Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Continental Sport Contact 3 albo jakieś Pirelli

a co z goog year ? fulda ? bridgestone itp. ??? są to dobre marki, słyszałem że Quattro to temat dość tkliwy jeżeli chodzi o opony, i że nawet one mają wpływ na kontrolę trakcji ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Bridgestone Potenza, na suchym super a na mokrym jak na lodzie, Conti były lepsze

z doświadczenia wiem, że Pirelli są prawie zawsze super

co do Fuldy i innych wynalazków się nie wypowiem

Yokohamy kiedyś były kijowe a teraz nie wiem

nienawidzę Michelinów, jeszcze żadne mi nie dogodziły, moim zdaniem nie mają dobrej trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Bridgestone Potenza, na suchym super a na mokrym jak na lodzie, Conti były lepsze

z doświadczenia wiem, że Pirelli są prawie zawsze super

co do Fuldy i innych wynalazków się nie wypowiem

Yokohamy kiedyś były kijowe a teraz nie wiem

nienawidzę Michelinów, jeszcze żadne mi nie dogodziły, moim zdaniem nie mają dobrej trakcji

Vario ja mam teraz na przodzie brigdestone turanza er 33 i na mokrym sa duzo lepsze jak conti sporty 2:wink:musiałbyś sie na ling longach przejechac w deszczu, to dopiero się lodowisko robiło:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie.. coś mi prawdopodobnie pobiera prąd z akku podczas postoju. Zostawiłem auto od czwartku pod blokiem, dzisiaj chce odpalać i widzę że czerwona dioda od centralnego się świeci non stop. Auto nie utworzyło się z pilota, musiałem normalnie kluczykiem przekręcić zamek. Przy próbie włączenia zapłonu nic nawet nie mignie na zegarach.. pomocy. co to moze byc ? Jestem po zmianie concerta na RSNa, może coś przez to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak zle podlaczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dla podtrzymania pamięci ustawień się podłącza pod stałe zasilanie a drugie masz z kluczyka, może ktoś podłączył 2 naraz i bierze za dużo prądu z aku i tyle

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

nie zostawiłeś przypadkiem jakiejś lampki włączonej? też mogło aku rozładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, zdarzyło się to już któryś raz niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo - problemu szukałbym w RNS-E. Zobacz czy nie wywala błędu o źle zakodowanym module (w takim przypadku radio mimo wyłączenia wyświetlacza nadal będzie pobierać prad w trybie stand-by). Jeśli nie będzie błędu - to trzeba się przyjrzeć wiązce elektrycznej dołożonej razem z navi (coś jest nie tak).

Co do opon dla Tyc-jana... Też polecę Sport Contact 3 (mam na 19" i brak jakichkolwiek problemów). Podobne odczucie mam co do Bridgestona - na suchym rewelacja a na mokrym jak na lodzie (na 17" mam Blizzaki LM30).

W temacie paliwa - od początku zakupu auta leję tylko Vervę. Tej zimy pojawiły się problemy z rozruchem dlatego przesiadłem się na Statoila (póki co jest OK). Najważniejsze to dorwać stację gdzie nie kombinują... Nawet Shell nie jest bezpieczny - ostatniej zimy w WRZ była taka sytuacja, że kilka aut zlądowało u znajomego mechanika (wszystkie po tankowaniu na naszym Shellu: diagnoza = woda w paliwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Shella, to WRZ odpada co do dostępności paliwa i kiepska obsługa, to samo Swarzędz, jak dla mnie to zostaje Dymka albo JP2, tam się nie zawiodłem, co do Shella różnice w cenach to masakra, nie wiem co tam jest za polityka, Swarzędz i Poznań 2.93 za LPG, na Wrześnię 2.99 i Kościan 2.99, chyba kogoś porąbało :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dlatego można spokojnie odrzucić coś takiego jak sprawdzona marka jeśli chodzi o paliwa. Potrzebna sprawdzona dobra i uczciwa stacja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mogę w takim razie polecić 4 Shelle, Poznań Dymka i JP2 i Kalisz Stawiszyńska i Wrocławska a reszta to no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patelnia u mnie, masakra. a ja musze dzis caly dzien na dworze z...... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

milego dzionka zycze

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

milego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: No i wróciłem trasa Poznań-Głogów-Poznań zaliczona na 19" spalanie 6,5,nie jest źle.:wink:

Siema Daniel, :hi: ładny wynik. O takim spalaniu mogę tylko pomarzyć :facepalm: , no ale coś za coś :banan: . Właśnie sprawdzam paliwa na stacjach, i jak narazie Shell ( zwykły ON ) najbardziej zdaje egzamin, pod względem dynamiki oraz spalania.

Lukoil - średnio

Orlen - masakra

Bp - bez komentarza

Lotos - o dziwo dynamika normalnie, i spalanie w normie

Dziś zalałem Shella VPower - i musze kilka dni poczekać, bo efekt PLACEBO działa

Może ktoś z Was może polecić jakie paliwo i na jakich stacjach warto tankować, a które unikać ssszzzzzeeeeerrrroooookkkkkiiiimmm łukiem ?

Shella v-power lalem dopoki paliwa nie podrozaly. pozniej przenioslem sie na

Orlen, - kolo PKS, po kilkuset km, spadla dynamika i pojawily sie drgania biegu jalowego. Przeprosilem sie wtedy ze

Statoil, po kilkuset km, sytuacja sie poprawila. pozna jesienia znow pojawily sie nieregularnosci pracy na jalowym, az do zatankowania

Shell diesel, - Sieradz -wtedy padl pompowtryskiwacz. Po wymianie wtryskow

Statoil po wymianie wtryskow, jednak bez szalu, przenioslem sie na

BP - silnik pracowal najladniej, kazde tankowanie

Statoil, pogarszalo prace silnika, wiec powrot na

BP - ....

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

ja bym te parę groszy dopłacił i tankował VP :)

Też tak uważam...

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Panowie, jakie więc opony zalecacie do 3.0 tdi Q , o rozmiar nie pytam bo to każdego indywidualna sprawa, ale markę.

DUnlop SPortmaxx TT przejechalem na nich 50000 km. przody jeszcze na sezon, tyl na 3. Nie jezdze grzecznie.:naughty:

I najwazniejsze sa ciche, a w kaluzach trzymaja rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień planuję jechać na imprezkę dla dzieci (i nie tylko) - festiwal rycersko-cysterski

Festiwal w Lądzie

Impreza jest 2dniowa - ja planuję sobotę

VIII Ogólnopolski Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej

"KRÓLOWIE I BISKUPI" 2-3 czerwca 2012 roku

Jakby ktoś chciał się podłączyć ... Madas coś rowerowego też jest w planie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin, mam do Lądu z 10km, mogę podlecieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...