Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien doberek.
Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.

praktycznie, jestem na drugim biegunie poznania.

hm, czyli oprocz checi podniesienia mocy, z turbina jest problem?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

pamietam ze pisales objawy na PW, wskazywalo na problem z dziura w dolocie, napisz dokladnie co sie dzieje.

sa tryby awaryjne? masz logi?

dzwiek jest staly? z jakiego rejonu silnika? szuranie, stukanie?

Po władowaniu turbo z BRD, warto założyć FMIC i szukam kogoś kto pomógłby mi to też ogarnąć..

problem ma turbina seryjna, ta co siedzi w moim silniku AWX. Dlatego chcę założyć dmuchawę od BRD, potem robić chipa.

Tak, szuranie jest od roku, mówią że to coś z kolektorem. Inna sprawa to dźwięk turbiny, metaliczne szuranie podczas działania turbosprężarki. Dźwięk dochodzi z przodu z prawej strony siedząc na fotelu kierowcy. Przy mocniejszym przyśpieszeniu komp wywala tryb awaryjny, jedzie max 100-130km/h oraz nie ma przyspieszenia. Logów jeszcze nie mam.

OK.

FMIC czy dodatkowy IC? FMIC bedzie widoczny i trzeba docinac zderzak. dodatkowy IC moze jest odrobine mniej skuteczny ale jest P&P

O jakiej mocy docelowo myslisz?

IMHO najpierw trzeba wykonac porzadna diagnostyke, szkoda, aby w przypadku niesprawnosci innego podzespolu, ucierpiala nowa turbina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ap-ropo spota :kox:

niedziela? :naughty:

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

czorny_07 witamy :hi:

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

to są felgi od medik'a? :mysli: te bbs'y?

medik mial 19', ja mam 18' :wink:

---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:45 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Madbar jeszcze raz dzięki za pomoc w czyszczeniu lasera i sugestię ze schowkiem :wink:

Co do spota to można by coś w niedzielę ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medik mial 19', ja mam 18' :wink:

faktycznie :doh:

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

:siema:

to może jakąś listę?

1. Maxcudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Madbar jeszcze raz dzięki za pomoc w czyszczeniu lasera i sugestię ze schowkiem :wink:

Żaden problem, choć myślę, że u Ciebie od poczatku nie było problemu z laserem, tylko to raczej Ta płytka nagrana lewą ręką.:grin:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

to może jakąś listę?

1. Maxcudo

2. Madbar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo Ty to stały bywalec :D

Dopiszcie mnie - powinienem dać radę w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxcudo Ty to stały bywalec :D

Dopiszcie mnie - powinienem dać radę w niedzielę.

1. Maxcudo

2. Madbar

3. Baartas

4. Bart-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakąś robotę video, ale nie wiem do której więc może może..

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

ee jednak nie dam rady :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś szczęscie, mi ostatnio przejchali po tylnym boku, tylny błotnik jeśli można to tak nazwać do uratowania, tj polerka, zderzak zdarty do plastików, a gościa nie ma...:facepalm:

to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio :)

no to nie ma co płakać :wink:

a Ty Czorny dawno na forum a wcześnie zaglądasz do nas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałeś szczęscie, mi ostatnio przejchali po tylnym boku, tylny błotnik jeśli można to tak nazwać do uratowania, tj polerka, zderzak zdarty do plastików, a gościa nie ma...:facepalm:

to współczuje a u mnie sam dogadał się itp podał dane umowe spisali wsio :)

no to nie ma co płakać :wink:

a Ty Czorny dawno na forum a wcześnie zaglądasz do nas :kox:

zawsze goniłem na spoty do zg, ale teraz często bywam w poznaniu, więc można się zgadać, w tym tyg mi nie pasuje, w przyszłym czemu nie :wink::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...