem, że lepiej jak oni sami kupią części.

Jedyne co do tej pory grzebałem w aucie na własną rekę to VAG i zmiana oleju :embarrassed:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 07:56_________________________________________________

Ja niestety oba garaże mam zajęte, w 1 mamy, a w drugim taty :disgust: Ja mam miejsce na ogrodzie :decayed:

ja mam garaz , ale jak mam z rana otwierac i zamykac dwie bramy to wole 5min. wczesniej odpalic auto by sie nagrzalo :wink4:

autko stoi przed brama wjazdowa :wink4:

Moja mamuska też tak robi, bo jej się nie chce, albo mówi ze mam iść wjechać :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote koło 11 justyna przyjechała i musiała zaparkować pod dworcem zachodnim bo nigdzie miejsca nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory przód około 180 zł za sztukę

Dzięki za info.

cześć,

zobacz sobie na http://sklep.intercars.com.pl, wybierz konkretny model to sprawdzę ze zniżkami

A i pamiętaj, że amortyzatory powinno wymieniać się razem z osłonami, odbojami - je wymieniałem jeszcze górne łożysko z przodu..

Już podałem cenę po zniżkach bo się dowiadywałem w 2-3 miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 08:07_________________________________________________ale mam dzis lenia, wcale nie chce mi sie do tej pracy jechac ... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...