Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze ze nie mam podwójnej brody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie mam podwójnej brody :D

Fotograf się postarał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po robocie.

:banan:

Bart-s pytanko jezdziłes dzis po zmroku. na których lampach było wiecej swiatła?

potem powiem co za projektory siedzą w lampach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po robocie.

:banan:

Bart-s pytanko jezdziłes dzis po zmroku. na których lampach było wiecej swiatła?

potem powiem co za projektory siedzą w lampach

Grześ - na szybko do pracy na nockę (droga jest oświetlona więc nie miałem szans zauważyć różnicy). Ale skoro zwróciłeś na to uwagę to przetestuję :wink:

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 22:41 ----------

...hmm, wydaje mi się, że pobocze jest mocniej doświetlone :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batr-S .. to akurat było żartem, ze nie modne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebne Ci :punish::D

Dobre, dobre, popłakałem sie ze śmiechu:polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! W trybie pilnym (do wieczora) poszukiwany informatyk ogarniający SQL, analizę i eksploracje danych. Ktoś coś ? Płacę lub stawiam dobre whisky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco spóźnione, ale chciałbym sie włączyć do dyskusji o kolorystyce wnętrza. Każdy lubi, to co mu sie podoba, ale jak dla mnie czarne wnętrze jest nieco przereklamowane i strasznie tego dużo, bo co drugi chce mieć "eSLajna":grin:, i do tego czasami to po prostu strasznie zaciemnia wnetrze, tak jak wspomniał Karol. Mnie sie naprzykłada dużo bardziej podoba dwukolorowe wnetrze, na górze ciemne, a na dole jaśniej( ciemna decha a poniżej i powyżej jasno i boczki ciemne ze wstawkami.) Tak zdaje się potrafi być w Pasku, czarna albo brązowa deska a poniżej i powyżej beż, jak dla mnie mniam. Jedno z 4 standardowych wnętrz w A4 to ciemny beż na desce i jasne beże na dole i na górze. U mnie tak jest i między innymi to było ważnym argumentem przy zakupie tego konkretnego egzemplarza. Mam listwy w kolorze kawy z mlekiem w połysku i uważam, że do tego zestawu inne nie pasują. no może z wyjatkiem ciemnego drewna( choć tu już musi jak dla mnie być skórzana tapicera). A niektrórzy powiedzą, że wiocha i drewno to dopiero od np. Jaguara wzwyż. Ktoś woli satynowane aluminium, albo rybią łuskę, a dla mnie przy jasnym wnętrzu ta listwa jest do doopy,bo jest "zimna" i wizualnie ginie , a reszta wnetrza to "ciepła" kolorystyka. W życiu bym nie założył "eSLajna" do wnętrza bo dla mnie poczucie większej elegancji to właśnie ta jasność, a na dodatek takich jest mniej . Co do utrzymania, to boleję niezmiernie, że nie mam czasu dopieścić i wyczyścić, bo rzeczywiście trudno to utrzymać w idealnym stanie w aucie na "codzień", ale i tak mnie cieszy. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco sp(............) . Co do utrzymania, to boleję niezmiernie, że nie mam czasu dopieścić i wyczyścić, bo rzeczywiście trudno to utrzymać w idealnym stanie w aucie na "codzień", ale i tak mnie cieszy. :grin:

Zgodzę się z tobą w 100% , zresztą dyskutowaliśmy o tym na spocie we Wrześni pod Tesco , zresztą u siebie mam taką kombinację , niestety nie mam kubełkowych foteli , ale tak jak u ciebie wnętrze zdecydowanie przeważyło decyzję o kupnie :)

BE_-_Muschel_1.jpg

Fakt ciężko to utrzymać w czystości ale nie narzekam a autkiem dużo jeżdżę i to nawet z dzieckiem , na wiosnę muszę w końcu oddać to wyprania wnętrze bo od kupna ( w maju będą trzy lata ) nie było prane tylko sporadycznie odkurzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! W trybie pilnym (do wieczora) poszukiwany informatyk ogarniający SQL, analizę i eksploracje danych. Ktoś coś ? Płacę lub stawiam dobre whisky

wpadnij na style ;)

Oracle i SQL Server - bazy danych od 1995 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, kto z Was posiada vaga? lub kto wprowadzi mnie w ten swiat?, począwszy od zakupu kabli, oprogrmowania, oczywiscie za rozsadna cene?

mam auto 2,5 roku i nigdy nie bylo z nim wiekszego problemu. nawet powiem szczerze ze nie bylo podpinane by sprawdzic bledy. czy jak sie nie zapali kontrolka, blad nie wystepuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracając do tematu wnętrz, ma ktoś może fotke obszytego tunelu w b6/b7 skórą lub alcantara ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, kto z Was posiada vaga? lub kto wprowadzi mnie w ten swiat?, począwszy od zakupu kabli, oprogrmowania, oczywiscie za rozsadna cene?

mam auto 2,5 roku i nigdy nie bylo z nim wiekszego problemu. nawet powiem szczerze ze nie bylo podpinane by sprawdzic bledy. czy jak sie nie zapali kontrolka, blad nie wystepuje?

Wleć na spota następnego - pogadamy sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...